דשא סינטטי במכבים – רעות

דשא סינטטי
דשא סינטטי במכבים - רעות מעניק לנו את החופש לבלות בגינה ירוקה - ללא מזיקים, ללא טיפול וללא חשבונות מים מנופחים. האם דשא סינטטי מתאים לילדים? כמה עולה דשא סינטטי? ואיפה ניתן להתקין דשא סינטטי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במודיעין מכבים – רעות הפך למוצר מבוקש ביותר עבור ילדים! מקומות רבים המשלבים משחקי ילדים ודשא טבעי, משנים בשנים האחרונות את צורתם, ואת הדשא האורגני מחליף משטח דשא סינטטי ירוק ורענן.

דשא סינטטי ברעות - מכבים – המגמה הירוקה בעיצומה!

 מדובר במגמה אשר מאפיינת מתחמים ציבוריים, גני שעשועים, פעוטונים, מגרשי כדורגל, מרפסות בתים ועוד. החלפת דשא טבעי במשטח דשא סינטטי איננה מעשה אשר נעשה בכדי. התקנתו של דשא סינטטי מעניקה לילדים את מירב היתרונות של הדשא האורגני, לצד פרידה מחסרונותיו של המשטח הטבעי.

דשא סינטטי במכבים רעות עם משלוחים!

מזמינים דשא סינטטי למודיעין – מכבים -רעות עם משלוח עד הבית! במחיר ישיר מהיבואן לצרכן! 

בחנות האונליין שלנו כל מה שצריך לגינה במקום אחד! מגוון רחב של מוצרים: דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי ברעות - מכבים ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי שומר על גופם של הילדים שכן סיביו הינם רכים ונעימים למגע מחד, אך צפופים וחזקים מאידך. באופן זה, ילדים המשתוללים על משטח דשא סינטטי אינם מסתכנים בפציעה בעת נפילה. לעומתם, ילדים אשר משחקים על משטח דשא אורגני סובלים לא אחת מנפילה במקומות בהם הדשא התדלדל או הקריח.

במסגרת מחקר שנערך בעניין זה, נבחנו משטחי דשא סינטטי לעומת דשא טבעי באצטדיוני כדורגל ברחבי אירופה. המסקנה אשר עלתה מתוצאות המחקר הייתה חד משמעית. דשא סינטטי מגן על השחקנים המקצוענים מפני פציעות, בדיוק כמו דשא טבעי ואף טוב ממנו.

דשא סינטטי במודיעין – רעות – מכבים – רך ונעים למגע!

דשא טבעי מצריך טיפוח ושמירה מתמדת הכוללים השקיה, הדברה, שזרוע וכדומה. דשא סינטטי, אשר עשוי מחומרים מלאכותיים (המותאמים כמובן למגעם של הילדים), אינו סובל מתופעות לוואי אלו. כמו כן, התקנתו של דשא סינטטי אפשרית על מגוון רחב ביותר של חומרים. דשא סינטטי מותקן פעמים רבות על אדמה שלא ניתן לגדל עליה דשא טבעי ואף על בטון, שיש, אבן או אספלט. עניין זה מעניק גם לצרכנים שאין באפשרותם משטח המתאים לגידול דשא טבעי, ליהנות מגינה ירוקה עבור ילדיהם.

עניין נוסף בו יעסוק מאמר זה הינו ההגנה אשר מעניק דשא סינטטי לילדים מבחינת מזיקים וחרקים. דשא טבעי ידוע כקרקע המושכת אליה מזיקים רבים כגון כנימות, ערצבים, חרקים, תיקנים וכדומה.

ילדים רבים סובלים בעקבות כך לאחר משחק על דשא אורגני (עקיצות, התגרדויות, תגובות אלרגיות ועוד). דשא סינטטי, לעומת זאת, שומר על הילדים מחרקים אלו, היות והוא משטח מלאכותי העשוי מחומרים שאינם מושכים מזיקים למיניהם. מדובר ביתרון משמעותי של הדשא הסינטטי עבור ילדים רכים בעיקר.

דשא מלאכותי במודיעין מכבים רעות - התקנה מקצועית

שימו לב, התקנת דשא סינטטי איננה עניין זול. מדובר במוצר אשר התקנתו הראשונית יקרה יותר מזריעת דשא טבעי. עם זאת, בתוך מספר שנים, בהתחשב בחיסכון בהוצאות כגון הדברה, השקיה, זריעה מחודשת וכדומה, דשא סינטטי מחזיר את ההשקעה ללא ספק. כמו כן, החברות המובילות מעניקות לצרכנים אחריות רבת שנים על המוצר, ודגמי הדשא הסינטטי המיובאים לישראל הינם מהמתקדמים ביותר בעולם.

לפיכך, ילדים אשר בגינתם או בגן השעשועים שלהם מותקן דשא סינטטי, יכולים ליהנות ממשחקיהם לאורך כל ימות השנה ולאורך זמן רב. זאת ועוד, בגדיהם של הילדים אלו אינם מתלכלכים, והדשא הסינטטי מבשר גם את הסוף לעקבות הבוץ והאדמה ברחבי הבית.

מחפשים דשא סינטטי במכבים רעות? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors