מדוע לא לפזר כדוריות גומי על דשא סינטטי?

מדוע לא לפזר כדוריות גומי על דשא סינטטי?

לאחרונה התגלה כי כדוריות הגומי פולטות חומרים רעילים ושהן גורמות להתחממות המשטח. כיום, טכנולוגיית הסיב הכפול מאפשרת התקנת דשא סינטטי ללא מילוי כדוריות גומי וללא צורך בתחזוקה.

פורסם:

מדוע בעבר פיזרו כדוריות גומי על דשא סינטטי?

בעבר, חברות רבות בארץ ובעולם השתמשו בכדוריות גומי כחומר מילוי בין סיבי הדשא הסינטטי. כדוריות הגומי (הקרויות בשפה המקצועית SBR) מיוצרות משאריות ממוחזרות של צמיגים.תפקידן של כדוריות הגומי היה לאפשר לסיבי הדשא הסינטטי להישאר גמישים וזקופים לאורך זמן.

כדוריות גומי בענף הספורט ולא בגינות פרטיות

כיום, משתמשים בכדוריות הגומי אך ורק במגרשי כדורגל מקצועיים ותפקידן לתת למשטח רמת אלסטיות גבוהה יותר, לשמור על רגלי השחקנים ולמנוע פציעות.

מחפשים דשא סינטטי איכותי, ללא צורך בטיפול ותחזוקה? פנו לנציגים שלנו בטלפון 077-2150031

כדוריות גומי – סכנת בליעה והתחממות יתרה

לאחרונה התגלה כי החומר ממנו עשויות כדוריות הגומי הינו חומר רעיל ומהווה סכנה בריאותית במקרה של בליעה על ידי ילדים. בנוסף, בגלל היותן שחורות, מעלות כדוריות הגומי את טמפרטורת משטח הדשא עד לרמה של 10 מעלות יותר מטמפרטורת הסביבה.

בלאי גבוה – עדיף דשא סינטטי ללא תחזוקה!

ה-SBR בעל משקל נמוך ורמת בלאי גבוה ועל כן יש לחדש אותו באופן תדיר כי מטבעו הוא מתפוגג. עבור כל טיפול תחזוקה תקופתי תאלצו לשלם מאות שקלים!

הודות לפיתוח של דשא קבוע, דשא סינטטי בעל טכנולוגיית הסיב הכפול, אין עוד צורך להשתמש במילוי כדוריות גומי וחול סיליקט. כלומר, דשא סינטטי במראה טבעי וללא טיפול!