דשא סינטטי, חום השמש ומה שבניהם

דשא סינטטי, חום השמש ומה שבניהם

האם דשא סינטטי קולט חום? האם ניתן לדרוך עליו בימי הקיץ החמים? האם הוא עמיד בפני השמש? ואיך היצרנים המובלים פיתחו סיבים שדוחים את חום השמש? כל התשובות כאן.

פורסם:

לקוחות פנו אלינו לא פעם בשאלות: האם דשא סינטטי מתחמם? והאם ניתן לדרוך עליו בימי הקיץ החמים? במאמר זה נפרט על הנושא.

דשא סינטטי מתחמם?

המפעלים בתעשייה מייצרים את סיבי הדשא הסינטטי מחומרים פלסטיים – פוליאתילן, סיליקון ועוד… כמובן, לכל משטח יש נטייה להתחמם מול פני השמש. השאלה החשובה היא: מה דרגת החום?

עמידות מלאה בפני השמש

פוליאתילן הוא אחד מהחומרים הפלסטיים הנפוצים בעולם והוא עמיד בפני חום של עד 87 מעלות צלסיוס. השמש בוודאי אינה מגיעה לדרגות חום אלו, לכן דשא סינטטי אינו יפגע מנזקי השמש. בשביל להבטיח את עמידותם של צבעי הסיבים, מוטמעים בהליכי ייצור הדשא הסינטטי חומרים מגני UV אשר שומרים על עמידות צבע הסיבים מפני קרני השמש.

דשא סינטטי ופתרונות הצללה לאזורים חמים

אם בכוונתכם להתקין דשא סינטטי באזור חם במיוחד ניתן להשתמש בפתרונות הצללה לגינה באמצעות סוככים – הצללת האזור תגן על המשטח מפני השמש ובימים חמים במיוחד תאפשר לכם ליהנות מאזור קריר ונעים.

 דשא סינטטי – שיטות ייצור חדשניות

בעשור האחרון יצרני הדשא הסינטטי המובילים בתעשייה פיתחו ציפוי סיבים מתקדם לסיבי הדשא לדחות את קרינת האינפרא אדום לחלל האוויר ולשחררה חזרה באטמוספרה. חום השמש אינו נספג במלואו בסיבים, זו הסיבה שהוא יתחמם באופן מועט בלבד. סיבי הדשא הסינטטי אינם יאגרו חום, ולכן יתקררו במהרה.

דברים שעלינו לזכור

עלינו לזכור, כי אך ורק בימי הקיץ החמים נוכל לחוש בהתחממות של מרבד דשא סינטטי. לרב איננו מבלים בגינתנו בשעות אלו וגם אם כן אז נוכל לקרר את הדשא הסינטטי בקלות על ידי פתרונות הצללה או לקרר את המשטח על ידי התזה של מעט מים קרירים.

בואו לראות בעצמכם

אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממבחר ענק של מוצרי דשא סינטטי. כל הדגמים מותקנים בתנאי שטח אמיתיים בשילוב עם צמחיה טבעית. בביקורכם תוכלו לחוש ולגעת בסוגים השונים ולהיווכח כיצד הדשא הסינטטי מתמזג בטבעיות בגינה גם בשעות הצהריים החמות.

לתאום פגישה ללא התחייבות חייגו 077-2150031 או השאירו לנו הודעה