פתרונות הצללה לגינה גדולה

דשא סינתטי לגינה
דשא סינטטי הוא מוצר עמיד וחזק המיועד להתקנה בשטחי חוץ ותנאי אקלים קשים במיוחד. לידיעתכם, עם מעט עזרה, הוא יוכל להאריך את תוחלת חייו אף יותר - אם נגדיל ונשתמש בפתרונות הצללה איכותיים. מה הם הפתרונות ההצללה המומלצים? ואיך הם יקלו על חיינו? על כך במאמר הבא.
שתף\י חבר:

אחרי שהתקנתם דשא סינטטי לגינה שלכם, תרצו לחפש פתרון שיאפשר לכם להצל עליה בצורה טובה בקיץ, כזה שיאפשר לכם לשבת מתחתיו בנוחות מבלי לסבול מאפקט החממה. אם כך, בוודאי תשמחו לדעת בשוק היום יש לא מעט פתרונות שמאפשרים להצל גם על גינות גדולות, בין אם בעסק ובין אם בבית.

סוככי זרועות והיתרונות הבלעדיים שלהם

פתרון נפוץ אחד מגיע בדמות סוככי הזרועות. בניגוד לסוככים קבועים או סוככים קטנים שמגנים רק על חלונות או מפתחים של דלתות, אלו הם סוככים שנפתחים באמצעות זרועות מתכת אל חלד שמחזיקות מספר רב של שנים. מכיוון שהזרועות מתקפלות, הרי שהשטח עליו הסוכך יכול להצל הוא גדול למדי, ולא סתם משתמשים בסוכך גם עבור מסעדות גדולות או פינות ישיבה במלונות. ישנם אפילו סוככים עם חלק קדמי שנותנים הצללה גם מקדימה.

ניתן להשיג את הבד של הסוככים האלו במגוון של צבעים ודוגמאות, כך שכבר לא חייבים להסתפק בסוכך משעמם וחסר גיוון. אם יש לכם עסק, תוכלו להדפיס את הלוגו ואת הסלוגן שלו על גבי הבד, ובכך לזכות בנראות גדולה יותר גם כלפי חזית הרחוב.

יתרון אחר של הסוככים מגיע בדמות האפשרות להתקין בהם מנוע חשמלי אשר פותח וסוגר את הסוכך באופן חשמלי במקום באמצעות מנואלה ידנית. למעגל החשמלי אפשר להוסיף גם חיישן המכונה "תרנגול" ותפקידו לסגור את הסוכך בזמן שנושבות רוחות חזקות.

חלק מדגמי הסוככים היוקרתיים יותר מגיעים עם "קסטה", מעין אריזה שלתוכה נגלל הסוכך כאשר הוא סגור. באופן זה, הבד של הסוכך נותר מוגן מפני לכלוך, מים ומזיקים אחרים.

פרגולות חשמליות למרפסות גדולות

פרגולות לגינה או למרפסת הם אחד מפתרונות ההצללה הפופולאריים ביותר מאז ומעולם. יחד עם זאת, מדובר בפתרון קבוע שנשען על עמודים ולכן לא ניתן בדרך כלל לפרק אותו בקלות וגם לא להתאים את כמות האור שתיכנס בימים עם מזג אוויר נעים.

אחד הפיתוחים האחרונים שנועד להתגבר על המגבלות האלו היא הפרגולה החשמלית. מדובר בפרגולה שהגג שלה הוא פלסטיק קשיח אשר ניתן לפתוח ולסגור אותו באמצעות מנגנון חשמלי וכך לקבל את מידת ההצללה המדויקת שרוצים בהתאם למזג האוויר.

מכיוון שהפרגולה החשמלית מגיעה כסט של חלקים שאפשר להרכיב יחדיו (מה שגם מבטיח התקנה מהירה ואישור פשוט יחסית של מהנדס), אין מניעה מלחבר כמה פרגולות ביחד באמצעות עמודי תמיכה שמגיעים עימה, וכך להצל למעשה על כל שטח שרוצים.

חלק מהדגמים מהווים אמירה עיצובית לכל דבר ועניין ואפשר להאיר אותם באמצעות תאורת לד רגילה או אפילו פסי לד מחליפי צבעים. מנגנון זה משולב במנגנון הפתיחה החשמלי, כך שניתן לשלוט בשניהם באמצעות שלט רחוק בלי לגשת ללוח הבקרה.

מי שרוצה לבצע התאמה אישית נוספת של הפרגולה, יכול לבחור את צבע השלד של הפרגולה עצמה. כך אפשר להתאים את מראה הפרגולה לחזית של המרפסת או הסגנון העיצובי של המבנה.

להצעת מחיר לדשא סינטטי חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors