דשא סינטטי מתחמם בשמש?

דשא סינטטי חם מתחמם
לקוחות רבים שואלים אותנו: האם דשא סינטטי מתחמם? האם ניתן לדרוך עליו בשעות הצהריים? והאם סיבי הדשא עמידים בחום? כנסו למאמר המלא ותקבלו את כל התשובות.
שתף\י חבר:

לקוחות רבים המעוניינים לקנות דשא סינטטי מתחבטים בשאלה: האם דשא סינטטי קולט חום? השאלה עולה לא פעם בפי לקוחותינו ולכן החלטנו לפרט מעט על הסוגיה.

באיזו מידה דשא סינטטי מתחמם?

סיבי דשא סינטטי מיוצרים מחומרים פלסטיים, הנפוץ שבניהם – פוליאתילן. כידוע, למרבית המוצרים הסינטטיים המצויים בעולם יש נטייה להתחמם מול קרני השמש. השאלה המהותית שחשוב לשאול: באיזו מידה דשא סינטטי מתחמם?

עמידות מלאה בפני השמש

פוליאתילן הוא חומר פלסטי בעל עמידות גבוהה לחום של עד 87 מעלות צלסיוס. כמובן שהשמש אינה מגיעה לטמפרטורות אלה, לכן אין חשש שמרבד דשא סינטטי יינזק בטווח הארוך. על מנת להבטיח את עמידות צבעם של סיבי הדשא הסינטטי, מוטמעים בהליך הייצור מסנני UV אשר מגנים על צבע הסיבים מפני קרני השמש.

שיטת ייצור חדשנית – למניעת התחממות יתר!

בשנים האחרונות יצרני הדשא הסינטטי פיתחו ציפוי סיבים מיוחד שדוחה את חום קרני השמש. טכנולוגיה זו מאפשרת לסיבי הדשא לדחות את הקרינה האינפרא אדומה לחלל האוויר ולפזרה חזרה באטמוספרה. חום השמש לא יספג במלואו בסיבי הדשא הסינטטי, לכן הוא יתחמם באופן חלקי בלבד. סיבי דשא סינטטי אינם אוגרים חום, ולכן מתקררים במהרה.

דשא סינטטי איכותי עובר הליכי ייצור מתקדמים הכוללים: מגני UV, מעכבי בעירה, מחשלי סיבים ונוגדי חמצון. הליכי ייצור יבטיחו את עמידותו לאורך שנים ארוכות גם בתנאי שטח קשים במיוחד. דשא סינטטי שעבר את הליכי הייצור הנכונים לא יקלוט חום באופן קיצוני ואין חשש שישנה את מראהו כלל במרוצת השנים.

דברים שחשוב לזכור על התחממות דשא סינטטי

חשוב לזכור, כי רק בימים חמים במיוחד ובשעות הצהריים נרגיש בהתחממות דשא סינטטי. רב האנשים אינם מבלים בגינתם בשעות אלו וגם אם יבחרו לעשות זאת, ניתן לקרר את המשטח במהירות על ידי הצללה של המקום או באמצעות התזה קלה של מים על פני המשטח. בכל מקרה, טמפרטורת דשא סינטטי לעולם לא תגרום לאי נוחות במגע, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם!

אנו מזמינים אתכם להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון גדול של סוגי דשא סינטטי. כל דגמי הדשא הסינטטי מותקנים תחת כיפת השמיים, בתנאי שטח אמיתיים. בביקורכם תוכלו לחוש ולגעת בסוגים השונים ולהיווכח כיצד הדשא הסינטטי מתמזג בטבעיות בגינה גם בשעות הצהריים החמות.

דשא סינטטי מתחמם

שאלות ותשובות על התחממות דשא סינטטי:

דשא סינטטי יתחמם מול שמש ישירה, בעיקר בשעות הצהריים בחודשי הקיץ. דרגות החום, ישתנו לפי האזור בו יותקן הדשא הסינטטי וסוג הדשא הסינטטי. דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי עם טכנולוגיית ייצור חדישה, הדוחה את חום השמש בעד כ-40% מסוגי דשא סינטטי אחרים. למידע נוסף כנסו לאתר שלנו!

בימים חמים במיוחד, ניתן להתיז מעט מים על הדשא הסינטטי ולקרר אותו במהירות. חשוב לזכור שדשא סינטטי יתחמם במידה רבה רק בימי שרב וחמסין. שעות וימים שככל הנראה לא נבלה בגינה ובמרפסת. 

דשא סינטטי אינו צובר חום והוא מתקרר לאחר זמן קצר, לאחר שהשמש אינה יוקדת יותר על המשטח. למידע נוסף על טכנולוגיית הייצור החדשנית של מוצרינו כנסו לאתר דשא קבוע.

אם אתם רוצים לראות ולחוש, האם דשא סינטטי מתחמם ומה מידת החום בשעות הצהריים. אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו! כל סוגי הדשא הסינטטי, מותקנים תחת כיפת השמיים, ממש כמו בגינה. לפרטים, כנסו לדף צור קשר באתר.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors