דשא סינטטי למרפסות ירוקות

דשא סינטטי שובר את החוקים! אם בעבר היינו יכולים ליהנות ממדשאה ירוקה ושופעת רק בגינה או משטחי אדמה כיום דשא סינטטי טרף את כל הקלפים. איך מתקינים דשא סינטטי במרפסות? מה החומרים שנצטרך להתקנת דשא סינטטי על גג או ריצוף? לאן מתנקזים מי הגדמים? ומה צבע הדשא הסינטטי המומלץ ביותר? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

דשא סינטטי כבר לא מותקן רק בגינות ושטחים ציבוריים והפך להיות אחד מהפריטים הנחשקים במרפסות וגגות. אם בעבר היינו יכולים לחזות במדשאות ירוקות רק בגינות פרטיות, פארקים ומגרשי ספורט אז כיום דשא סינטטי טרף את הקלפים מחדש.

מרבדי דשא סינטטי מדמים מדשאות טבעיות באופן מושלם מבחינת המראה אך חוסכים מאיתנו את הטיפול והתחזוקה המתישים והיקרים במרוצת השנים.

ללא טיפול כלל

בעלי מדשאות טבעיות יוכלו בוודאי לספר לנו על המלחמה היומיומית בטיפול בגינה וחשבונות המים והתחזוקה הגדולים המצטברים מידי חודש. שימוש בשירותי גינון, רכישת חומרי הדברה ודישון, רכישה והשכרת כלי גינון ושימוש במים – המון מים! כל אלו גורמים לחשבונות בסוף השנה להיערם לאלפי שקלים. דשא סינטטי אינו דורש תחזוקה וטיפול – מלבד ניקוי בסיסי מידי תקופה ולפי הצורך. כך אנו מקבלים משטח ירוק ונקי ללא צורך בטיפול כלל.

איך לבחור דשא סינטטי למרפסת?

אם אתם זקוקים לדשא סינטטי למרפסת קטנה של עד 20 מ"ר אז מומלץ לבחור בדשא סינטטי צפוף וגבוה שיעמוד בדריכות רבות ולא ישכב בקלות. גם אם השימוש שלכם במרפסת אינו תדיר אז עדיין מומלץ לבחור בדגמים איכותיים כי הדריכות יהיו נקודתיות באותם אזורים לרב.

צפיפות גבוהה של דשא סינטטי תאפשר לכם ליהנות ממרבד רך ונעים שאינו נשכב בקלות לעומת דגמים זולים ופשוטים שלא יחזיקו מעמד לאורך זמן.

מתי ניתן לבחור בסוגים זולים ופשוטים? באזורים בהם לא נשתמש במרפסת לאורך זמן או שנזדקק לפתרון זמני כמו בתערוכות, השקות, מסיבות או דירות ומשרדים שכורים לתקופה קצרה.

איך מתקינים דשא סינטטי במרפסות?

התקנת דשא סינטטי במרפסות נחשבת לקלה יחסית מכיוון שאין צורך בחפירת אדמה והנחת תשתיות חצץ כמו בגינות. ההתקנה מתבצעת על משטחים קיימים כמו ריצוף, בטון, יריעות ביטומניות ועץ.

שלבי ההתקנה הם: חיתוך המרבדים, התאמתם לשטח, הדבקת הדשא הסינטטי במסגרות בלבד לאורך המשטח, שימוש בפסי הדבקה בין חיבורי הדשא הסינטטי והברשת הסיבים.

התקנה מקצועית או עצמאית?

לרב במרפסות קטנות יהיה מאוד קל לבצע התקנה עצמית וזו הסיבה שמרבית מלקוחותינו בוחרים באופציה זו. ההתקנה מתבצעת ממש כמו פרישת מרבדים המיועדים לתנאי חוץ.

במרפסות גדולות מ-50 מ"ר או שטחים אי סימטריים בהם יש חיתוכים מורכבים והדבקות רבות מומלץ לשקול לקחת איש מקצוע מנוסה.

אם אתם זקוקים להדרכה והכוונה אז ניתן לשלוח לנו מידות בשרטוט לדוא"ל או לוואטסאפ העסקי 077-2150031 ונוכל לחשב לכם את כל החומרים והמרבדים הדרושים לכם להתקנה.

צבעים כהים או בהירים?

אם האזור בו תתקינו את הדשא הסינטטי שטוף שמש אז מומלץ לבחור בדגמים כהים יותר כמו" פארק, גרדן ופרש. אם המרפסת שלכם מוצלת ברב שעות היום אז נמליץ דווקא על דגמים בהירים יותר כמו: סוואנה, טבע או עדן.

מראה טבעי או ירוק עד?

הדגמים המשלבים בתוכם מספר גוונים כמו ירוק, צהבהב וחום נחשבים לטבעיים יותר כי הם ממש מדמים פיגמנטים של מדשאות אורגניות ולכן מומלץ לבחור בהם. אם אתם אוהבים מראה ירוק עד וחולמים על המדשאה של השכן אז בחרו בדגמים ירוקים המשלבים לפחות שניים -שלושה גוונים של ירוק.

כמה עולה דשא סינטטי למרפסת?

המחיר משתנה לפי כל הפרמטרים שנקבנו בהם במאמר זה. אם נקח חציון של דשא סינטטי ממוצע אז המחיר יהיה לרב בין 50-70 ₪ אך יש גם דגמים זולים יותר ויקרים יותר בהתאם למפרטים הטכניים של המוצרים.

אם אתם זקוקים לדשא סינטטי איכותי לשימוש ביתי אז בחרו בסדרת הום. זקוקים לדשא סינטטי לתערוכה או דירה שכורה? בחרו בסדרת בייסיק. רוצים את הטוב ביותר? בחרו בסדרת אקו שנחשבת לסדרת הדגל עם דגמי פרימיום.

בוחרים אונליין עם משלוח עד הבית

דשא קבוע הקימה אתר מתקדם עם שירות משלוחים ארצי על מנת שתוכלו לקבל דשא סינטטי למרפסת או לגג מבלי לצאת מהבית ובלחיצת כפתור. איך זה מתבצע? נכנסים לאתר דשא קבוע, בוחרים את סוג הדשא הסינטטי והמידות הדרושות לכם. מוסיפים לסל הקניות את כל האביזרי ההתקנה הנחוצים ומקבלים את הכל עם משלוח מהיר עד הבית.

לא רק דשא סינטטי

באתר דשא קבוע תמצאו גם אבנים לגינה, אדני רכבת, גדרות במבוק, משטחי בטיחות ופרטי נוי על מנת שתוכלו ליצור לכם את המרפסת המושלמת. צרכים ייעוץ מקצועי? פשוט צרו איתנו קשר בטלפון 077-21-500-31

מחפשים דשא סינטטי למרפסת? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors