דשא סינטטי למשרדים ולשטחי פנים

דשא סינטטי למשרדים ולשטחי פנים

דשא סינטטי הפך לאחד מהטרנדים הכי חמים בתחום העיצוב והוא משתלב היטב בשטחי פנים. איך דשא סינטטי משפיע על מצב רוחנו? כיצד הוא ישתלב במשרד? והאם ניתן להניח עליו רהיטים? לחצו כאן למאמר המלא.

פורסם:
מרבדי דשא סינטטי  מיוצרים כיום במגוון דגמים אשר מיועדים לשימושים נרחבים, החל משימוש פרטי ועד לציבורי ותעשייתי. דשא סינטטי מאפשר לנו להכניס את הטבע למקומות שעד כה לא היה ניתן לעשות זאת. ניתן להתקין דשא סינטטי בשטחי פנים כגון משרדים חדרי ילדים, תערוכות, חלונות ראווה, תצוגות, כיתות לימוד, חנויות, קניונים, מרכזים מסחריים ורבים נוספים.

דשא סינטטי ניתן להתקנה בקלות

אחד מהיתרונות הבולטים של דשא סינטטי הוא יכולת הניידות הגבוה שלו והאפשרות להתקינו על כל משטח. דשא סינטטי ניתן להתקנה בקלות במקומות רבים ועל משטחים מגוונים כגון; ריצוף, משטחי עץ, גגות, מרפסות, משטח בטון ועוד… כאשר מתקינים דשא סינטטי בכיתת לימוד, חדר מנוחה של משרד או במשחקיה של גן ילדים, אין צורך להתחשב בתנאי מזג האוויר ואופן השימוש בדשא הסינטטי. דשא סינטטי עמיד בפני שחיקה ושימוש אינטנסיבי גם במקומות בהם לא חלמתם שיהיה אפשרי להתקין דשא טבעי.

דשא סינטטי והשפעתו על מצב רוחנו

מחקרים רבים מצביעים על כך שאחת הבעיות הגדולות איתן בני האדם צריכים להתמודד במאה העשרים ואחת היא המחסור בשטחים ירוקים. דשא סינטטי יכול להחזיר לנו בקלות את מה שהנוף האורבני האפור גזל מאתנו. המחסור בשטחים ירוקים משפיע רבות על מצב רוחנו והרגשתנו הכללית גם אם אנו לא מודעים לכך. שגרת חיינו התובענית הדורשת מאתנו להעביר את רב שעות היום במשרד, אינה מאפשרת לנו ליהנות משמיים כחולים ודשא ירוק. תארו לעצמכם את האפשרות לשבת בפינת חמד ירוקה וללגום כוס קפה במרפסת או בחדר המנוחה של המשרד. דשא סינטטי מאפשר לנו להחזיר את המראה הירוק לחיינו ללא צורך בטיפול ותחזוקה כלל.

דשא סינטטי הפתרון המושלם לשטחי פנים

דשא סינטטי יאפשר לכם בתוך זמן קצר לעצב בקלות רבה כל חדר, אין זה משנה באילו רהיטים בחרתם, כיתת לימוד או אולם תצוגה. דשא סינטטי מיוצר בשלל גוונים ואורך סיבים משתנה, הוא רך למגע ובעל מראה טבעי במיוחד. אין חשש כלל להניח על דשא סינטטי משקלים כבדים. לכן, ריהוט משרדי וביתי, צעצועים, אביזרי גינה וציוד כבד של תערוכות ותצוגות לא יפגעו בו כלל. חברת דשא קבוע מעניקה אחריות מוצר ארוכת טווח לכל מוצרי הדשא הסינטטי שברשותה ומאפשרת לכם ליהנות ממוצר איכותי לאורך שנים רבות.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בטלפון 077-2150031 או בטופס צור קשר.