משטחי ספוג לדשא סינטטי

מאת    טל סוכר, בעלי חברת דשא קבוע |  עודכן לאחרונה:
משטחי ספוג לדשא סינטטי

משטחי ספוג SHOCKPAD, משמשים כמשטחי בטיחות להתקנה מתחת לדשא סינטטי. משטחי הבטיחות, מאפשרים בלימת נפילות של ילדים באזורי משחק וספורט ונותנים תחושת רכות מוגברת וקפיציות למשטח המשחקים. איך מתקינים משטחי בטיחות ספוג? מה הגדלים והעובי שניתן להשיג משטחי ספוג? וכמה זה עולה לנו? הכל במאמר הבא.

שתף\י חבר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
שיתוף ב linkedin

משטחי ספוג, משמשים את ענף הדשא הסינטטי ליצירת משטחי בטיחות רכים ובולמי נפילות באזורי משחק וספורט. הספוג מיוצר כתחתית לדשא סינטטי והוא מוצר משלים נהדר לאזורים בהם רוצים הגנה גבוהה מפני פציעות וחבטות של ילדים.

כאשר נרצה להתקין דשא סינטטי בשילוב עם משטח בטיחות נצטרך קודם כל להגדיר את אופן השימוש והמקום שנרצה להתקין אותו. משטחי הספוג שוק-פד של דשא קבוע, מיוצרים לשימוש באזורי משחק וספוג והם עמידים בתנאי חוץ.

מידות וגדלים של משטחי ספוג

משטחי ספוג מיוצרים במידות; 1 מטרים רוחב על 2 מטרים אורך. העובי המומלץ של כל משטח הוא 20 מ"מ, ליצירת משטח איכותי ורך במיוחד. משטח הספוג יותקן מתחת לדשא סינטטי איכותי – מומלץ לבחור בגובה סיב של 40 מ"מ לפחות ליצירת משטח בעל אימפקט גבוה לנפילות וחבטות. ישנם גם משטחי ספוג בסיסיים יותר של 10 מ"מ שיכולים לשמש כתחתיות לבריכות טרמפולינות ועוד…

מזרני ספוג - למשטח נקי ובטוח לילדים!

מזרנים המיוצרים מספוג איכותי, החליפו את משטחי החול בגני הילדים ומגרשי הספורט. אם בעבר היינו נתקלים בכל גינת משחקים בארגז עם חול ים אז הימים האלו חלפו. מחקרים שבוצעו בשנים האחרונות גילו כי ארגזי החול מהווים חממה לחיידקים, חרקים, טפילים ומזיקים.

בשביל לאפשר לילדנו, משטח משחקים בטוח מזיהומים וסכנות בריאותיות – המעבר למשטחי בטיחות ודשא סינטטי נראה נכון מתמיד. המשטחים ניתנים לשטיפה וניקוי בקלות עם לחץ מים, מפוח עלים וכלי גינון וניקוי ביתיים. חרקים ומזיקים אינם נמשכים למשטחים סינטטיים והתחזוקה שלהם פשוטה ומהירה.

משטחי בטיחות עם דשא סינטטי

התקנה של משטחי ספוג - איך זה מתבצע?

רפידות ספוג מותקנות באופן דומה להתקנת דשא סינטטי. אם מתקינים משטחי ספוג באזור מרוצף כמו מרפסות, גגות, משטחי בטון, דקים, אספלט או אקרשטיין אז ההתקנה מבוצעת בהדבקה ישירה על המשטח.

יש לפרוש את משטחי הבטיחות לפי תוואי השטח. אם יש צורך בהתאמה אז ניתן לחתוך את המשטחים ולהתאימם באמצעות סכין חיתוך מקצועית. מדביקים את משטחי הבטיחות בצדדים באמצעות דבק חד רכיבי. לאחר שמשטחי הבטיחות מקובעים והדבק התייבש פורשים את הדשא הסינטטי על המשטח ומבצעים הדבקה נוספת – כך הדשא הסינטטי מתמזג עם משטח הבטיחות למשטח אחד ועמיד.

לא מושפע מעונות השנה

היתרון של דשא סינטטי ושילובו באזור משחקים וספורט יחד עם משטחי הבטיחות ששני המשטחים יחדיו אינם מושפעים כלל מעונות השנה. העיצוב הייחודי שלהם מאפשר למי הגשמים להתנקז בקלות דרך המרבדים ומשטחי הבטיחות. המשטחים עמידים מפני קרני השמש ואינם מאבדים או משנים את מרקמם בחום או קור. כמובן שניתן להתקין את המשטחים גם בשטחי פנים כמו: כיתות לימוד, מועדוני ספורט, חדרי כושר, אזורי אימון ומשחק.

דשא סינטטי משטחי בטיחות

רפידות ספוג - משטח טכנולוגי ואיכותי!

משטחי ספוג הפכו למוצר מבוקש ביותר במתחמים המיועדים לילדים כמו: ג'ימבורי, גני משחקים ומוסדות חינוך. אם בעבר המוצר היה משמש בעיקר אזורי משחק אז כיום ניתן למצוא את המשטחים מותקנים גם בחדרי כושר, מגרשי ספורט, אולמות להתעמלות, מתחמי קירות טיפוס ועוד… 

רפידות הספוג מיוצרות לאחר מלאכת מחשבת ובדיקות רבות על מנת לאפשר ליצור את המשטח האידיאלי להתקנה באזורים בהם חשוב שאנחנו וילדנו נרגיש בטוחים. משטחי הספוג מיוצרים מתרכובות שונות של פולימריים ומשלבים בתוכם חומרים כמו: PVC, לטקס, ספוגים דחוסים וגומי. ספוג פשוט כפי שאנו מכירים מתעשיות שונות אינו מתאים לשימוש כמשטח בטיחות – זו הסיבה שאנו ממליצים לכם לרכוש משטחי ספוג אך ורק בחברות המתמחות לכך!

משטחי ספוג לרכישה

משטחי ספוג לילדים

משטחי ספוג - נקודות חשובות לדעת:

  • פשוט להתקין – לא חייבים להיות אנשי מקצוע מנוסים להתקנת משטחי בטיחות. משטחי בטיחות ספוג קלים להתקנה והובלה וניתן לבצע התקנות עצמאיות בקלות ולחסוך בעלות הכספית.
  • פיתוח וייצור טכנולוגי מתקדם – המפעלים המובילים מפתחים משטחי ספוג במשך שנים רבות על מנת שילדנו יוכלו ליהנות ממשטח בטיחות ועמיד. המשטחים עוברים הליך ייצור קפדני על מנת שיוכלו לשמש אותנו גם באזורים עם שחיקה ודריכה מרובה לתקופה ארוכה.
  • עמידות גבוהה לתנאי חוץ – משטחי ספוג עמידים בפני תנאי חוץ ופנים כאחד. ניתן להתקינם וליהנות ממשטח בטיחותי ועמיד לאורך שנים.
  • בולם חבטות ומונע פציעות – ילדים מטבעם אינם זהירים במיוחד כשהם משחקים ועוסקים בספורט. זה נכון שלא ניתן למנוע באופן מוחלט פציעות וחבטות אך ניתן לצמצמם אותן משמעותית אם נעניק לילדנו משטח משחקים מוגן. משטחי הבטיחות מאפשרים לילדנו לשחק בחופשיות וליהנות ממשטח בטיחותי.
  • זול ואיכותי – מחיר משטחי ספוג מסתכם בכמה עשרות שקלים למ"ר – מחירם נחשב לזול בהשוואה למשטחי חיפוי אחרים בשוק והם מהווים תמורה מלאה לכספכם.
  • ללא חרקים וטפילים – אם בעבר היינו מוצאים חרקים וטפילים בארגזי החול אשר היו מקשטים כל פינה במגרש המשחקים השכונתי ואת חצרות גני הילדים. משטחי הבטיחות דוחים חרקים ומזיקים כי הם מיוצרים מחומרים סינטטיים. הילדים נהנים ממשטח נקי מחול, זיהומים וכינים.
  • ללא חול ולכלוך – משטחי ספוג ודשא סינטטי ממאפשרים לנו ליהנות ממשטח נקי ובטיחותי לילדים. ניתן לנקות את המשטחים בקלות בעזרת מפוחי עלים, לחץ מים, מטאטא כביש, מברשת קשה ושואב אבק.

לרכישת משטחי ספוג חייגו: 077-21-500-31