דשא סינטטי בבצרה – בני ציון – חרוצים

דשא סינטטי
דשא סינטטי בבצרה - בני ציון - חרוצים יהפוך את גינתכם לירוקה לאורך כל השנה ללא צורך בטיפול. כמה מים דשא סינטטי חוסך? מה חסכוני יותר; דשא טבעי או סינטטי? היכן ניתן לרכוש דשא סינטטי. כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בבצרה, חרוצים ובני ציון מעניק לבעליו משטח ירוק ורענן אשר נעים לשבת עליו לשעת ערב, וילדים אוהבים לשחק ולהשתולל בו. בניגוד לאחיו הטבעי, הדורש השקעה רבה מבחינת טיפול ותחזוקה, דשא סינטטי איננו זקוק כלל למים, מינראליים, דשנים, הדברה וכדומה. אי לכך, ההשקעה שבהתקנתו של הדשא הסינטטי, אשר בתחילה היא יקרה יותר מזריעת דשא טבעי, חוזרת לבעליה בתוך זמן קצר. להלן מאמר קצר הסוקר את יתרונותיו של הדשא הסינטטי מבחינה כלכלית.

דשא סינטטי בבצרה - בני ציון - חרוצים

רכישה אונליין ישירות ממחסני היבואן של חברת דשא קבוע! כנסו לחנות שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים לגינה עם משלוח מהיר עד הבית בכל אזור השרון!

מגוון ענק של דשא סינטטי, אביזרי התקנה תקניים, גדרות במבוק מושחלים, משטחי בטיחות, אדני רכבת גושניים ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בבני ציון - חרוצים ובצרה - ישירות מהיבואן!

תושבי בצרה – בני ציון – חרוצים עוברים לדשא סינטטי בשנים האחרונות בהמוניהם וזאת בזכות היתרונות הגלומים במרבד הפלא הירוק. אם אתם מעוניינים בגינה ירוקה ומרהיבה, ובד בבד לחסוך את ההוצאות השוטפות הנלוות אליה, ייתכן ודשא סינטטי הוא הפתרון המושלם עבורכם. התקנתו של דשא סינטטי כוללת בתוכה יתרונות רבים. אחד מהיתרונות הבולטים לעניין זה מגיע עם בחינת ההתקנה במשקפיים כלכליות.

דשא סינטטי בבצרה - פתרון ירוק מושלם למושב!

השימוש במים בישראל מתייקר מדי שנה וזאת בשל העובדה שהמדינה נמצאת תחת שנות בצורת מהקשות בתולדותיה. ביישובים כמו בצרה ,בני ציון וחרוצים יש מדשאות רחבות ידיים אשר דורשות טיפול והשקיה באופן מתמיד.

גורמים במשק המים מעריכים כי מדובר בעשור היבש ביותר מזה 50 שנה ושיפור עתידי איננו נראה באופק. אי לכך, דשא סינטטי, אשר איננו זקוק למים כלל, מעניק יתרון כפול. ראשית, הוא שומר על איכות הסביבה ומסייע במאמץ הלאומי לחסוך במים. שנית, דשא סינטטי חוסך מבעליו את ההוצאות הנלוות לשימוש יתר במים. המיסים הממשלתיים והקנסות אשר יש לשלם בעבור שימוש במים הופכים את הדשא הטבעי למוצר שעלותו השנתית השוטפת עומדת על כעד-10,000 מבחינת השקיה.

דשא סינטטי, לעומת זאת, איננו דורש השקיה למען גידולו והתפתחותו. מדובר אפוא בחיסכון חודשי של מאות שקלים ואלפי שקלים מדי שנה. לא לחינם החליטו מועצות ועיריות רבות ברחבי בארץ להתקין דשא סינטטי בשטחים מסחריים, מוסדיים וציבוריים. בכירים בשלטון המקומי טוענים כי הבחירה במרבד דשא סינטטי על פני דשא טבעי תביא לחיסכון של כ-100,000 בכל שנה.

דשא מלאכותי בבני ציון - חרוצים -בצרה – ברכישה ישירה מהיבואנים!

דשא סינטטי הוא מוצר העובר הליכי ייצור קפדניים – על מנת לוודא שתרכשו מוצר איכותי לאורך שנים תמיד מומלץ לפנות ליבואנים הגדולים. חברה רצינית תספק לכם מוצר שעבר בקרות איכות קפדניות, שיהיה עמיד מול האקלים הישראלי הקשה.

במרחק קצר מחרוצים – בני ציון – בצרה תוכלו לרכוש דשא סינטטי במחירי ישיר מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי בבצרה - בני ציון וחרוצים קונים ישירות מהיבואן!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors