דשא סינטטי וחיות מחמד

דשא סינטטי כלב
נמאס לכם מהבורות בגינה? מהבוץ והלכלוך? מהפרעושים שנכנסים לבית? אולי זה הזמן לעבור לדשא סינטטי. דשא סינטטי יעניק לחיית המחמד שלכם משטח ירוק ונקי לאורך כל השנה.
שתף\י חבר:

לקוחות רבים אשר שוקלים להתקין דשא סינטטי בבית או בחצר, מגדלים גם בעלי חיים כגון כלבים וחתולים. צרכנים אלו חוששים, לא אחת, מהשילוב בין דשא סינטטי לבין החבר על ארבע.

בקרב לקוחות אלו עולות שאלות רבות כגון – האם דשא סינטטי בטיחותי עבור בעלי חיים, כיצד מנקים צרכים של בעלי חיים מדשא סינטטי, איך יקבל הכלב את הדשא הסינטטי, ועוד. מאמר זה ינסה לשפוך מעט אור על סוגיית החיבור בין הדשא הסינטטי לבעלי החיים.

דשא סינטטי לחיות מחמד עם משלוח!

דשא סינטטי לחיות מחמד במחיר ישיר מהיבואן לצרכן! הדשא הסינטטי שלנו מותאם לחיות מחמד והוא רך ונעים למגע.

כל דגמי הדשא הסינטטי שלנו עוברים בקרות איכות בינלאומיות ומותאמים מאוד לאקלים הישראלי. כנסו לחנות אונליין שלנו לרכישה מהירה ולהתרשמות משלל הדגמים והסוגים.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי לחתולים וכלבים - קל לנקות!

דשא סינטטי הוא למעשה מרבד מלאכותי אשר נארג במעבדות כימיות מתקדמות. הדשא הסינטטי, בניגוד לדשא הטבעי, לא דורש דישון או שזרוע והוא שומר על צורתו למשך שנים, בדיוק כמו ביום הקניה.

במידה וכלב או חתול גדלים בקרבת דשא סינטטי, ניתן להתמודד עם ניקיון צרכיהם בקלות רבה. מבחינת כלבים, הניקיון נעשה על ידי הרמת הצרכים והברשת האזור במטאטא כביש עם מעט מים. הפרשות נוזליות תחלחלנה דרך הדשא הסינטטי לפתחי הניקוז הנמצאים בקצהו.

דשא סינטטי אינו מפיץ את המרקם והריח של האדמה הטבעית, לכן, כלבים נוטים שלא לעשות צרכיהם על הדשא הסינטטי אלא על אדמה בקרבת מקום. בנוגע לחתולים, מדובר בבעלי חיים הזקוקים לחפור על מנת לעשות את צרכיהם. חפירות אלו הן בלתי אפשריות בדשא סינטטי והחתולים אינם מבצעים, בד"כ צרכים על הדשא המלאכותי.

דשא סינטטי לחתולים וכלבים - הסוף לפרעושים ולמזיקים!

כלבים וחתולים רבים, אשר מבלים בגינות וחצרות, סובלים לא אחת מקרציות, פרעושים ומזיקים. דשא סינטטי, לעומת אחיו האורגני, עשוי ממוצרים מלאכותיים בלבד, ואינו מושך לבין סיביו חיות כגון אלו. לכן, חתולים וכלבים אשר מבלים רבות על דשא סינטטי לא נחשפים למזיקים בפרוותם ועורם.

דשא סינטטי עם כלב קטן מאוד

חבר, אתה חופר!

כלבים וחתולים נוהגים לחפור בגינות וזאת בשל ריחות שונים וצמחים. דשא סינטטי, כאמור, הוא מוצר מלאכותי אשר לא מפיץ ריחות אלו. אין צורך אילוף כלבים לבעלי כלבים וחתולים אשר מגדלים את חיות המחמד שלהם על דשא סינטטי, אינם צריכים להתמודד עם השחתת המשטח בחפירות. במידה והכלב או החתול ינסו, בכל זאת, לחפור בדשא הסינטטי, הם יתקלו במרקם צפוף וחזק של סיבים אשר ממאן להיפרם.

דשא סינטטי - הפתרון המושלם לחיות מחמד!

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר פופולארי ביותר, גם בקרב בעלי חיות מחמד. לעיתים, התקנתו של דשא סינטטי במקומות בהן מסתובבים חברים על ארבע היא מומלצת. לדוגמא, הכלב אינו סובל מפרעושים, החתול לא משחית את הדשא, דשא סינטטי לא מצהיב בגין ביצוע הצרכים עליו ושבילי הבית נשארים נקיים מאדמה ובוץ.

דשא סינטטי הוא אכן פתרון מצוין לכל הבעיות שהיו לנו עד כה כשחיית המחמד שלנו הסתובבה בגינה. חברת דשא קבוע משווקת בישראל דגמי דשא סינטטי בשלל גוונים וגדלים, המותאמים במיוחד עבור חיות המחמד שלנו.

מחפשים דשא סינטטי לחיות מחמד? חייגו: 077-21-500-31

שאלות ותשובות על דשא סינטטי וחיות מחמד:

דשא סינטטי מתנקה בקלות, ממש כמו משטח ריצוף. ניתן לשאוב אותו, לשטוף אותו בלחץ מים ולהבריש אותו עם מברשת קשה או מטאטא כביש במקרה הצורך.

לחתולים וכלבים מומלץ לבחור בדשא סינטטי עם גובה סיב של 40 מ"מ ומעלה. דשא סינטטי גבוה, יעניק רכות ותחושה נעימה של דשא טבעי. ככל שתבחרו בדשא סינטטי צפוף יותר, כך הוא יהיה איכותי יותר ויחזיק מעמד לאורך שנים.

אם אתם צרכים דשא סינטטי פשוט או לתקופה קצרה, ישנם דגמים זולים שיעלו לכם 20-30 ש"ח למ"ר. אם אתם מעוניינים בדשא סינטטי איכותי לאורך שנים אז מחיר יתחיל מ-45 ש"ח למ"ר ויכול גם להגיע ל-80 ש"ח ויותר.

לא, דשא סינטטי הוא מוצר מלאכותי וחרקים ומזיקים לא מוצאים בו עניין. מומלץ לתחזק את הדשא הסינטטי מידי פעם ולהשאירו נקי משאריות אוכל ונשר מהעצים. 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors