דשא סינטטי ודק סינטטי – השילוב המושלם בכל גינה!

דשא סינטטי דק עץ
שילוב של דשא סינטטי עם מוצרים לגינה כמו דק סינטטי ופרטי נוי יכולים ליצור לנו גינה מעניינת ודקורטיבית יותר. איך משלבים נכון דק סינטטי ודשא סינטטי? על כך במאמר הבא.
שתף\י חבר:

עיצוב החצר הוא מלאכה לא פשוטה. האתגר הגדול הוא לבחור בפריטים שיהיו המרשימים ביותר מבחינה עיצובית, אבל גם נוחים לשימוש ולתחזוקה. אחד הפתרונות היעילים ביותר שמצאו בשנים האחרונות הוא בחירה במוצרים מלאכותיים (סינטטים), המגיעים במגוון וריאציות ומגלמים בתוכם שורה ארוכה של יתרונות.

אפשר לראות זאת היטב במקרה של דק ודשא, שכלל האצבע לגביהם ברור: הבוחרים בצורה הסינטטית שלהם יכולים להצעיד את הגינה שלהם מספר צעדים קדימה.

הכל מתחיל במראה

בחירה מקובלת מאד בחצרות ובגינות היא באלמנטים בעלי מראה טבעי ככל האפשר, שיישרו קו עם הסביבה החיצונית המקיפה אותם. לכאורה נראה שפריטים סינטטיים יהיו בנקודת פתיחה טובה פחות ביחס למוצרים הטבעיים, אבל בפועל זה ממש לא כך. המוצרים המלאכותיים, ובכלל זה דק סינטטי או דשא סיננטי, מיוצרים כיום פעמים רבות באופן שמדמה מאד את ה"דבר האמיתי". המשמעות היא שלעין בלתי מזוינת, הם עשויים להיראות כאילו עשויים מחומרים טבעיים מ-א' ועד ת'.

שימו לב שבמקרה הזה, הבחירה בפתרונות סינטטיים יכולה להביא לכך שהם יהיו בעלי אותו אופי עיצובי. המשמעות היא הלימה חסרת דופי בין הדשא לבין משטח הדק הסמוך לו, היוצר מראה הרמוני ושלם יותר. שילוב נכון של דק סינטטי פולימרי ושל דשא סינטטי יכול לייצר את הגינה הנעימה והמרשימה ביותר.

מגוון רחב של אפשרויות

אנחנו חיים בעידן בו כל אדם מנסה להעניק את הזווית הייחודית שלו לעיצוב הפנים או החוץ. לכן כל המרבה באפשרויות עיצוביות הרי זה משובח. דשא ודק סינטטי בהחלט מציעים עבורנו גיוון. הדרישה ההולכת וגוברת להם בשנים האחרונות הגדילה את מספר הדגמים, העיצובים והסגנונות המסופקים כיום.

אלה חדשות מצוינות לכל מי שמעוניין לעצב את הגינה שלו, מכיוון שתוכלו למצוא משטחים הנבדלים ביניהם בגוונים, בגבהים, בדרגת העובי, בטקסטורה וכן הלאה. כל אחד יכול לבחור בפתרון האידיאלי עבור חלקת גן העדן הפרטית שלו, כשחלק מהגורמים הפועלים בשדה המשחק גם מאפשרים תכנון וייצור של המשטחים בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות.

חשיבותה של תחזוקה נוחה

זה ממש לא פשוט לתחזק את הגינה, כאשר עיקר הקושי נובע מהעובדה שהיא נמצאת תחת כיפת השמיים ולכן חשופה לתרחישי מזג האוויר השונים. הבחירה במוצרים סינטטיים, ובכלל זה דשא או דק, יכולה להוכיח את עצמה כמועילה מאד מהבחינה הזו. מוצרים מחומרים מלאכותיים איכותיים יישמרו היטב לאורך זמן, גם בתנאים קשים יחסית.

בנוסף לכך מדובר במינימום מאמצים שבעלי החצר צריכים לעשות. במקרה של דשא סינטטי, לדוגמא, אין כאן צורך בפעולות של כיסוח, דישון, הדברה וכן הלאה. הדבר חוסך מאמצים וגם מצמצם את עלויות תחזוקת הגינה.

דשא סינטטי עיצובים
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors