חלוקי נחל לגינה

מחפשים חלוקי נחל לגינה? דשא קבוע מייבאת חלוקי נחל במגוון רחב של צבעים וסוגים לגינה ולמרפסת. חלוקי נחל מעניקים לכל גינה מראה יוקרתי ויש להם יתרונות רבים. היכן ניתן לרכוש חלוקי נחל ישירות מהיבואן? מה המחיר של חלוקי נחל? אילו צבעים נפוצים? ומה הגדלים וכמויות המומלצות? כל התשובות במאמר הבא!
שתף\י חבר:

חלוקי נחל הפכו להיות פריט עיצובי הכרחי בכל גינה ומרפסת. היתרונות הגדולים של פיזור חלוקי נחל על משטחי אדמה הם גדולים ואותם נפרט במאמר זה. חלוקי נחל הם אבנים טבעיות שניתן למצוא אותם מסביב לעולם  באזורים מגוונים ליד מקורות מים. במאמר זה נסביר איך לשלב נכון חלוקי נחל עם צמחיה, אילו צבעים של חלוקי נחל נפוצים, מה דרכי ההובלה לחלוקי נחל ואבנים לגינה ומה המחירים של חלוקי נחל. כל הטיפים המקצועיים ביותר כאן!

לרכישת חלוקי נחל - ישירות מהיבואן !

חלוקי נחל לבנים

65

חלוקי נחל פנינים, מיועדים ליצירת ערוגות מרשימות בגינה או לחיפוי קרקע מסביב לצמחים, עצים ופרחים בכדים ואדניות. חלוקי הנחל מעניקים מראה יוקרתי וטבעי לשטחי פנים וחוץ כאחד.
חלוקי נחל טורקיז אפור לבן טוויסט
מומלץ!

65

חלוקי נחל טוויסט, משלבים בתוכם מספר גוונים של אפור לבן וטורקיז ירקרק ונחשבים לאחד מסוגי האבנים המיוחדות הקיימות בענף. חלוקי הנחל מיובאים מעבר לים ועוברים הליך ליטוש קפדני.
חלוקי נחל אפורים

650

חלוקי נחל יכולים לשמש אותנו למטרות רבות ומגוונות; חיפוי וכיסוי שטחי קרקע, בניית מסלעות, תחימת מדשאות וניתן לשלבם בגינות, מרפסות ואף שטחי פנים כיד הדמיון הטובה.

חלוקי נחל/אבני נחל - מאיפה הם מגיעים?

אבנים וחלוקי נחל הם סלעים מזן קלסטי הנוצרים בתהליך ארוך של שחיקה על ידי מים בתקופה של אלפי ואף מיליוני שנים. חלוקי נחל מצויים לרב בשטחי נהרות ונחלים קדומים ובבריכות טבעיות. לחלוקי נחל מגוון רחב של מרקמים וצבעים המשתנים מתנאי הסביבה והאזור בו הם מצויים. מרקמם של חלוקי נחל לרב חלק וצורתם עגולה אך ניתן למצוא גם חלוקי נחל בצורות ומרקמים אחרים.

חלוקי נחל מקומיים

בישראל החלוקי נחל הנפוצים ביותר הם בגוונים לבנים ואפורים. כולנו זוכרים את מראה חלוקי הנחל הסובבים את חופי הכנרת וסביב מקורות מים נוספים מצפון עד דרום. חלוקי הנחל המקומיים לרב הם בצבעים סטנדרטיים למדי אך באזור אילת וסיני נוכל לחזות בחלוקי נחל צבעוניים בעל מראה ייחודי לנוף הארץ הישראלי.

חלוקי נחל מהעולם

ישראל פתחה את שעריה בעשורים האחרונים, לייבוא מגוון רחב של מוצרים ממדינות העולם. חלוקי נחל מגיעים כיום לישראל ממדינות רבות מסביב לגלובס. אם נתקלתם בחלוקי נחל מבריקים, מלוטשים ובגוונים מפתיעים כמו סגול, טורקיז, צהוב, אדום ושחור ובטקסטורות ומרקמים שונים אז בוודאי הם מגיעים ממדינות רחוקות לישראל.

חלוקי נחל לגינה

מה לבחור? חלוקי נחל מקומיים או מיבוא?

אבני נחל ממדינות רחוקות יהיו בוודאי אטרקטיביים יותר מבחינת מראה. כל חלוקי הנחל המיוחדים שאנו נתקלים בהם ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט מגיעים מהמזרח הרחוק ומדינות רחוקות מעבר לים. השינוע של חלוקי הנחל וההליך ליטוש שהאבנים עוברות במפעלים על מנת להגיע לתוצאה הסופית דורשים משאבים וכספים לא מבוטלים. זו הסיבה שמחיר חלוקי נחל בייבוא יהיה גבוה יותר ממחיר חלוקי נחל מקומיים.

אם אתם רוצים להעניק לגינה ולמרפסת שלכם מראה יוקרתי ודרמתי אז בחרו בחלוקי נחל מיבוא – מחירם גבוה יותר אך המראה שהם יעניקו לגינתכם שווה את ההשקעה הכספית. אם אתם זקוקים לחיפוי קרקע זול יחסית והמראה של האבנים פחות חשוב לכם אז ניתן לבחור בחלוקי נחל מקומיים ולחסוך בעלויות.

חלוקי נחל לבנים פנינה

כל היתרונות ברכישת חלוקי נחל לגינה!

עמיד באקלים משתנה

חלוקי נחל נוצרו בהליכים טבעיים במשך מאות ואלפי שנים. חלוקי נחל אינם מושפעים מנזקי מזג האויר וניתן לפזרם באזורים עם תנאי אקלים קשים במיוחד ללא חשש.

מגן על צמחים ועצים

חלוקי נחל הם זיווג מושלם עם צמחים ועצים. חלוקי הנחל סופחים ואוגרים נוזלים ומאפשרים סביבה לחה ובריאה בערוגות הגינה. האבנים מגנות על הצמחים ומאפשרות להם להתפתח ולגדול באופן מיטבי.

מגוון רחב של צבעים

חלוקי נחל מגיעים מרחבי העולם וניתן למצוא אותם במבחר גדול של גוונים וצבעים. חלוקי הנחל המקומיים לרב יהיו בגוונים אפור ולבן אך אבנים שמגיעות מעבר לים יהיו בגוונים מפתיעים של סגול, צהוב, שחור, טורקיז, חום וטקסטורות ומרקמים שונים ומשונים. 

מחירים זולים

מחירם של חלוקי נחל נחשב לזול אם מחשבים את המחיר הממוצע למ"ר. זה נכון שיש חיפויים לקרקע זולים יותר כמו: חצץ וטוף אך העמידות הגבוהה של חלוקי נחל לצד המראה הדקורטיבי שלהם הופכים אותם לאבנים משתלמות במיוחד מבחינה כלכלית לטווח הארוך.

חלוקי נחל ייבוא

איך מחשבים כמויות של חלוקי נחל לגינה?

החישוב של כמויות חלוקי נחל לגינה צרכיה להתבצע לפי גודל השטח והעומק שנרצה למלא לאורך המשטח. מכיוון שחלוקי נחל היא אבן בעלת עלות גבוהה יותר מאדמה או חצץ אז ניתן לחסוך בעלויות על ידי מילוי התחתית באדמה או חצץ שומשום ופיזור שכבה דקה יותר של חלוקי נחל במקרים בהם יש לכם עומק מעל ל-5 ס"מ של מילוי.

החישוב הממוצע של חלוקי נחל הוא בלה אחת (350-400 ק"ג) לכל 6-8 מ"ר של שטח בעומק של 5 ס"מ בממוצע. כלומר אם נרצה למלא ערוגות גינה בשטח כולל של 25 מ"ר אז נצטרך בממוצע להזמין 4 בלות של חלוקי נחל. יש לקחת בחשבון שמדובר בחישוב ממוצע ותנאי השטח, עומק הערוגות וגודל חלוקי הנחל יכולים להשפיע על החישוב הסופי.

אם אתם רוכשים חלוקי נחל מייבוא אשר ארוזים בשקים של 20 ק"ג אז בלה אחת = 20 שקים לפי החישוב שרשמנו לעיל.

מה הדרך הנכונה לפזר חלוקי נחל?

חלוקי נחל ניתן לפזר על כל משטח שתחפצו; אדמה, יריעות ביטומניות, בטון, ריצוף, אספלט ועוד. מומלץ לפרוש יריעה גיאוטכנית לחצוץ בין חלוקי הנחל למשטח התחתון. היריעה תאפשר הפרדה בין משטח האדמה לחלוקי הנחל ותמנע מהם להתלכלכך במרוצת השנים. בנוסף היריעה מצמצמת חיכוך של חלוקי הנחל עם המשטח התחתון דבר הכרחי במיוחד כאשר מפזרים חלוקי נחל על מרצפות, יריעות ביטומנית או משטח עץ.

אנרגיות חיוביות של חלוקי נחל

הערך העיצובי של פיזור חלוקי נחל אינו מוטל בספק אך אנשים רוחניים מייחסים לחלוקי נחל תכונות מיסטיות והשפעות אנרגטיות רבות. חלוקי נחל משפיעים מבחנה מיסטית על הבריאות הנפשית שלנו, פרנסתנו, פיריון, אהבה וזוגיות. גם אתם אנשים שאינם מאמינים בהשפעות אנרגטיות תוכלו להיווכח כי חלוקי נחל משפיעים מאוד על האווירה ומעניקים מראה טבעי ויוקרתי בכל מקום שנרצה ליצור משטח מעוצב.

חלוקי נחל במבצע!

דשא קבוע מייבאת מגוון רחב של חלוקי נחל. מידי חודש אנו מפרסמים מבצעים והנחות שוות במיוחד על חלוקי נחל ואבנים לגינה וזו הסיבה שמומלץ לכם להישאר מעודכנים כל הזמן. אתם מוזמנים להכנס לדף המבצעים וההנחות שלנו באתר ולעקוב אחירונו בכל הרשתות החברתיות – לכל המבצעים לחצו כאן!

ניגודיות בין צבעי חלוקי נחל

מעצבי נוף וגננים - הבחירה שלהם!

חלוקי נחל הפכו במהרה בעשורים האחרונים למוצר מבוקש בקרב מעצבי גינות, גננים ואדריכלי נוף. אנו יכולם לחזות בחלוקי נחל מפוזרים בחלקות רבות בסקטור הציבורי, העסקי והפרטי כאחד. עיצוב שטחים באמצעות חלוקי נחל מאפשרים לנו להפעיל את מלוא היצירתיות שלנו כי מדובר בחומר גלם מגוון שמעניק לנו גמישות רבה בשילוב לכל פרויקט ופרויקט.

חלוקי נחל ניתנים לפיזור על משטחי אדמה, באדניות ועציצים ואף בשטחי פנים כמו משרדים, מבואות לובי, חדרי מגורים ומוסודת חינוך וציבור. חלוקי הנחל מעניקים פן עיצובי ויוקרתי לכל אזור במחיר זול ביחס לסוגי אבנים ומשטחים אחרים.

ניתן לשלב חלוקי נחל במספר גוונים באותה חלקה ואף לשלב אותן עם סוגי אבנים שונות כמו אבני מדרך, אבני טרסה, מסלעות ועוד….

שאלות ותשובות נפוצות לממהרים

מחיר חלוקי נחל משתנה לפי סוג החלוק נחל ומדינת המקור שלו. חלוקי נחל מקומיים יהיו זולים משמעותית מחלוקי נחל מלוטשים ובצבעים מיוחדים המיובאים מעבר לים. מחיר של חלוקי נחל מיוחדים יעלו בדרך כלל בין 3-5 ש"ח לק"ג בעוד שמחיר חלוקי נחל מקומיים יהיו זולים ב-50% בממוצע.

חלוקי נחל בדרך כלל יהיו בגוונים אפורים ולבנים – צבעים המאפיינים את החלוקי נחל המקומיים הארץ ישראליים. חלוקי נחל המגיעים ממדינות רחוקות ניתן למצוא בשלל רחב של גוונים: שחור, סגול, צהוב, אדום, טורקיז, אפור ומגוון רחב של טקסטורות ומרקמים.

הובלה של חלוקי נחל תתבצע לרב עם מנוף בשל משקלם הגבוה של האבנים המחולקים לשקים של 20 ק"ג או בלות (שקים גדולים) של כמה מאות ק"ג. אם אתם זקוקים למספר שקים קטן שניתן להוביל ברכב פרטי אז ניתן גם לבצע הובלה עצמאית בהתאם למגבלות הרכב והחוק.

אבני דריכה עם חלוקי נחל לבנים

מחפשים חלוקי נחל? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors