דשא סינטטי ללא טיפול – נפרדים מהמכסחת לשלום!

דשא סינטטי אינו דורש טיפול ותחזוקה וזה בעצם היתרון הכי משמעותי שיש לו על הדשא המסורתי הטבעי. בסופו של יום כולנו רוצים גינה ירוקה עם מינימום מאמץ ומינימום עלויות תחזוקה! מה היתרונות של התקנת דשא סינטטי בגינה? כמה עולה דשא סינטטי והאם הוא באמת זול יותר מדשא טבעי? והאם הוא באמת לא זקוק לתחזוקה כלל? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי, המכונה גם דשא מלאכותי, עבר כברת דרך מאז הייצור הראשוני שלו. דשא סינטטי פותח במקור עבור מגרשי ספורט ומגרשי גולף, הוא התפתח למוצר איכותי המתאים לשימוש גם באזורי מגורים וגינון. ההתקדמות הטכנולוגית בתהליכי הייצור אפשרה לדשא הסינטטי להדמות מאוד לדשא טבעי הן במראה והן בתחושה במרוצת השנים.

תחזוקה נמוכה

אחת הסיבות העיקריות לכך שיותר בעלי בתים פרטיים עוברים לדשא סינטטי היא משימות התחזוקה המייגעות של הדשא הטבעי. תגידו שלום לעבודות רס"ר כל סוף שבוע! דשא סינטטי אינו דורש כיסוח או דישון, וחוסך לבעלי בתים אינספור שעות עבודה בכל חודש. לא תאמינו כמה זמן פנאי יתפנה לכם ותוכלו להקדישו לתחביבים ופעילויות אחרות עם בני משפחה וחברים.

חיסכון כספי

מלבד חיסכון בזמן התחזוקה, דשא סינטטי יכול להוביל גם לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן. בעוד שעלויות ההתקנה הראשוניות עשויות להיות גבוהות יותר בהשוואה למדשאות של דשא טבעי, היתרונות ארוכי הטווח עולים על השקעה זו. עם דשא סינטטי, אין צורך במערכות השקיה אוטומטית או ידנית, כך שנוכל לחסוך משמעותית בצריכת המים של גינתנו ולצמצם את חשבונות המים. יתר על כן, אין צורך בדשנים או חומרי הדברה יקרים כדי לשמור על מראהו הירוק לאורך כל השנה.

דשא סינטטי | דשא קבוע

יתרונות סביבתיים

מחסור במים הוא דאגה גוברת ברחבי העולם; לכן, חיסכון במים הפך לצורך בסיסי לטובת החברה האנושים והדורות הבאים. על ידי מעבר לדשא סינטטי, בעלי בתים תורמים באופן פעיל למאמצי חיסכון במים. על פי מחקרים של משרד החקלאות, דשא סינטטי יכול לחסוך בממוצע עד 55 ליטר מים למטר מרובע מדי שנה. זה מסתכם לא רק בהפחתה ניכרת בצריכת המים אלא גם בהשפעה חיובית על הסביבה.

עמיד לאורך שנים

בכל הנוגע לעמידות, לדשא סינטטי יש יתרון ברור על פני דשא טבעי. הוא יכול לעמוד בגבורה בתנועה ושחיקה גבוהה, בטמפרטורות קיצוניות ואפילו בפעילויות ספורטיבית מבלי לאבד את היופי או הפונקציונליות שלו. עם תחזוקה נכונה, דשא סינטטי יכול להחזיק מעמד שנים רבות, ולשמור על המראה המרשים שלו לאורך כל עונות השנה.

לכל שימוש ומטרה

דשא סינטטי אינו מוגבל רק לשימוש מסורתי בגינות; הוא מציע לבעלי בתים אינסוף אפשרויות מבחינת עיצוב ויישומים במקומות שונים ומגוונים. ניתן להתקינו על גגות, מרפסות, שטחי פנים, סביב בריכות, גני שעשועים ואפילו קירות. הרבגוניות הזו מאפשרת לבעלי בתים ליצור סביבות חיצוניות ירוקות וייחודיות המתאימות להעדפות ולאורח חייהם.

הצטרפו למהפכה הירוקה

המגמה למעבר מדשא טבעי לדשא סינטטי ממשיכה לצבור תאוצה ככל שיותר בעלי בתים מזהים את היתרונות הרבים שהוא מציע. דרישות התחזוקה הנמוכות, החיסכון בעלויות, היתרונות הסביבתיים, העמידות והרבגוניות הופכים את הדשא הסינטטי לבחירה אטרקטיבית עבור שטחי חוץ בסביבה המודרנית. על ידי החלטה פשוטה נוכל להיפרד מעבודת הכיסוח והתחזוקה וליהנות מהיתרונות הגלומים של הדשא הסינטטי, בעלי בתים קוצרים את הפירות של מדשאה שופעת ונטולת צורך בתחזוקה המשפרת את האסתטיקה והמראה של הנכס שלהם מבלי להתפשר על זמני המנוחה וההנאה שלהם.

רוצים לעבור לדשא סינטטי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors