דשא סינטטי בגבעת עדה

דשא סינטטי
דשא סינטטי בגבעת עדה יכול להיות מותקן סביב הבריכה, במרפסת, בגינה ביתית או ציבורית. דשא סינטטי חוסך לנו את עלויות הטיפול והתחזוקה ונשאר ירוק 365 ימים בשנה. מחפשים דשא סינטטי? כנסו למאמר ולמדו עוד על הנושא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בגבעת עדה מותקן כבר שנים ארוכות לשביעות רצונם של לקוחותינו אך דשא סינטטי לא היה תמיד מוצר גינון כבשגרה. דשא סינטטי החל את דרכו במגרשי ספורט בארה"ב וכשעשה את המעבר לענף הגינון הוא נחשב למוצר לעשירים בלבד.

דשא סינטטי, תוצרת רייט ופאריה, הותקן לראשונה בביה"ס בעיר פרובידנס, רואד איילנד. התקנתו של הדשא המלאכותי הייתה הצלחה אדירה, ושמה של הטכנולוגיה החדישה יצא למרחוק. לא עבר זמן רב ומשטח דשא סינטטי הותקן באותה השיטה באצטדיון ה"יוסטון אסטרום", אשר הדשא הפנימי שלו סבל לא אחת מנבילה. בשנת 1966 כינה הניו יורק טיימס את הדשא הסינטטי באסטרום כ"ניצחון של הכימיה".

דשא סינטטי בגבעת עדה

דשא סינטטי הגיע לישראל בתחילת שנות ה-90, צבר פופולאריות רבה וכיום נחשב למוצר מבוקש במגוון רחב של מגזרים – החל ממתקני ספורט, דרך בתי עסק וכלה בבתים פרטיים ומתחמים עירוניים.

דשא סינטטי עם משלוח מהיר לגבעת עדה!

דשא קבוע מייבאת מגוון ענק של דגמי דשא סינטטי איכותי עם שירות משלוחים עד הבית. אתם חוסכים פעמיים! מוצר איכותי ובמחיר ישיר מהיבואן ללא פערי תיווך!

כל המוצרים שאתם זקוקים לגינה תחת קורת גג אחת! דשא מלאכותי איכותי, אביזרי התקנה תקניים, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים דקורטיביות לגינה במחירים ישירים – מהיבואן לצרכן!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בגבעת עדה – שלל דגמים וסוגים!

משטחי דשא סינטטי נבדלים זה מזה בשלושה גורמים עיקריים – צבע הסיבים, מבנה הסיבים וגובהם. מדובר אמנם במשטח דשא הנראה פעמים רבות זהה לחלוטין לאחיו הטבעי, אך יש לציין כי דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי לכל דבר ועניין. אי לכך, בבואכם לרכוש דשא סינטטי, בדקו היטב את המשטח הרצוי והתייעצו עם מומחים בטרם תקבלו החלטה.

שימו לב, דשאים מלאכותיים שאינם איכותיים עלולים לסבול מקרחות, בלאי, אובדן צבע, התפוררות ועוד. לעומת זאת, משטח דשא סינטטי איכותי אשר נבחר בקפידה, מחזיק שנים רבות ואינו מצריך דבר מלבד תחזוק מינימאלי של ניקיון בסיסי אחת למספר חודשים

דשא סינטטי לילדים

דשא מלאכותי בגבעת עדה – עמיד באקלים הישראלי!

לדשא הסינטטי ישנם יתרונות רבים והוא ניתן להרכבה על כל חומר גלם, החל באדמה וכלה בבטון ואספלט. דשא סינטטי אינו צורך השקיה, כיסוח או דישון, ומדובר במשטח אשר לאחר התקנתנו איננו דורש טיפול מיוחד. אי לכך, בהשוואה לדשא טבעי, אחזקתו נחשבת חסכונית בהרבה.

במהלך ייצורו של הדשא הסינטטי, מקבל הוא עמידות מקרני UV, ואינו נפגם גם מהשמש הישראלית החזקה. כמו כן, הטכנולוגיה המתקדמת בפיתוח דשא סינטטי מאפשרת ייצור משטחים הזהים כמעט לחלוטין לדשאים טבעיים (זאת כמובן ללא סכנה של התגרדויות, מזיקים או אלרגיות). דשא סינטטי מומלץ לשימוש במוסדות וחינוך ובתים פרטיים, שכן הוא ידידותי לילדים ובעלי חיים, ומגן עליהם מבקטריות וחרקים.

רוצים להתקין דשא סינטטי בגבעת עדה? פשוט צרו איתנו קשר.

דשא סינטטי בגבעת עדה קונים מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors