דשא סינטטי ופינות ישיבה לגינה

דשא סינטטי
דשא סינטטי לפינות ישיבה יהפוך את המרפסת והגינה לירוקים 365 ימים בשנה ויאפשר לנו ליצור פינות ישיבה דקורטיביות וירוקות שיהיו עמידות לאורך שנים רבות של שימוש והנאה. איך לבחור דשא סינטטי לפינת זולה? מהם התקנים שיש לדשא סינטטי? באילו צבעים דשא סינטטי מיוצר? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי מותקן בגינות ומרפסות ברחבי ישראל והפך תוך שני עשורים להיות לאחר מהמוצרים המבוקשים ביותר בתחום הגינון ועיצוב החוץ.

לקוחות רבים שואלים אותנו האם דשא סינטטי מתאים לשילוב עם ריהוט גינה? מה קורה לדשא סינטטי עם מניחים עליו כורסאות, שולחן או אפילו בריכה? כל התשובות במאמר הבא.

דשא סינטטי בוחרים לפי השימוש!

דשא סינטטי יש לבחור, קודם כל לפי אופן השימוש באזור בו הוא יותקן. אם החלטתם להתקין דשא סינטטי באזור בו יש שימוש רב של בני המשפחה או במשרד אז מומלץ לבחור בדשא סינטטי צפוף ואיכותי. אם אתם צרכים דשא סינטטי לאזור נוי בו אין יותר מידי שימוש אז אפשר להתקין גם דגמים בסיסיים יותר.

צפיפות = עמידות ורכות

מדוע צפיפות החומר משפיעה על עמידות המרבד והרכות? מכיוון שככל שיש למרבד יותר סיבים אז הדשא הסינטטי רך יותר למגע ועמיד יותר בפני דריכה. אם נשווה מרבד דשא סינטטי לכרית שינה אז נבין שככל שיש חומר מילוי רב יותר כך הכרית היא תומכת יותר בראש ונשארת תפוחה לאורך זמן. המצב דומה גם בדשא סינטטי.

דשא סינטטי לפינות ישיבה - מה לבחור?

אם אתם רוצים ליצור פינת ישיבה עם פופים לגינה, ספות, כורסאות וכריות , בעסק, בבית או במשרד אז נבחר בדגם הרצוי לנו לפי כמות האנשים המשתמשים בדשא הסינטטי, הזמן שנרצה שיחזיק ואופן השימוש. דשא סינטטי בשטחים ציבוריים, בתי עסק ואזורי בו ילדים משחקים חייב להיות עם מפרט טכני עשיר הן מבחינת הצפיפות והן מבחינת גובה הסיב על מנת שיחזיק מעמד לאורך שנים.

אם אתם יודעים כי אתם צרכים דשא סינטטי לתקופה קצרה כמו אירוע, תערוכה, דירה שכורה או אזור בו יש שימוש מועט אז ניתן גם לבחור בסוגים זולים ופשוטים יותר.

צבעים של דשא סינטטי

דשא סינטטי מיוצר בשלל של דגמים וגוונים וכיום ניתן לבחור בדגמי דשא סינטטי במראה טבעי במיוחד המשלבים בתוכם מספר צבעים של ירוק, צהוב ואף גוונים חומים המקנים להם מראה של דשא טבעי. התעשייה כל כך התפתחה בשנים האחרונות שחברתנו החלה לייבא אף סוגי דשא סינטטי בצבעים מיוחדים לגני ילדים, חדרי כושר ועסקים כמו: סגול, כחול, אדום, שר, לבן, אפור ועוד…

תקני איכות ללא פשרות!

הדבר הכי חשוב בדשא סינטטי הוא תקני איכות! לדשא הסינטטי של חברתנו שלושה תקנים מובילים: תקן אי רעילות המבטיח כי הדשא הסינטטי אינו מכיל מתכות כבדות והוא בטוח לשימוש בקרב ילדים. מעכבי בעירה לבטיחות מירבית עם גחל, סיגריה או מקור אש נפגש עם סיבי הדשא הסינטטי. והגנת UV לעמידות מפני קרני השמש בדרגה 7 – האיכותית ביותר בענף.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors