דשא סינטטי – המרכז החדש של הגינה שלכם!

דשא סינטטי אדני רכבת חלוקי נחל לבנים
האם לדשא סינטטי יש תקנים? האם הוא עמיד בפני שחיקה? ואיך ניתן לראות דשא סינטטי המותקן בתנאי שטח אמיתיים? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי מעניק מראה ירוק וטבעי לכל משטח וניתן להתקינו בכל מקום ואתר אך מעבר למראהו יש דברים חשובים שעליכם לדעת על המוצר הירוק לפני שתתקינו אותו בגינתכם. לפניכם מספר טיפים, כיצד לשלב דשא סינטטי עם אלמנטים נוספים בגינה וכיצד לבחור את הדשא הסינטטי המתאים בדיוק עבורכם.

דשא סינטטי ועמידותו בפני שחיקה

דשא סינטטי חייב לעבור הליכי ייצור שיאפשרו לו להיות עמיד בשחיקה גבוהה. דשא סינטטי מותקן במגרשי ספורט, עסקים, גינות פרטיות ובעצם בכל מקום בו אנו חפצים בנוף ירוק וטבעי. משחקי כדור של ילדים שובבים, הנחת ריהוט גינה, דריכה מרובה של אנשים וחיות מחמד יוצרים עומס רב על סיבי דשא סינטטי במרוצת השנים.

על מנת שדשא סינטטי יהיה עמיד לאורך שנים עלינו לבחור בדגם המתאים עבורנו. למקומות בהם יש שימוש נרחב נבחר בדשא סינטטי צפוף וההיפך במקומות שישמשו בעיקר לנוי נוכל לבחור בדגמים בסיסיים יותר.

מחסנים לגינה ופתרונות אחסון דקורטיביים

כאשר מעצבים גינה צריך לחשוב גם על הצד הפרקטי! היכן נאחסן את כלי העבודה? האופניים של הילדים? וכל שאר הציוד שאין לנו מקום לאחסן בבית. זו הסיבה שמחסני גינה הפכו לפריט בלתי נפרד בתחום עיצוב החוץ.

כאשר ניגש לבחור את מחסן הגינה שלנו, עלינו לוודא כי מדובר במחסני גינה עמידים המיוצרים מחומרים איכותיים לתנאי חוץ. לאחר בחירת מחסן איכותי, נבדוק האם אנו מנצלים את שטח הגינה באופן מיטבי וממקמים את המחסן באזור בו הוא ישרת אותנו נאמנה אך לא יפגע במראה הגינה ויחסום לנו את השטח הפתוח.

דשא סינטטי - המרכז הירוק של הגינה שלכם

כל בעל גינה יודע שטיפול בגינה אינה עבודה קלה כלל. על מנת שהגינה תהפוך למקום בילוי נעים לבני המשפחה עלינו לרכוש צמחים, ריהוט גינה ושלל פריטים דקורטיביים שיתנו את המראה האישי והייחודי לגינה שלנו.

בחירת דשא סינטטי גם כן אינה צריכה להיעשות בקלות דעת. בשנים האחרונות החלו חברות רבות לייבא דשא סינטטי שאינו עבר את הליכים הייצור הדרושים ולקוחות רבים נשארים עם מוצר נחות והרבה הבטחות ריקות מתוכן.

דשא סינטטי – קונים מוצר עם תקני איכות בינלאומיים

נכון לכתיבת שורות אלו, לא קיים תקן ישראלי לדשא סינטטי. אז איך נבדוק עם הדשא הסינטטי אכן עבר את הליכי הייצור הדרושים? המפעלים והיצרנים הגדולים בתעשייה מחויבים לייצר דשא סינטטי לפי תקני איכות בינלאומיים.

תקנים כגון: תקן אי רעילות, מעכבי בעירה, מגן UV ותקני איכות ISO מוכיחים שאכן המפעל עומד בכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתעשייה.

כל יבואן ומשווק דשא סינטטי ממפעל איכותי יציג באתר שלו את התקנים ובדיקות המעבדה – אל תאמינו לסיפורים והבטחות בעל פה. בקשו לקבל תעודת אחריות רשמית של היבואן המעניקה אחריות מקיפה של 5 שנים – לחצו כאן לצפייה במסמכים של חברתנו.

אתם מוזמנים לראות דשא סינטטי מותקן בתנאי שטח אמיתיים!

נפגשתם עם בעל מקצוע, שהראה לכם חתיכה קטנה של דשא סינטטי. עכשיו אתם צרכים לדמיין, איך הוא יראה בגינה שלכם. למה לכם לקנות חתול בשק? דשא קבוע מתחזקת תצוגה מרהיבה עם המבחר הגדול בישראל של דשא סינטטי ומוצרים לגינה.

לקביעת פגישת ייעוץ במשרדים שלנו! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors