דשא סינטטי – המרכז החדש של הגינה שלכם!

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
דשא סינטטי – המרכז החדש של הגינה שלכם!

האם לדשא סינטטי יש תקנים? האם הוא עמיד בפני שחיקה? ואיך ניתן לראות דשא סינטטי המותקן בתנאי שטח אמיתיים? כל התשובות כאן.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

דשא סינטטי מעניק מראה ירוק וטבעי לכל משטח וניתן להתקינו בכל מקום ואתר אך מעבר למראהו יש דברים חשובים שעליכם לדעת על המוצר הירוק לפני שתתקינו אותו בגינתכם.

דשא סינטטי ועמידותו בפני שחיקה

דשא סינטטי חייב לעבור הליכי ייצור שיאפשרו לו להיות עמיד בשחיקה גבוהה. דשא סינטטי מותקן במגרשי ספורט, עסקים, גינות פרטיות ובעצם בכל מקום בו אנו חפצים בנוף ירוק וטבעי. משחקי כדור של ילדים שובבים, הנחת ריהוט גינה, דריכה מרובה של אנשים וחיות מחמד יוצרים עומס רב על סיבי דשא סינטטי במרוצת השנים.

על מנת שדשא סינטטי יהיה עמיד לאורך שנים עלינו לבחור בדגם המתאים עבורנו. למקומות בהם יש שימוש נרחב נבחר בדשא סינטטי צפוף וההיפך במקומות שישמשו בעיקר לנוי נוכל לבחור בדגמים בסיסיים יותר.

דשא סינטטי – המרכז הירוק של הגינה שלכם

כל בעל גינה יודע שטיפול בגינה אינה עבודה קלה כלל. על מנת שהגינה תהפוך למקום בילוי נעים לבני המשפחה עלינו לרכוש צמחים, ריהוט גינה ושלל פריטים דקורטיביים שיתנו את המראה האישי והייחודי לגינה שלנו.

בחירת דשא סינטטי גם כן אינה צריכה להיעשות בקלות דעת. בשנים האחרונות החלו חברות רבות לייבא דשא סינטטי שאינו עבר את הליכים הייצור הדרושים ולקוחות רבים נשארים עם מוצר נחות והרבה הבטחות ריקות מתוכן.

דשא סינטטי – קונים מוצר עם תקני איכות בינלאומיים

נכון לכתיבת שורות אלו, לא קיים תקן ישראלי לדשא סינטטי. אז איך נבדוק עם הדשא הסינטטי אכן עבר את הליכי הייצור הדרושים? המפעלים והיצרנים הגדולים בתעשייה מחויבים לייצר דשא סינטטי לפי תקני איכות בינלאומיים.

תקנים כגון: תקן אי רעילות, מעכבי בעירה, מגן UV ותקני איכות ISO מוכיחים שאכן המפעל עומד בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתעשייה.

כל יבואן ומשווק דשא סינטטי ממפעל איכותי יציג באתר שלו את התקנים ובדיקות המעבדה – אל תאמינו לסיפורים והבטחות בעל פה. בקשו לקבל תעודת אחריות רשמית של היבואן המעניקה אחריות מקיפה של 5 שנים לפחות – לחצו כאן לצפייה במסמכים של חברתנו.

אתם מוזמנים לראות דשא סינטטי מותקן בתנאי שטח אמיתיים!

נפגשתם עם בעל מקצוע שהראה לכם חתיכה קטנה של דשא סינטטי ועכשיו אתם צרכים לדמיין איך הוא יראה בגינה שלכם. למה לכם לקנות חתול בשק? דשא קבוע מתחזקת תצוגה מרהיבה עם המבחר הגדול בישראל של דשא סינטטי ומוצרים לגינה.

בואו לבקר אותנו ותוכלו לקבל רעיונות לעיצוב גינתכם וייעוץ מקצועי חינם ללא התחייבות. 
חייגו 077-2150031 לקביעת פגישת ייעוץ עוד היום!