שיפוץ גינה עם דשא סינטטי

רוצים לשפץ את גינתכם? המאמר מהזה במיוחד בשבילכם! אם תכננתם לשפץ את גינתכם לקראת הקיץ שיפוץ גינה יכולה להיות משימה לא קלה אם לא נתכנן את השיפוץ באופן נכון. איך לשפץ גינה בצורה נכונה? איך לשלב דשא סינטטי בפרויקט? התשובות כאן!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי מצליח לשדרג כל גינה ומרפסת ולהפוך אותם לירוקים לאורך כל השנה. לא בכדי, בעלי מרפסות וגינות רבים בוחרים במרבד הפלא הירוק לשדרוג גינתם כחלק מהליך השיפוץ. אם בחרתם לשפץ את גינתכם לקראת הקיץ אז צריך לגשת לפרויקט במלאכת מחשבת. בסופו של יום, שיפוץ גינה צריך להתבצע לאחר תכנון מעמיק ובחירת אנשי המקצוע הנכונים.

איך מתחילים? מתכננים!

לפני שאתם ניגשים למלאכת השיפוץ, קודם כל הכינו תוכנית מפורטת המתארת את מידות השטח, החומרים הדרושים ואנשי המקצוע שאתם מעוניינים לשלב בפרויקט.

תכנון נכון יאפשר לכם לחסוך כסף רב ולהבין את סדר העבודה הנכון של כל חלק בפרויקט. ממש כמו בשיפוץ דירה או בית – צריך להבין האם המטבח מותקן לפני הריצוף או ההיפך – כך גם זה עם דשא סינטטי, צמחייה, דק, בניית טרסות וגדרות.

דשא סינטטי - תכנון נכון של המידות

דשא סינטטי מיוצר ברוחב של 2 מטרים או 4 מטרים, כאשר ישנם גם דגמים המיוצרים ברוחב של 3 מטרים. אורך כל גליל הוא 25 מטר וניתן לבקש מהחברה גם לחתוך לכם את הדשא הסינטטי באורך לפי הצורך שלכם.

תכנון נכון של פרישת המרבדים יחסוך לכם פחת (בזבוז חומר) ויאפשר לכם לתכנן את האלמנטים השונים בגינתכם כמו: אבנים, צמחים, ריצוף ודקורציה בצורה נכונה יותר.

בחירת צבע דשא סינטטי

בחירת צבע של דשא סינטטי מתבצעת לרב לפי טעמכם האישי כאשר יש מספר כללים מנחים שיכולים לעזור לכם בבחירה נכונה. הגינה שלכם מוארת רב שעות היום? בחרו בדגמים כהים יותר שיתנו לגינה מראה מלא חיים. אם הגינה שלכם מוצלת אז בחרו בדגמים בהירים יותר שיתנו למדשאה מראה טבעי יותר.

דשא סינטטי מיוצר כיום בשלל רחב של צבעים ומרקמים – אם אתם רוצים להבין טוב יותר כיצד המדשאה תראה לאחר התקנתה אצלכם בגינה אז בקרו בתצוגה שלנו. בתצוגה תוכלו להתרשם ממבחר רחב של סוגי דשא סינטטי אשר מותקנים בתנאי שטח אמיתיים בשילוב עם צמחים, אבנים ופריטים דקורטיביים ייחודיים.

התקנה עצמאית או מקצועית?

אם לוקחים מתקין מקצועי אז ניתן להתייעץ איתו על תכנון המרבדים, הליך ההתקנה ואופן פרישת הדשא הסינטטי. אם בחרתם לבצע התקנה עצמית אז כדאי לכם ללמוד מעט על הנושא ולקרוא מדריכים בנושא התקנת דשא סינטטי ואף לקבל ייעוץ מקצועי מהחברה ממנה תרכשו את הדשא הסינטטי.

דשא קבוע מספקת שירות משלוחים ואת כל אביזרי ההתקנה הדרושים לכם להתקנה עצמית – כך שאתם יכולים לקבל את הדברים הדרושים לכם תחת קורת גג אחת.

הולכים ישר למקור!

אם נבחר ללכת ישר למקור ולרכוש דשא סינטטי ישירות אצל היבואנים הגדולים אז נחסוך את פערי התיווך המיותרים ונוכל לקבל מוצר איכותי עם שירות ואחריות לאורך שנים.

אנחנו מזמינים אתכם לבקר במחסנים שלנו ולהתרשם ממבחר ענק של דשא סינטטי במחירים ישירים מהיבואן לצרכן – נשמח לעמוד לשרותכם!

רוצים לשפץ את הגינה?  חייגו אלינו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors