משטחי בטיחות

משטחי בטיחות
משטחי בטיחות מותקנים כיום בישראל בגני ילדים, שטחים ציבוריים, עסקים וגינות פרטיות כאחד. איך מתקינים משטחי בטיחות? מה היתרונות שלהם? כמה עולים משטחי בטיחות? ומדוע הם הפכו לבחירה המועדפת לשימוש במגרשי משחקים? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

תוכן עניינים

משטחי בטיחות הם משטחים המיוצרים מספוג או גומי המיועדים להתקנה באזורים בהם יש סיכון גבוה לחבלה או פציעה של ילדים ופעוטות. בתקופה האחרונה השימוש במשטחי בטיחות במוסדות חינוך, גני ילדים, מגרשי ספורט, חדרי כושר ושטחים ציבוריים גבר מאוד והביקוש למוצר גובר מידי שנה. 

משטחי בטיחות play it safe המשווקים בבלעדיות על ידי חברת דשא קבוע. מיוצרים מחומרים איכותיים ומיועדים למגוון רחב של שימושים. משטחי בטיחות מותקנים כיום כתחתית לדשא סינטטי או בזכות עצמם בגינות ילדים, פארקים ובתי עסק.  

משטחי בטיחות לילדים עם משלוח עד הבית!

אם אתם מחפשים לקנות משטחי בטיחות איכותיים עם שירות הובלות מהיר עד הבית אז פשוט כנסו לחנות ה-ONLINE של דשא קבוע.

בחנות האונליין שלנו, תמצאו משטחי בטיחות איכותים, גדרות במבוק מושחל, דשא סינטטי עם תקנים, אדני רכבת גושניים, אביזרי התקנה וחומרים להתקנת משטחי בטיחות ודשא סינטטי במחירים ישירים מהיבואן לצרכן.

חברות ההובלות יספקו לכם את המוצרים במהירות עד פתח הבית. אם אתם זקוקים לייעוץ בבחירת משטחי הבטיחות או בהתקנתם פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

דשא סינטטי משטחי בטיחות

משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי – אומרים שלום לארגז החול!

מחקרים רבים שהתפרסמו בשנים האחרונות בישרו לנו כי ארגזי החול שכל כך אהבנו להתפלש בתוכם בתור ילדים ממש מזיקים לבריאות. חיידקים, זיהומים, בקטריות נמצאו בחצרות גני הילדים וגרמו לבהלה רבה בקרב ההורים ולא בכדי. 

משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי מאפשרים לנו ולקטנטנים לזכות למשטח משחקים בטיחותי נקי וסטרילי. משטחי בטיחות ניתנים לשטיפה בקלות עם לחץ מים וסבון והמשטחים עמידים לאורך שנים גם בשחיקה גבוהה במיוחד.

גננות, מורים וקברניטי מוסדות החינוך, צרכים למצוא איזון עדין בין הרצון לספק לילדנו משטח משחקים בטיחותי ושיהיה גם שמח ומשובב לב.

ארגזי חול ושטחי משחק בגני שעשועים וגני ילדים הם ללא ספק גולת הכותרת עבור השובבים החמודים (הקטנים והגדולים כאחד). אולם, ובדומה לכל רכישה של ציוד לגני ילדים, גם כאן נדרש איזון מדויק בין יצירת מתחם שמח וידידותי, לבין שמירה אדוקה על נושאי בטיחות. כמו כן, מתקני שעשועים לחצר, בשל מיקומם בתנאי מזג אוויר שונים, דורשים חשיבה מקדימה ברכישתם מבחינת סוגיות כגון תחזוקה שוטפת.

משטחי ספוג לילדים

משטחי בטיחות – בשילוב עם דשא סינטטי צבעוני!

בעבר הלא רחוק, משטחי בטיחות ודשא סינטטי היו מיוצרים בגוונים סטנדרטים לחלוטין. דשא סינטטי עדיין מיוצר בגוונים של ירוק לסוגיו אך עם כניסתו של דשא סינטטי בשילוב עם משטחי בטיחות לגני הילדים ומגרשי המשחקים. נוצר ביקוש רב למשטח משחקים שהוא לא רק בטיחותי אלא גם צבעוני ומלא חיים. 

זו הסיבה שפתיחנו את סדרת גוונים! דשא סינטטי צבעוני בגוונים וצבעים נהדרים, שיעניקו לכל משטח אפרורי חיים משל עצמו. דשא סינטטי צבעוני ניתן להתקנה בקלות יחד עם משטחי בטיחות והשילוב בניהם יעניקו לילדנו סביבת משחקים בטוחה ונעימה.

משטחי בטיחות - עוזבים את המסכים ויוצאים לשחק!

התקנת דשא סינטטי ומשטחי בטיחות מאפשרים לילדנו לרוץ, להשתולל ולהוציא מרץ ללא סכנות מוחשיות של פציעות ונפילות. בעולם הטכנולוגי של היום, המאבק של ההורים להוציא את הילדים אל הטבע ומגרשי המשחקים מתרחש בכל בית על בסיס יומיומי.

משחקי המחשב, הטלוויזיה, הרשתות החברתיות והטלפונים הניידים – שינו את אורח חייהם של ילדנו אשר ממרבים להיות מול המסכים וממעטים לצאת ולשחק בחוץ.

משטחי בטיחות הופכים את מגרש המשחקים השכונתי, לא רק לבטיחותי אלא גם לאטרקטיבי מבחינת אסתטית. משטחי בטיחות בשילוב עם דשא סינטטי צבעוני ומתקני שעשועים מתקדמים, יעזרו לנו להוציא את ילדנו למרחבים הפתוחים ולחוות את ילדותם כפי שאנחנו זכינו. 

משטחי בטיחות – טכנולוגיה חדשנית

בילדותנו בילינו שעות רבות בגני השעשועים והמשחקים – כולנו אהבנו לקפוץ ולהשתולל ולבלות שעות ארוכות בחוץ. "אין מה לעשות, ילדים נפצעים" אמרו לנו לא פעם אבל לא מדובר בגזירה משמיים. נכון, ילדים עלולים ליפול ולהיפצע בזמן משחק אך עלינו מוטלת האחריות לנסות לצמצם את התקריות וליצור עבורם אזור משחקים בטיחותי.

במשך שנים רבות, ניסו למצוא פתרונות בטיחותיים לגני ילדים ושטחי משחק. שימוש בחול ים, חצץ, יציקות גומי ועוד… לבסוף הבינו כי השילוב של דשא סינטטי עם משטחי בטיחות play it safe הם השילוב המנצח. 

דשא סינטטי מהווה משטח בטיחותי, נקי, רך ונעים למגע גם בפני עצמו. השילוב שלו עם משטחי בטיחות מצליח לייצר משטח בטיחותי מנצח שנהנה מיתרונות רבים ומגוונים.

משטחי בטיחות – יתרונות גדולים במחיר קטן

בלי בוץ ולכלוך

משטחי בטיחות מעניקים לנו אזור משחקים ללא חול, בוץ, חרקים ומזיקים. קל לנקות את המשטח באמצעות לחץ של מים, מפוח עלים, מטאטא כביש או שואב אבק.

נקי ממזיקים ובקטריות

מי מאיתנו לא שמע על מחקרים שמעידים כי בארגזי החול בגני הילדים יש בקטריות, חרקים ומזיקים. משטחי בטיחות מצמצמים את חשיפת ילדנו לבקטריות ומזיקים ויוצרים עבורם משטח בטיחותי שלא מסכן את בריאותם.

מונע פציעות ונפילות

משטחי בטיחות ימנעו את פציעתם של ילדנו ויאפשרו להם לשחק בבטחה גם באזורים בהם קיים סיכון רב. משטחי הבטיחות מרככים נפילות וחבטות שמתרחשות סביב מתקני משחק וגם כשהן מתרחשות מגובה רב.

עמידות גבוהה

למשטחי בטיחות עמידה גבוהה מפני שחיקה ותנאי מזג אויר קיצוניים. משטחי בטיחות יוכלו לשמש אותנו לאורך שנים ארוכות למטרות שונות ומגוונות.

שיטת ייצור חדשנית

משאבים רבים הושקעו בפיתוח וייצור משטחי בטיחות על מנת שיעמדו בכל הדרישות המחמירות הנדרשות מהמוצר. תקן אי רעילות, מגן UV, מעכבי בעירה ובקרות איכות ISO הן רק חלק מהתקנים שמשטחי הבטיחות מתהדרים בהם.

ידידותי לסביבה

משטחי בטיחות מיוצרים מחומרים ממוחזרים והם נחשבים כידידותיים לסביבה בקרב הקהילה הירוקה בארץ ובעולם. הם חוסכים מאיתנו שימוש במשאבי טבע יקרים והם אינם דורשים תחזוקה וטיפול כלל.

מתאים לכל כיס

מחיר משטחי בטיחות משתנים לפי עובי המשטח וסוג החומר ממנו הוא מיוצר. ניתן למצוא מגוון רחב של משטחים במחירים משתנים שיתאימו עבור כל פרויקט ושימוש.

לכל שימוש ומטרה

משטחי בטיחות מיוצרים בתעשייה למטרות שונות ומגוונות. אם יש לכם חדר כושר, גן ילדים, פעוטון, מגרש ספורט או עסק שבו הבטיחות חשובה לכם – לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם.

מגוון רחב של סוגים

משטחי בטיחות מיוצרים משלל רחב של חומרים ודגמים. ניתן למצוא משטחי בטיחות המיוצרים מספוג או גומי ובעובי משנה כאשר הטווח הנפוץ ביותר נע בין 20-40 מ"מ גובה.

קל להתקנה

 משטחי בטיחות ניתנים להתקנה בקלות. משטחי הבטיחות מגיעים לרב בדמות אריחים, דבר המעניק להם גמישות רבה בהתקנה ויכולת התאמה מרבית לכל סוג של משטח ותוואי שטח.

משטחי בטיחות – איך מתקינים?

משטחי בטיחות ניתנים להתקנה על מגוון רחב של משטחים ותשתיות ואינם דורשים עבודות הכנה מיוחדות. ניתן להתקין משטח בטיחות על אדמה, חול, חצץ, בטון, מצע, ריצוף, אקרשטיין ועוד…

התקנת משטחי בטיחות, יכולה להתבצע על ידי צוות מקצועי ומיומן אך גם על ידי אנשים ללא ניסיון עם ידיים טובות ורצון ללמוד. המשטחים משונעים לאתר כמרבדים או אריחים – לאחר פרישתם על משטח ההתקנה, מבצעים התאמה וקיבוע.

משטחי הבטיחות, ניתנים לחיתוך על ידי שימוש בסכין חיתוך מקצועית. הקיבוע של משטחי הבטיחות בשילוב עם דשא סינטטי מתבצע לרב באמצעות דבקים מיוחדים. לאחר ההתקנה ניתן להשתמש במשטח ללא צורך בהמתנה כלל. 

משטחי בטיחות עם דשא סינטטי

מחיר משטחי בטיחות - כמה זה עולה לנו?

מחיר משטחי בטיחות, ישתנה לפי סוג המשטח והעובי שלו. מכיוון שטווח המחירים הוא מאוד רחב, ננסה להציג בפניכם, טווחי מחירים ממוצעים בשוק. משטח בטיחות ספוג יעלו לרב בין 50-85 ש"ח ש"ח למ"ר בהתאם לעובי ואיכות המשטח. לרב נהוג להשתמש במשטח בעובי של 20 מ"מ בתור תחתית לדשא סינטטי איכותי.

משטחי גומי מגיעים בשלל רחב של דגמים ועובי משתנה מ-10 מ"מ ועד ל-60 מ"מ זו הסיבה שניתן למצוא משטחי גומי שיעלו לכם 70-140 ש"ח וכאלה שיגיעו אף למחיר של 140-220 ש"ח. לרב משטחי גומי מותקנים בעובי שנע בין 20-30 מ"מ ומחירים יהיה בחציון המחירים שציינו. 

משטחי בטיחות - איפה קונים?

משטחי בטיחות הפך למוצר מבוקש כיום בארץ ובעולם. מגוון המוצרים הקיים היום בשוק הוא רחב ומגוון. ניתן למצוא משטחי בטיחות המיוצרים בטכנולוגיות ייצור מתקדמות באירופה וארה"ב ומוצרים נחותים יותר שמגיעים לרב מהמזרח הרחוק.

איך בוחרים? דבר ראשון תמיד מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה וחברה ותיקה בנושא. בנוסף רב החברות המתקינות משטחי בטיחות כיום משלבות זאת עם דשא סינטטי – זו הסיבה שחשוב לוודא שלדשא הסינטטי המותקן עם משטחי הבטיחות – יש תקני איכות והוא במפרט הנכון לפרויקט שלכם. 

תמיד מומלץ לפנות ישירות ליבואן, במקום למתווכים שיביאו לכם מוצר שאינכם יודעים דבר על איכותו ומהמקור שלו. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי ומשטחי בטיחות ונחשבת למובילה בענף. אנחנו מזמינים אתכם לתצוגה שלנו להתרשם ממגוון של משטחי בטיחות ודשא סינטטי לכל שימוש ומטרה.

לפגישת ייעוץ לבחירת משטחי בטיחות חייגו: 077-21-500-31

שאלות ותשובות על משטחי בטיחות:

דשא קבוע, מייבאת משטחי בטיחות מסדרת PLAY IT SAFE המעניקים הגנה מעולה בפני חבטות ונפילות. השילוב המומלץ ביותר הוא משטחי ספוג עם דשא סינטטי צבעוני. השילוב של השניים, מעניק לנו משטח בטיחותי ומראה מקצועי ומלא חיים.

מחיר משטחי בטיחות משתנה לפי החומר ממנו מיוצר המשטח ועובי המשטח. משטחי ספוג לרב יעלו בין 50 ועד 120 ש"ח למ"ר. משטחי גומי יעלו בין 110 ועד 250 ש"ח למ"ר. להצעת מחיר ממוקדת יותר פשוט צרו איתנו קשר.

משטחי הבטיחות מיוצרים לרב, בצבעים שחור או אפור אך אם נתקין אותם בשילוב עם דשא סינטטי צבעוני, אז נקבל הגנה טובה יותר מפני נפילות ומגוון רחב של צבעים. דשא סינטטי צבעוני, ניתן להשיג בצבעים: שחור, אפור, לבן, אדום, סגול, צהוב, כחול וירוק.

אם אתם צריכים משטח בטיחות לשימוש ביתי או לאזור בהם אין מתקנים גבוהים אז ניתן להסתפק במשטח של 20 מ"מ. אם אתם צרכים להתקין משטחי בטיחות בגינות משחקים אז גובה המשטח יקבע לפי גובה המתקנים.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors