דשא סינטטי יבואנים

דשא סינטטי יבואנים
יבואנים של דשא סינטטי החלו לייבא בשנים האחרונות מוצרי דשא סינטטי באיכויות משתנות. מצד אחד, ניתן לרכוש דשא סינטטי כמעט בכל רמת מחיר אך מצד שני, עלינו לוודא שירידת המחיר אינה באה על חשבון האיכות. איך בוחרים דשא סינטטי איכותי במחיר שווה לכל נפש? על כך במאמר הבא.
שתף\י חבר:

יבואנים מובילים של דשא סינטטי בישראל יודעים שבשביל לשווק מוצר איכותי עליהם לבחור בקפידה את המוצרים שהם מייבאים לישראל.

מוצרי דשא סינטטי מיוצרים כיום בשלל רחב של דגמים וסוגים וכמו בכל ענף ניתן למצוא מוצרים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים ומוצרים באיכות נמוכה שעלולים להקנות לרוכשים מפח נפש לא קטן.

יבואנים של דשא סינטטי ומוצרים לגינה - איך קונים נכון?

למוצרי דשא סינטטי יש מותגים ודגמים שונים ממש כמו בכל ענף אחר, כמובן שמחיר המוצר וטיבו משתנים בין היצרנים.

הדברים שעליכם לדעת לפני שתיגשו לרכוש דשא סינטטי מהיבואן הם: מי מייצר את המוצר? כמה שנים החברה עוסקת בתחום? האם מקבלים אחריות על המוצר ומה האחריות כוללת? וניסיונה של החברה.

הצעד הבא יהיה; בחירת דשא סינטטי לפי תוואי השטח ואופן השימוש. אם התקנת הדשא הסינטטי תתבצע במקום בו יהיה שימוש נרחב, אז מומלץ לבחור בדשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה. באזורים המשמשים בעיקר לנוי, ניתן גם לרכוש דשא סינטטי בסיסי יותר בעל עלות נמוכה יחסית.

יבואנים של דשא סינטטי - חנות ONLINE

רוצים לקנות דשא סינטטי ישירות ממחסני היבואן במחירים הטובים בישראל? כנסו לחנות האונליין שלנו ורכשו דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחיר ישיר מהיבואן לצרכן עם הובלה עד הבית.

אתם מוזמנים גם לבקר אותנו ולהתרשם מתצוגה גדולה ומגוון ענק של דשא סינטטי בשיטת שלם וקח במקום. פשוט רשמו דשא קבוע ב-WAZE .

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי יבואנים – קונים ישירות מהיבואן ומרוויחים כסף רב

דשא סינטטי בעבר היה מוצר צריכה לעשירים בלבד – אך לא עוד. בשנים האחרונות מפעלים רבים קמו, המכס לייבוא דשא סינטטי לישראל ירד והביקוש עלה -כל אלו הביאו לירידת מחירים בעשרות אחוזים.

מצד אחד דשא סינטטי הפך למוצר שווה לכל נפש אך מצד שני הופיעו מוצרים נחותים בשוק ומשווקים רבים שטוענים שהם יבואנים אך לא כך הדבר. כיום כשאנו ניגש לבחור דשא סינטטי לגינה נשאר מבולבלים ונבוכים מול ההיצע הגדול שקיים בשוק.

כל דגמי הדשא הסינטטי של דשא קבוע נהנים מאחריות מקיפה של עד 5 שנים ומיוצרים במפעלים המובלים בעולם, המחויבים לבקרות איכות קפדניות ושיטות ייצור מתקדמות.

דשא סינטטי יבואנים

דשא סינטטי מהיבואן – לא מתפשרים על איכות!

כשאנו מסתובבים ברשתות השיווק, משתלות וחנויות חומרי בניין נתקל מידי פעם במעמדים של דשא סינטטי. לעיתים נוכל למצוא מוצרים איכותיים ולפעמים לא – אז איך נדע להבדיל?

היבואנים המובלים יציגו לרב באתר שלהם מסמכים ובדיקות מעבדה המוכיחים כי מוצריהם עברו את כל הליכי הייצור הדרושים. כמו כן, ברכישת דשא סינטטי עליכם לוודא כי למוצר איכותי ניתנת תעודת אחריות מקיפה של 3 שנים לפחות.

תקני איכות - דשא סינטטי איכותי מהיבואן

יבואנים של דשא סינטטי מובילים, יספקו מוצרים שעברו הליכי ייצור קפדניים ועברו בדיקות מעבדה מקיפות על מנת שהדשא הסינטטי יהיה עמיד לאורך שנים. ישנם שלושה תקנים עיקריים שמומלץ תמיד לוודא שלדשא הסינטטי יש לפני רכישה;

דשא קבוע מייבאת רק דשא סינטטי עם הגנת UV איכותית להגנה מנזקי השמש, תקן אי רעילות המבטיח כי הדשא הסינטטי איכנו מכיל מתכות כבדות ומעכבי בעירה לבטיחות במקרים של מפגש עם אש גלויה.

גלילים דשא סינטטי

דשא סינטטי מחסני היבואן – פשוט להגיע לתצוגה!

לא מומלץ לבחור דשא סינטטי על גבי קטלוג או תמונות אינטרנט. תמיד עדיף להשקיע מעט זמן ולחזות בתצוגת דשא סינטטי המותקנת בתנאי שטח אמיתיים.

במחסני היבואן של דשא קבוע תוכלו ליהנות מתצוגה מרהיבה המשלבת בתוכה צמחיה טבעית, אדני רכבת ומוצרים לגינה כאשר כל אלו מותקנים תחת כיפת השמיים בתנאיי שטח אמיתיים.

דשא סינטטי

אתם מוזמנים להגיע, למחסני היבואן של דשא קבוע ולרכוש דשא סינטטי איכותי - במחירים הטובים בישראל!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors