דשא סינטטי להשכרה

אם אתם מחפשים דשא סינטטי להשכרה אז הגעתם למקום הנכון! חברתנו תוכל לספק לכם דשא סינטטי במחיר זול כולל הובלה עד לאירוע שלכם! מחירים זולים יותר מהשכרה! החל מ-15 ש"ח למ"ר כולל מע"מ! כל הפרטים לדרכי המשלוח, מחיר המרבדים והמידות במאמר הבא!
שתף\י חבר:

אם אתם מחפשים דשא סינטטי להשכרה אז אתם במקום הנכון! דשא קבוע מייבאת מבחר רחב של סוגי דשא סינטטי ומוכרת את מוצריה במחירים המשתלמים ביותר בישראל.

למרות שחברתנו אינה משכירה דשא סינטטי – אצלנו תוכלו לרכוש דשא סינטטי זול יותר מחברות הפקה שישכירו לכם את המרבדים. אם אתם צרכים לשכור דשא סינטטי הכי זול לאירוע אז אנחנו נוכל לספק לכם מרבדי דשא סינטטי זולים במיוחד החל מ-15 ש"ח למ"ר!

דשא סינטטי להשכרה? למה לשכור אם אפשר לקנות? החל מ-15 ש"ח למ"ר!

אם אתם צרכים דשא סינטטי להפקה או לאירוע ואתם מחפשים חברה שתשכיר לכם מרבדי דשא סינטטי אז יש לנו פתרון עבורכם! חברת דשא קבוע מייבאת דשא סינטטי זול לאירועים והפקות החל מ-15 ש"ח למ"ר לגלילים סגורים של 50 מ"ר או 100 מ"ר.

איך זה עובד? פשוט נכנסים לחנות האונליין שלנו ומבצעים רכישה מהירה עם משלוח עד אליכם! שירות הובלות ארצי – מחיר ישיר מהיבואן לצרכן!

איך לבחור דשא סינטטי להשכרה באירועים?

כיום, ניתן לרכוש דשא סינטטי ייעודי לאירועים, הפקות, מסיבות, גני משחקים, שטחים ציבורים, מגרשי ספורט, גינות פרטיות, מרפסות וגגות. על מנת שדשא סינטטי יחזיק מעמד לטווח הארוך עלינו לבחור את הדגם המתאים ביותר לאופן השימוש.

אם אתם זקוקים דשא סינטטי לאירוע חד פעמי אז בוודאי שלא תרצו להשקיע בדגמים איכותיים ויקרים. אם אתם חברת הפקות שמשתמשת בדשא סינטטי באופן קבוע לאירועים אז ניתן לשקול להשקיע במוצרים איכותיים יותר.

דשא סינטטי בית קפה

דשא סינטטי להשכרה בהפקות ותערוכות

אם לא נבחר בדגם עם כל הפרמטרים הנכונים מבחינת רמת השימוש שלנו אז הדשא הסינטטי פשוט לא יחזיק מעמד לאורך זמן.

כאשר אנו מחפשים דשא סינטטי לתקופות זמניות או לאזורים עם דריכה מועטה אז ניתן להתפשר על דגם הדשא הסינטטי. הדשא הסינטטי הנמכר ביותר לאירועים והפקות זמניות הוא דשא סינטטי 10 מ"מ בשל מחירו הזול ומשקלו הנמוך המאפשר לנייד אותו בקלות ויעילות.

אם אתם צרכים להתקין את הדשא הסינטטי במקומות עם דריכה גבוהה ושימוש נרחב אז נבחר בדגמים איכותיים וצפופים. להפקות, תערוכות מסיבות ואירועים ניתן לבחור גם בדשא סינטטי עם רמת צפיפות בסיסית יותר שמחירם נחשב כזול יחסית.

השכרת דשא סינטטי או רכישה?

במחיר של 15 ש"ח למ"ר לדשא סינטטי של 10 מ"מ אין צורך לשכור דשא סינטטי! ניתן פשוט לרכוש אותו ולהשתמש בו מספר פעמים. חברתנו תספק לכם את המרבדים עם שירות הובלות מהיר ואדיב. ניתן לבחור במרבדים ברוחב של 4 מטר או 2 מטר – אורך כל גליל 25 מטרים.

צרכים דשא סינטטי להשכרה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors