עיצוב גינות בשילוב עם דשא סינטטי

דשא סינטטי מחירים
למה כדאי לשים לב כאשר מעצבים גינה עם דשא סינטטי? האם מומלץ להפריד בין דשא סינטטי לצמחיה הטבעית? ומדוע אדריכלים, מעצבים וקבלנים הפכו מזמן לחסידים גדולים של דשא סינטטי?
שתף\י חבר:

ענף הדשא הסינטטי עבר שינוי גדול מאז שפרץ לתודעה בישראל. לכולנו זכורות הפעמים הראשונות שראינו דשא סינטטי הנראה כמרבד פלסטיק מגושם ובעל מראה מלאכותי. דשא סינטטי הגיח לעולם כבר בשנות השישים אבל רק בעשור האחרון שיטת הייצור השתפרה פלאים.

דשא סינטטי מיוצר בימנו בשלל דגמים וצבעים ומראהו טבעי. לקוחות רבים מעידים כי קיים קושי להבחין בין דשא סינטטי לטבעי וכי ההבדל לעיתים מורגש אך ורק במגע.

השינויים שהתרחשו בענף  גרמו לכך שכיום ניתן להקנות למרבדי הדשא הסינטטי מראה טבעי במיוחד ולכן, ההתמזגות עם הסביבה הטבעית מתבצעת באופן מושלם– ללא הצורך בתחזוקה וטיפול כלל. אדריכלי נוף, קבלנים וגננים נוהגים לעשות שימוש בדשא סינטטי לפרויקטים מגוונים.

דשא סינטטי הפך לפריט עיצובי נחשק בענף העיצוב והאדריכלות. בתקופתנו ניתן למצוא סוגים רבים של מוצרי דשא סינטטי המביאים פתרון ידידותי לסביבה. דשא סינטטי ניתן להתקנה על משטחים רבים; גגות בניין, חצרות, גדרות, משטחי בטון, תשתיות עץ, מרצפות ורבים אחרים.

פרקטיות בראש ובראשונה

כשאתם באים לתכנן את גינתכם אל תשכחו קודם כל לחשוב על השימוש העיקרי שלה. למה גינתכם מיועדת? משטח משחקים לילדכם? אירוח? גידול חיות מחמד? פינת נוי? עליכם לתכנן את גינתכם באופן שקול על מנת שתוכלו לנצלה באופן המושלם לטובת צרכיכם. לפני בחירת דגם דשא סינטטי, כדאי לשרטט סקיצה של מבנה הגינה.

תכננו היכן כדאי למקם את השולחן והכיסאות ושאר אביזרי ריהוט גן נוספים, איפה למקם את המנגל על מנת שלא יפגע בצמחים ובדשא הסינטטי. שימוש בפתרונות הצללה כמו: פרגולות, שמשיות ורשתות ייעודיות ימוקמו על פי כיווני השמיים וצורת הגינה.

קשטו את גינתכם: כדים, פסלים ואביזרי נוי דקורטיביים יוסיפו חן לגינתכם ויתמזגו היטב סביב מרבד הדשא הסינטטי. אם יש ילדים באזור, אל תשכחו להשאיר להם משטח משחקים בו יוכלו להתרוצץ ולהעביר את זמנם מתחת לכיפת השמיים.

דשא סינטטי - חופש יצירתיות מלא

דשא סינטטי יאפשר לכם לעצוב את גינתכם בצורות מגוונות. תנו לדמיון לפעול שעות נוספות: אם חלמתם על גינה בעלת צורה הנדסית ייחודית, זו בהחלט הזדמנות מצוינת עבורכם. דשא סינטטי ניתן לעיצוב וחיתוך בקלות רבה.

יש לקחת בחשבון שככל שתרחיקו לכת ותעצבו את גינתכם בצורות הנדסיות אי-סימטריות קיצוניות, תאבדו חומר גלם לשווא (פחת, בשפה המקצועית). רוחב גלילים של מרבדי דשא סינטטי מיוצרים לרב ברוחב של 2 מטרים או 4 מטרים וככל שהצורות יהיו חדות וקיצוניות יותר בהפרשי האורך והרוחב איבוד החומר יהיה רב יותר בהתאמה.

התייעצו עם איש מקצוע מנוסה, שיעזור לכם לתכנן את גינתכם באופן שתוכלו לנצל את חומר הגלם של הדשא הסינטטי באופן המרבי.

להתמזג עם הטבע

בואו נשבור מיתוס קטן, דשא סינטטי וצמחיה טבעית יכולים להתמזג באופן מושלם זה בזו. לקוחות רבים מניחים כי יש להפריד בין דשא סינטטי לצמחיה. דשא סינטטי מיועד להשתלב עם הטבע. חיתוך דשא סינטטי סביב צמחיה טבעית תגביר את מראהו הטבעי ולא תפגע באיכותו כלל.

בוחרים נכון דשא סינטטי

בבחירת סוג הדשא הסינטטי עליכם לעשות מעט שיעורי בית. דשא סינטטי אינו רק משטח פלסטיק ירוק אלא מוצר טכנולוגי שעוצב ותוכנן בקפידה. דשא סינטטי מיועד לשרת אתכם לשנים ארוכות ואין להקל ראש בבחירת הדגם המיועד לשימושכם.

בעקבות משבר המים בישראל והביקוש הגובר לדשא סינטטי, קמו חברות רבות ומשווקים אשר מציעים את מרכולותיהם לצרכן. כשאתם בוחרים דשא סינטטי זכרו תמיד מענפים אחרים: קניה זולה עלולה לעלות ביוקר! דשא סינטטי יחזיר את השקעתו הראשונית לאחר שנה וחצי בממוצע אך תמיד מומלץ לבחור בדגם דשא סינטטי עליו תקבלו אחריות יצרן לשנים ארוכות.

לסיכום, עיצוב גינתכם ידרוש מכם השקעה כספית אך בראש ובראשונה יצירתיות. הקפידו להיות נאמנים לרעיונות שלכם, תכנון הגינה בצורה פרקטית תאפשר לכם להנות מהגינה בשעות הפנאי ולהפוך אותה לפינת חמד שתשרת את כל המשפחה. היעזרו באנשי מקצוע מנוסים אך במקביל למדו ככל הניתן על התחום מנת שתוכלו לבצע את ההחלטות החשובות בכוחות עצמכם. בהצלחה!

הקמת גינות מעוצבות עם דשא סינטטי זו המומחיות שלנו! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors