דשא סינטטי וחיות מחמד

דשא סינטטי וחיות מחמד

נמאס לכם מהבורות בגינה? מהבוץ והלכלוך? מהפרעושים שנכנסים לבית? אולי זה הזמן לעבור לדשא סינטטי. דשא סינטטי יעניק לחיית המחמד שלכם משטח ירוק ונקי לאורך כל השנה.

פורסם:

לקוחות רבים אשר שוקלים להתקין דשא סינטטי בבית או בחצר, מגדלים גם בעלי חיים כגון כלבים וחתולים. צרכנים אלו חוששים, לא אחת, מהשילוב בין דשא סינטטי לבין החבר על ארבע.

בקרב לקוחות אלו עולות שאלות רבות כגון – האם דשא סינטטי בטיחותי עבור בעלי חיים, כיצד מנקים צרכים של בעלי חיים מדשא סינטטי, איך יקבל הכלב את הדשא הסינטטי, ועוד. מאמר זה ינסה לשפוך מעט אור על סוגיית החיבור בין הדשא הסינטטי לבעלי החיים.

קל לנקות!

דשא סינטטי הוא למעשה מרבד מלאכותי אשר נארג במעבדות כימיות מתקדמות. הדשא הסינטטי, בניגוד לדשא הטבעי, לא דורש דישון או שזרוע והוא שומר על צורתו למשך שנים, בדיוק כמו ביום הקניה.

במידה וכלב או חתול גדלים בקרבת דשא סינטטי, ניתן להתמודד עם ניקיון צרכיהם בקלות רבה. מבחינת כלבים, הניקיון נעשה על ידי הרמת הצרכים והברשת האזור במטאטא כביש עם מעט מים. הפרשות נוזליות תחלחלנה דרך הדשא הסינטטי לפתחי הניקוז הנמצאים בקצהו.

דשא סינטטי אינו מפיץ את המרקם והריח של האדמה הטבעית, לכן, כלבים נוטים שלא לעשות צרכיהם על הדשא הסינטטי אלא על אדמה בקרבת מקום. בנוגע לחתולים, מדובר בבעלי חיים הזקוקים לחפור על מנת לעשות את צרכיהם. חפירות אלו הן בלתי אפשריות בדשא סינטטי והחתולים אינם מבצעים, בד"כ צרכים על הדשא המלאכותי.

הסוף לפרעושים ולמזיקים

כלבים וחתולים רבים, אשר מבלים בגינות וחצרות, סובלים לא אחת מקרציות, פרעושים ומזיקים. דשא סינטטי, לעומת אחיו האורגני, עשוי ממוצרים מלאכותיים בלבד, ואינו מושך לבין סיביו חיות כגון אלו. לכן, חתולים וכלבים אשר מבלים רבות על דשא סינטטי לא נחשפים למזיקים בפרוותם ועורם.

חבר, אתה חופר!

כלבים וחתולים נוהגים לחפור בגינות וזאת בשל ריחות שונים וצמחים. דשא סינטטי, כאמור, הוא מוצר מלאכותי אשר לא מפיץ ריחות אלו. אין צורך אילוף כלבים לבעלי כלבים וחתולים אשר מגדלים את חיות המחמד שלהם על דשא סינטטי, אינם צריכים להתמודד עם השחתת המשטח בחפירות. במידה והכלב או החתול ינסו, בכל זאת, לחפור בדשא הסינטטי, הם יתקלו במרקם צפוף וחזק של סיבים אשר ממאן להיפרם.

לסיכום,

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר פופולארי ביותר, גם בקרב בעלי חיות מחמד. לעיתים, התקנתו של דשא סינטטי במקומות בהן מסתובבים חברים על ארבע היא מומלצת. לדוגמא, הכלב אינו סובל מפרעושים, החתול לא משחית את הדשא, דשא סינטטי לא מצהיב בגין ביצוע הצרכים עליו ושבילי הבית נשארים נקיים מאדמה ובוץ.

דשא סינטטי הוא אכן פתרון מצוין לכל הבעיות שהיו לנו עד כה כשחיית המחמד שלנו הסתובבה בגינה. חברת דשא קבוע משווקת בישראל דגמי דשא סינטטי בשלל גוונים וגדלים, המותאמים במיוחד עבור חיות המחמד שלנו.

לבחירת הדשא הסינטטי המיועד עבור חיית המחמד שלכם, צרו קשר עמנו בטלפון 077-2150031 או דרך טופס צור קשר באתר.