דשא סינטטי – מאיפה מתחילים?

דשא סינטטי – מאיפה מתחילים?

ההתפתחות המואצת בשוק הדשא הסינטטי והמגוון הרחב של הדגמים הקיימים כיום בשוק, יוצרים בלבול רב אצל הצרכן. איך בוחרים דשא סינטטי? מה ההבדל בין דשא סינטטי אחד לשני? מה חשוב לבדוק לפני רכישה? ומאיפה מתחילים? כל התשובות כאן.

פורסם:
ההתחממות הגלובית ומשבר המים הפוקד את ישראל הביא לפריחתו של שוק הדשא הסינטטי בארץ. ככל שמפלס הכינרת יורד, כך עולה הביקוש לדשא סינטטי ובעקבותיו גם ההיצע. אם לפני שנים מעטות פעלו בשוק מספר מועט של חברות, כיום ישנה הצפה בשוק, הן בכמות המשווקים, והן בסוגי הדשא הסינטטי השונים. התוצאה היא שברוב המקרים הצרכן נשאר מבולבל ונבוך מול כמות ההצעות שהוא מקבל ולכן הוא מתקשה לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורו.

דשא סינטטי – מורה נבוכים

כדי לבחור דשא סינטטי, צריך קודם כל לדעת מה השימוש המיועד לו. למשל, במגרשי משחקים מומלץ להתקין דשא סינטטי צפוף וחזק במיוחד שיהיה עמיד בפני שחיקה מרובה. מנגד אין צורך להשקיע בדשא הסינטטי היקר והאיכותי ביותר אם מדובר בפינה המשמשת לנוי. כמובן שתמיד מומלץ להתקין דשא סינטטי איכותי  שעבר את הליכי הייצור הדרושים אותם נפרט בהמשך.

דשא סינטטי – ניתן להתקנה בכל מקום

אחד היתרונות הבולטים של הדשא הסינטטי הוא שניתן להתקין אותו גם במקומות בהם לא ניתן לשתול דשא טבעי, כגון מרפסות, גגות, מקומות מוצלים ושטחי פנים. בנוסף, דשא סינטטי אינו מושפע מנזקי הסביבה הטבעית והוא נשאר עמיד גם בתנאי סביבה ואקלים קיצוניים.

איך מבצעים השוואה נכונה בין דגמי דשא סינטטי שונים?

החברות השונות בשוק מייבאות סוגים מגוונים של דשאים סינטטיים כאשר כל ייבואן מעניק למוצרים שלו שמות ייחודיים ולכן לא ניתן לערוך השוואה בין המוצרים השונים על פי שמות הדגמים. אז איך נוכל לערוך השוואה? על פי בחינת תכונותיו של כל דגם ודגם. דגמי דשא סינטטי שונים זה מזה בתכונות כגון: צפיפות סיבים, קוטר הסיב, גובה הסיב, סוג התפירה, תשתית הדשא ותקופת אחריות המוצר. בטרם תרכשו דשא סינטטי, מומלץ לשים לב להבדלים השונים בין הדגמים המוצעים בשוק. רוצים לדעת איך להשוות בין הדגמים? לחצו כאן.