אבני מדרך
על המוצר
מפרט
לייעוץ מקצועי

אבני מדרך משמשות ליצירת שבילים, פינות מנגל, פינות זולה ואף לריצוף שטחי חוץ. אבני מדרך משמשות ליצירת שבילים, פינות מנגל, פינות זולה ואף לריצוף שטחי חוץ. אבני מדרך קלות להנחה ואינן דורשות תשתיות בטון או הכנה מיוחדת של השטח. התקנתם הפשוטה מאפשרת לנו לעצב את גינתנו בקלות ללא ידע מקצועי ובשל העובדה שהאבנים אינן מקובעות לקרקע ניתן לשנות את מיקומן בהתאם לדרישתנו.

אבני מדרך משתלבות היטב עם דשא סינטטי והשילוב בניהם מקנה לגינה מראה טבעי ודקורטיבי. כמו כן, ניתן לשלבם גם עם חלוקי נחל, אבני טוף או אבנים גרוסות טבעיות. ליצירת משטח אחיד ניתן לרצף את האבנים בצפיפות גבוהה יותר ולחזקם באמצעות בטון לבן. מבחר האבנים הינו רחב וקיים בשלל סוגים גדלים וצבעים.

אבני מדרך קלות להנחה ואינן דורשות תשתיות בטון או הכנה מיוחדת של השטח. התקנתם הפשוטה מאפשרת לנו לעצב את גינתנו בקלות ללא ידע מקצועי ובשל העובדה שהאבנים אינן מקובעות לקרקע ניתן לשנות את מיקומן בהתאם לדרישתנו.

אבני מדרך משתלבות היטב עם דשא סינטטי והשילוב בניהם מקנה לגינה מראה טבעי ודקורטיבי. כמו כן, ניתן לשלבם גם עם חלוקי נחל, אבני טוף או אבנים גרוסות טבעיות. ליצירת משטח אחיד ניתן לרצף את האבנים בצפיפות גבוהה יותר ולחזקם באמצעות בטון לבן.
מבחר האבנים הינו רחב וקיים בשלל סוגים גדלים וצבעים.

אבני מדרך משמשות ליצירת שבילים, פינות מנגל, פינות זולה ואף לריצוף שטחי חוץ.

אבני מדרך קלות להנחה ואינן דורשות תשתיות בטון או הכנה מיוחדת של השטח.

התקנתם הפשוטה מאפשרת לנו לעצב את גינתנו בקלות ללא ידע מקצועי ובשל העובדה שהאבנים אינן מקובעות לקרקע ניתן לשנות את מיקומן בהתאם לדרישתנו.

אבני מדרך משתלבות היטב עם דשא סינטטי והשילוב בניהם מקנה לגינה מראה טבעי ודקורטיבי.

כמו כן, ניתן לשלבם גם עם חלוקי נחל, אבני טוף או אבנים גרוסות טבעיות. ליצירת משטח אחיד ניתן לרצף את האבנים בצפיפות גבוהה יותר ולחזקם באמצעות בטון לבן.

מבחר האבנים הינו רחב וקיים בשלל סוגים גדלים וצבעים.

מוצרים נוספים:
 • אבני טרסה

  אבני טרסה

  בני טרסה ישמשו אותנו לבניית תוחם דקורטיבי בגינה ובמרפסת, ניתן להתקינם במגוון רחב של צורות ודרכים לפי הצורך האישי שלכם ותוואי השטח.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל פנינה

  חלוקי נחל פנינה

  לוקי נחל פנינה בצבע לבן בוהק ישתלבו נהדר עם צמחים ודשא סינטטי בכל גינה ומרפסת. חלוקי נחל פנינה מגיעים אלינו מהמזרח הרחוק שם הם נאספים בקפידה לאחר שעברו הליכים של מיון וליטוש קפדניים.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל דבש

  חלוקי נחל דבש

  לוקי נחל דבש בצבעים חמים של כתום - צהבהב יכניסו אור ותחושה אופטימית לכל גינה או מרפסת. חלוקי נחל יעניקו לנו גינה נקייה מעשבים, בוץ ולכלוך ויאפשרו לנו להפוך את גינתנו לפינת חמד בקלות ובעלות כספית נמוכה

  פרטים נוספים >>