חלוקי נחל דבש

חלוקי נחל דבש

על המוצר
מפרט
לייעוץ מקצועי

חלוקי נחל דבש יוצרים נקודות עניין בכל גינה ומעניקים מראה טבעי ונעים לכל עין. חלוקי נחל הפכו למבוקשים בעולם הגינון ועיצוב הנוף בשל היותם דקורטיביים ועמידים לשנים רבות. 

לפיזור חלוקי נחל בגינתנו יתרונות מובהקים; חלוקי נחל שומרים על טמפרטורת האדמה, מגנים על צמחים ומערכת ההשקיה ויקטינו את שטח המחייה של חרקים ומזיקים.

כאשר מפזרים חלוקי נחל בגינה יש לפרוש תחתם יריעה גיאו-טכנית למניעת לכלוך וצמיחת עשבים בין החלוקים. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון רחב של חלוקי נחל משולבים עם דשא סינטטי וצמחים בתצוגת החברה

כמות: שקים של 20 ק"ג

צבע: חום – דבש

מוצרים נוספים:
 • חלוקי נחל פנינה

  חלוקי נחל פנינה

  לוקי נחל פנינה בצבע לבן בוהק ישתלבו נהדר עם צמחים ודשא סינטטי בכל גינה ומרפסת. חלוקי נחל פנינה מגיעים אלינו מהמזרח הרחוק שם הם נאספים בקפידה לאחר שעברו הליכים של מיון וליטוש קפדניים.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל שחורים

  חלוקי נחל שחורים

  לוקי נחל שחורים משרים אווירה הרמונית ומאפשרים לנו להכניס את הטבע לביתנו בקלות. המראה הנקי והטבעי של חלוקי נחל שחורים יהפכו את גינתנו לפינת חמד מקסימה בהשקעה כספית מינימלית.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל ארגמן

  חלוקי נחל ארגמן

  לוקי נחל ארגמן בעלי גוון סגול אדמדם יעניקו לכל גינה צבע חם ומרגיע. חלוקי נחל משמשים אדריכלי נוף ומעצבי גינות בכל רחבי הגלובוס ליצירת מגוון רחב של חיפויים, תוחמים ואביזרים משלימים.

  פרטים נוספים >>