דשא סינטטי הפתרון המושלם לילדים

דשא סינטטי הפתרון המושלם לילדים

דשא סינטטי נעים למגע, מעולה לבלימת נפילות הילדים ואינו גורם להתגרדויות ואלרגיות כדשא טבעי. דשא סינטטי יעניק לילדנו משטח משחקים בטיחותי בעל מראה טבעי וירוק לאורך כל השנה.

פורסם:

מי מאיתנו לא אהב בתור ילד לקפוץ ולהשתולל על דשא רענן? היש דבר נפלא ממשחק ילדים על דשא ירקרק? ילדים אשר משחקים על דשא נהנים מיתרונותיה הרבים של הקרקע הירוקה – ההרגשה הנהדרת של משחק על דשא, הגנה על גופם בעת נפילות וכדומה. עם זאת, לדשא ישנם גם חסרונות לא מעטים.

לדוגמא, ילדים אשר משתוללים על דשא טבעי עלולים להתלכלך, לסבול מאלרגיות או להתגרד בעצבנות. כמו כן, הדשא אמנם מגן על גופם של הילדים בעת הנפילה, אך לעיתים הילד נופל על קרחת דשא או איזור דליל, ונפצע. התקנת דשא סינטטי עבור ילדים היא למעשה מהלך אשר נהנה מכל העולמות – מצד אחד, משטח רך ונעים למגע, מצד שני, הפחתת החסרונות של הדשא האורגני למינימום האפשרי.

הסוף להתגרדויות והאלרגיות

ילדים רבים סובלים מהתגרדויות ואלרגיות לאחר משחק על דשא טבעי. דשא סינטטי, לעומת זאת, אינו גורם לתופעות לוואי אלו. הדשא הסינטטי המשווק כיום בישראל פותח במיוחד עבור שימוש של ילדים ואף פעוטות. הסיבים הרכים של הדשא הסינטטי נעימים למגע והילדים אשר משחקים עליו מרגישים בטוחים ומוגנים.

דשא סינטטי מגן על גופם של הילדים

משחקים והשתוללויות של ילדים עלולים פעמים רבות לגרום לנפילות ומכות. הורים רבים מעדיפים כי במקרים אלו, ילדיהם יפלו על דשא צפוף וחזק. הדשא מגן על גוף הילד בעת הנפילה ושומר על בריאותו. דשא טבעי ודשא סינטטי עומדים אף הם במשימה זו.

כאשר מדובר בדשא טבעי, הילד עלול ליפול על חלק דליל בדשא או על קרחת דשא. במקרים אלו, הילד עלול להיפצע. דשא מלאכותי – לעומת זאת – לא סובל מקרחות או אזורים דלילים. הדשא הסינטטי שומר על צפיפות לאורך שנים, וסיביו החזקים עמידים בפני דריכות וקפיצות רבות. לא לחינם משמש הדשא הסינטטי ספורטאים במגוון רחב של ענפי ספורט מובילים בארץ ובעולם.

ירוק בכל עונה

דשא טבעי הוא משטח אשר מושפע ממזג האוויר ועונות השנה. בחורף עלולות להסתתר בדשא שלוליות (היוצרות סכנת החלקה ובוץ), ובקיץ הדשא עלול לנבול, להצהיב ולהקריח. דשא סינטטי, לעומת זאת, שומר על צבעו וצורתו בכל ימות השנה, והוא אינו זקוק לעזרה מבחוץ.

לקוחות אשר התקינו דשא סינטטי אינם צריכים לדאוג לאור השמש או לדישון. בנוגע לשלוליות והצטברות המים, דשא סינטטי מותקן בצורה כזו שהמים מחלחלים דרכו ומתנקזים למקומות מסודרים.

דשא סינטטי ניתן להתקנה בכל מקום

דשא טבעי, כאמור, תלוי באקלים ואדמה. לכן, לא בכל מקום ניתן ליהנות מדשא אורגני. לעיתים, הטרחה בגידולו היא כה גדולה עד אשר אנשים רבים פשוט "מוותרים על התענוג". בניגוד לאחיו הטבעי, דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי אשר ניתן להתקין אותו בכל מקום.

הדשא הסינטטי לא זקוק לאור השמש, הוא אינו צורך מים או מינראלים מהאדמה, וסיביו לא מכים שורשים. דשא סינטטי מותקן, לכן, במקומות מגוונים ובאזורים בהם האקלים כלל אינו מאפשר זריעת דשא טבעי. יתרה מכך, ניתן להתקין דשא סינטטי גם בתוך הבית, על גבי מרפסות, בחדרי ילדים, בחדר אורחים, חדרי המתנה, גני ילדים וכדומה. אחד הטרנדים הבולטים בעניין זה, מבחינת ילדים, הוא עיצוב חדרי ילדים עם דשא סינטטי.

הבית והבגדים נשארים נקיים

כל הורה יודע כי לאחר משחק ילדים על דשא, צריך להכניס את הילד למקלחת ואת הבגדים למכונת הכביסה. ראשית, מדובר בטרחה בלתי פוסקת, שנית, הפעלת מכונות כביסה ו\או דודי שמש, גורמת לעלייה משמעותית בהוצאות הבית. דשא סינטטי לא מותקן על אדמה, וגם כאשר הוא נמצא בחוץ, שכבות בידוד של יריעה גיאו-טכנית וחצץ שומשום, מפרידות בין האדמה לדשא הסינטטי.

ילדים אשר משחקים על דשא סינטטי אינם מתלכלכים כמו לאחר משחק על דשא אורגני. פועל יוצא מכך, גם שבילי הבית ובגדי הילדים נשארים נקיים. דשא סינתטי יספק לילדכם משטח משחקים בטיחותי, ללא צורך בתחזוקה ושנשאר ירוק כל השנה.

על מנת לבחור בדגם דשא סינטטי המיועד עבורכם וילדכם, פנו למומחים שלנו בטופס צור קשר.