דשא סינטטי אבן יהודה

דשא סינטטי לבתי ספר
דשא סינטטי באבן יהודה יהווה את הפתרון המושלם לגינה חסכונית במים שאינה דורשת טיפול. כמה כסף דשא סינטטי חוסך? כמה עולה דשא סינטטי? היכן ניתן למצוא דשא סינטטי באבן יהודה? ואיך מקבלים משלוח מהיר עד הבית? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

יש לכם גינה באבן יהודה? מחפשים דשא סינטטי? דשא סינטטי הפך לאחרונה למוצר מבוקש ביותר (במיוחד בקרב הצרכנים בישראל). עליית קרנו של הדשא הסינטטי איננה לחינם. מצד אחד, מדובר במשטח מרהיב, ירוק ורענן, אשר שומר על יופיו לאורך כל ימות השנה. מצד שני, דשא סינטטי טומן בחובו גם חיסכון כלכלי משמעותי שלא ניתן להתעלם ממנו.

דברים אלו באים לידי ביטוי בהחלטתה של עיריית אבן יהודה להתקין דשא סינטטי יותר ויותר בשטחים ציבוריים ומוסדות ציבור. הבחירה שלא להתקין דשא טבעי, ולהעדיף על פניו דשא סינטטי, הייתה מובנת. גורמים בעירייה העידו כי דשא סינטטי ידוע כמוצר החוסך באופן משמעותי בעלויות המים ומאפשר ליהנות ממשטח ירוק לאורך כל עונות השנה. כמו כן, בשנים האחרונות משווקים בישראל דגמי דשא סינטטי המתאימים באופן מושלם לאקלים הישראלי (גם באזורים חמים ולחים כגון אגן הים התיכון).

דשא סינטטי באבן יהודה עם משלוח מהיר!

רכישת דשא סינטטי באופן פשוט ומהיר ישירות ממחסני היבואן של דשא קבוע. פשוט כנסו לחנות האונליין שלנו ובצעו רכישה עם משלוח מהיר עד הבית!

אצלנו תמצאו מבחר ענק של דשא סינטטי, אביזרי התקנה להתקנה עצמית של דשא סינטטי, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי | דשא קבוע

דשא סינטטי באבן יהודה – השקעה ארוכת טווח

הגורם העיקרי להעדפת דשא סינטטי באבן יהודה על פני משטח טבעי הוא החיסכון במים. ישראל נמצאת מאז תחילת העשור הקודם במשבר מים מהחריפים בתולדותיה. אי לכך, ממשלות ישראל בשנים האחרונות מטילות מיסים כבדים במיוחד על שימוש עודף במים.

צרכנים רבים נאבקים במיסים וקנסות אלו על ידי התקנת דשא סינטטי באבן יהודה. התקנתו של מרבד דשא סינטטי מעניקה ללקוח שטח ירוק ללא צורך במים כלל. מומחים בתחום מעריכים כי עלות השקייתו של שטח בגודל 50 מ"ר בישראל (גודלה של גינה ממוצעת) תעלה ללקוח בין 200 ל-250 שקלים מדי חודש. דהיינו, דשא סינטטי באבן יהודה חוסך לבעליו כ-2,500 שקלים מדי שנה. בנוסף, היכולת לחסוך במים מציבה את הדשא הסינטטי בשורה הראשונה של המוצרים הירוקים והידידותיים לסביבה.

שטיח דשא סינטטי

דשא מלאכותי בכפר נטר - בית יהושע - תל יצחק – בני דרור 

עניין נוסף בו בולט חסרונו של הדשא הטבעי אל מול דשא סינטטי הוא בהוצאות השוטפות לתחזוקת המשטח. על מנת ליהנות מדשא טבעי צפוף וחזק, יש להעניק לו טיפולים שגרתיים כגון הדברה כנגד מזיקים, דישון, אספקת מינראליים, גננות ועוד. כל אלו יכולים להגיע לכ-3,500 שקלים מדי שנה בגינה ממוצעת.

דשא סינטטי, לעומת אחיו הטבעי, עשוי מחומרים פלסטיים כגון פוליאתילן וניילון. אי לכך, דשא סינטטי איננו גדל ואיננו נובל. צורתו של דשא סינטטי נשמרת מיום ההתקנה באותו המראה לאורך שנים. חברות מובילות בישראל, אשר משווקות דגמי דשא סינטטי איכותיים, מעניקות למוצר אחריות ארוכת טווח.

בחירת דשא סינטטי באבן יהודה – ייעוץ מקצועי ללא התחייבות

במידה ואתם מעוניינים בגינה ירוקה, אך מחפשים פתרון יעיל ונוח לאורך שנים, מומלץ לכם לבחון התקנת דשא סינטטי באבן יהודה. מכירותיו של הדשא הסינטטי נמצאות במגמת עלייה ולא בכדי. דגמי דשא סינטטי אשר משווקים כיום בישראל אינם זהים לדגמים שנמכרו פה לפני שני עשורים. מדובר במרבדי דשא סינטטי המתאימים באופן מושלם לאקלים המקומי ולטעמו של הלקוח הישראלי.

מחפשים דשא סינטטי באבן יהודה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors