דשא סינטטי, חום השמש ומה שבניהם

דשא סינטטי ילדים
האם דשא סינטטי קולט חום? האם ניתן לדרוך עליו בימי הקיץ החמים? האם הוא עמיד בפני השמש? ואיך היצרנים המובלים פיתחו סיבים שדוחים את חום השמש? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

לקוחות פונים אלינו רבות ושואלים: האם דשא סינטטי מתחמם? והאם ניתן לדרוך עליו בימי הקיץ החמים? חום השמש והתחממות המשטח סיפקו נושאי שיחה רבים בין גננים, אדריכלים וקבלנים. במאמר זה ננסה לתת מידע מפורט בנושא שייתן לכם פרספקטיבה אובייקטיבית כלל הניתן.

דשא סינטטי מתחמם?

המפעלים בתעשייה מייצרים את סיבי הדשא הסינטטי מחומרים פלסטיים – פוליאתילן, סיליקון ועוד… כמובן, לכל משטח יש נטייה להתחמם מול פני השמש. השאלה החשובה היא: מה דרגת החום? ובאילו שעות אנו משתמשים במשטח? דשא סינטטי מתחמם כאשר יש שמש ישירה ויוקדת. ההתחממות של דשא סינטטי מורגשת בעיקר בשעות הצהריים בחודשי הקיץ החמים – תקופה שאנו לא מרבים לשהות בגינה בכל מקרה בשל עומס החום הכבד. דשא סינטטי אינו צובר חום ומתקרר לאחר זמן קצר שחום השמש נחלש ומתפוגג.

עמידות מלאה בפני השמש

פוליאתילן הוא אחד מהחומרים הפלסטיים הנפוצים בעולם והוא עמיד בפני חום של עד 87 מעלות צלסיוס. השמש בוודאי אינה מגיעה לדרגות חום אלו, לכן דשא סינטטי אינו יפגע מנזקי השמש. בשביל להבטיח את עמידותם של צבעי הסיבים, מוטמעים בהליכי ייצור הדשא הסינטטי חומרים מגני UV אשר שומרים על עמידות צבע הסיבים מפני קרני השמש.

לרכישת דשא סינטטי עם הגנת UV איכותית

הדשא הסינטטי שלנו מותאם לתנאי האקלים הישראלי וישמור על צבעו לאורך שנים מול השמש היוקדת.

בחנות הווירטואלית שלנו, תוכלו לקנות מגוון רחב של מוצרים לגינה: דשא סינטטי, חומרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל במחיר היבואן!

דשא סינטטי ופתרונות הצללה וצינון לאזורים חמים

אם בכוונתכם להתקין דשא סינטטי באזור חם במיוחד ניתן להשתמש בפתרונות הצללה לגינה באמצעות סוככים – הצללת האזור תגן על המשטח מפני השמש ובימים חמים במיוחד תאפשר לכם ליהנות מאזור קריר ונעים. אם הגינה או המרפסת חשופים לשמש במהלך שעות היום והילדים רוצים לצאת לשחק בשעות הצהריים החמות ניתן לצנן בקלות את המשטח עם מעט מים. דשא סינטטי מתחמם לרב ברמה סבירה גם מול שמש יוקדת וחמה וזאת בזכות טכנולוגיית הייצור החדשנית שפותחה בשנים האחרונות בתעשייה.

דשא סינטטי עם חול סיליקד

דשא סינטטי – שיטות ייצור חדשניות

בעשור האחרון יצרני הדשא הסינטטי המובילים בתעשייה, פיתחו ציפוי סיבים מתקדם לסיבי הדשא לדחות את קרינת האינפרא אדום לחלל האוויר ולשחררה חזרה באטמוספרה. טכנולוגיית הייצור מכונה בתעשייה Cool Fiber – שיטת ייצור זו דוחה את חום השמש באופן שאינו נספג במלואו בסיבים, זו הסיבה שהוא יתחמם באופן מועט בלבד. סיבי הדשא הסינטטי אינם יאגרו חום, ולכן יתקררו במהרה.

דברים שעלינו לזכור

עלינו לזכור, כי אך ורק בימי הקיץ החמים נוכל לחוש בהתחממות של מרבד דשא סינטטי. לרב איננו מבלים בגינתנו בשעות אלו וגם אם כן אז נוכל לקרר את הדשא הסינטטי בקלות על ידי פתרונות הצללה או לקרר את המשטח על ידי התזה של מעט מים קרירים.

בואו לראות ולחוש בעצמכם

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממבחר ענק של מוצרי דשא סינטטי. כל הדגמים מותקנים בתנאי שטח אמיתיים בשילוב עם צמחיה טבעית. בביקורכם תוכלו לחוש ולגעת בסוגים השונים ולהיווכח כיצד הדשא הסינטטי מתמזג בטבעיות בגינה גם בשעות הצהריים החמות.

דשא סינטטי מתחמם
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors