דשא סינטטי באלפי מנשה

דשא סינטטי אלפי מנשה
דשא סינטטי באלפי מנשה יהפוך את גינתכם לירוקה וטבעית ביום אחד! דשא סינטטי מיוצר כיום בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לסיבי הדשא להישאר זקופים לאורך זמן. מחפשים דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן? למדו עוד במאמר הבא.
שתף\י חבר:

מחפשים דשא סינטטי באלפי מנשה? הגעתם למקום הנכון! אדריכלי נוף ומעצבי פנים יודעים היטב כי דשא סינטטי מהווה עבורם חומר מושלם לאתגרי עיצוב גדולים וקטנים כאחד. דשא סינטטי, אשר פרץ לתודעה הישראלית בשנים האחרונות, תפס מקום של כבוד בעבודותיהם של מעצבי פנים מובילים.

בראשית הייבוא, שימש הדשא סינטטי בתור תחליף לדשא טבעי במגרשי ספורט ובתי עסק. עם זאת, ההתפתחות הרבה בתחום הביאה לכך שדשא סינטטי באלפי מנשה איננו עוד תחליף לדשא טבעי אלא מוצר עיצובי בפני עצמו. כיום, דשא סינטטי מאפשר למעצבי פנים חופש פעולה בעיצוב דשא, זאת מבלי להסתייע בעבודתם הנאמנה של גננים מקצועיים.

דשא סינטטי באלפי מנשה עם משלוח!

מחפשים דשא סינטטי באלפי מנשה? דשא קבוע תספק לכם מוצרי דשא סינטטי וחומרים להתקנה עצמית עד הבית. מחפשים שירות התקנות מקצועי? יש לנו מתקינים מקצועיים ומנוסים לכל פרויקט שתחפצו.

כנסו לחנות האונליין שלנו ותהנו ממגוון גדול של מוצרים לגינה: דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי באלפי מנשה - באיכות גבוהה ומחיר נמוך!

בעלי מקצוע העוסקים בתחום העיצוב משתמשים בדשא סינטטי בכדי לעצב דירות יוקרה, פנטהאוזים, בתים פרטיים ובתי עסק. דשא סינטטי איננו זקוק למים או אדמה מתאימה. אי לכך, התקנת דשא סינטטי נעשית בקלות רבה גם בתוך מתמחים סגורים ומתחת לקורת גג. גמישות התקנה זו מביאה לכך שמרבדי דשא סינטטי מותקנים כיום גם במרפסות ועל גבי גגות בניינים.

דשא סינטטי מעניק למקום בו הוא מותקן אווירה מושלמת ומתאימה, בין אם מדובר בחדר ילדים ובין אם עסקינן בפירמת רואי חשבון. עיצוב זה, באמצעות דשא סינטטי, אפשרי גם בחללים נרחבים כגון אולמות אירועים, מלונות ובתי קפה. דשא סינטטי מתמודד באופן מושלם עם תנועה ערה של מאות ואלפי אנשים. כמו כן, במידה והוא מותקן באזור בו נהנים ילדים רכים, שומר הדשא הסינטטי על גופם של הילדים. ילדים אלה אינם נפצעים מנפילות על הדשא הסינטטי ואין הם סובלים מאלרגיות או התגרדויות למיניהן.

דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי באלפי מנשה – השקעה כספית ארוכת טווח!

דשא סינטטי יכול להיות פריט עיצובי גם כאשר לא מדובר במשטח עליו מעוניינים לדרוך. מעצבי פנים רבים משתמשים במרבדי דשא סינטטי בתור כיסויים לפסלים, גדרות, עמודים וקירות. עד לאחרונה, עיצוב דשא באופנים אלה היה דורש טיפול ותחזוק מתמיד של גנן מקצועי. כיום, מעצבי פנים מזמינים דשא סינטטי בגדלים וגוונים שונים ומעצבים עיצובים מרהיבים מבלי להתלות בשירותי גננות. מדובר ביתרון משמעותי, הן מבחינת המעצב והן מבחינתו של הלקוח.

מרפסות, גינות ביתיות לצד גינות יוקרתיות המעוצבות בעזרת דשא סינטטי זוכות להצלחה מסחררת בארץ ובעולם. הדשא הסינטטי, הדומה באופן מדהים לאחיו האורגני, מהווה פריצת דרך של ממש בעולם העיצוב. אדריכלי נוף המכירים את יתרונותיו הרבים של המשטח המלאכותי נוטים להמליץ עליו בפני לקוחותיהם. כמו כן, חברות המשווקות דשא סינטטי בישראל מדווחות על עלייה חדה במכירות המוצר לבעלי מקצוע בענף העיצוב.

דשא סינטטי באלפי מנשה – קונים ישירות מיבואן מוביל!

תושבי אלפי מנשה יכולים להנות מכל העולמות. דשא קבוע ממוקמת 5 דקות נסיעה מאלפי מנשה ומספקת מוצרי דשא סינטטי איכותיים במחירים ישירים מהיבואן לצרכן. חברתנו מתקינה דשא סינטטי ברמת גימור גבוהה ואם תבחרו להתקין בעצמכם, תוכלו לקבל מאיתנו הדרכה מלאה ואת כל החומרים הדרושים לכם.

מחפשים דשא סינטטי באלפי מנשה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors