דשא סינטטי מתחמם בשמש?

דשא סינטטי מתחמם בשמש?

לקוחות רבים שואלים אותנו: האם דשא סינטטי מתחמם? האם ניתן לדרוך עליו בשעות הצהריים? והאם סיבי הדשא עמידים בחום? כנסו למאמר המלא ותקבלו את כל התשובות.

פורסם:

לקוחות רבים המעוניינים לקנות דשא סינטטי מתחבטים בשאלה: האם דשא סינטטי קולט חום? השאלה עולה לא פעם בפי לקוחותינו ולכן החלטנו לפרט מעט על הסוגיה.

באיזו מידה דשא סינטטי מתחמם?

סיבי דשא סינטטי מיוצרים מחומרים פלסטיים, הנפוץ שבניהם – פוליאתילן. כידוע, למרבית המוצרים הסינטטיים המצויים בעולם יש נטייה להתחמם מול קרני השמש. השאלה המהותית שחשוב לשאול: באיזו מידה דשא סינטטי מתחמם?

עמידות מלאה בפני השמש

פוליאתילן הוא חומר פלסטי בעל עמידות גבוהה לחום של עד 87 מעלות צלסיוס. כמובן שהשמש אינה מגיעה לטמפרטורות אלה, לכן אין חשש שמרבד דשא סינטטי יינזק בטווח הארוך. על מנת להבטיח את עמידות צבעם של סיבי הדשא הסינטטי, מוטמעים בהליך הייצור מסנני UV אשר מגנים על צבע הסיבים מפני קרני השמש.

שיטת ייצור חדשנית

בשנים האחרונות יצרני הדשא הסינטטי פיתחו ציפוי סיבים מיוחד שדוחה את חום קרני השמש. טכנולוגיה זו מאפשרת לסיבי הדשא לדחות את הקרינה האינפרא אדומה לחלל האוויר ולפזרה חזרה באטמוספרה. חום השמש לא יספג במלואו בסיבי הדשא הסינטטי, לכן הוא יתחמם באופן חלקי בלבד. סיבי דשא סינטטי אינם אוגרים חום, ולכן מתקררים במהרה.

דשא סינטטי איכותי עובר הליכי ייצור מתקדמים הכוללים: מגני UV, מעכבי בעירה, מחשלי סיבים ונוגדי חמצון. הליכי ייצור יבטיחו את עמידותו לאורך שנים ארוכות גם בתנאי שטח קשים במיוחד. דשא סינטטי שעבר את הליכי הייצור הנכונים לא יקלוט חום באופן קיצוני ואין חשש שישנה את מראהו כלל במרוצת השנים.

דברים שחשוב לזכור

חשוב לזכור, כי רק בימים חמים במיוחד ובשעות הצהריים נרגיש בהתחממות דשא סינטטי. רב האנשים אינם מבלים בגינתם בשעות אלו וגם אם יבחרו לעשות זאת, ניתן לקרר את המשטח במהירות על ידי הצללה של המקום או באמצעות התזה קלה של מים על פני המשטח. בכל מקרה, טמפרטורת דשא סינטטי לעולם לא תגרום לאי נוחות במגע, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם

אנו מזמינים אתכם להגיע לתצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון גדול של סוגי דשא סינטטי. כל דגמי הדשא הסינטטי מותקנים תחת כיפת השמיים, בתנאי שטח אמיתיים. בביקורכם תוכלו לחוש ולגעת בסוגים השונים ולהיווכח כיצד הדשא הסינטטי מתמזג בטבעיות בגינה גם בשעות הצהריים החמות.