דשא סינטטי כפר סירקין

דשא סינטטי צמחים
דשא סינטטי בכפר סירקין הוא הפתרון המושלם, לכל מי שרוצה גינה ירוקה ללא טיפול. סיבי הדשא הסינטטי, פותחו במעבדות מיוחדות על מנת שיהיו עמידים לתנאי הסביבה והאקלים הישראלי. דגמי הדשא הסינטטי של חברתנו, רכים למגע והמראה שלהם טבעי. מחפשים דשא סינטטי? הגעתם למקום הנכון.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בכפר סירקין הופך גינות אפרוריות לירוקות ומלאות חיים ביעילות ומהירות. דשא סינטטי הפך למוצר הכרחי במדינת ישראל אשר סובלת ממחסור במים וגזרות היטלי הבצורת, מכים בה שוב חדשות לבקרים.

דשא סינטטי בכפר סירקין - ישירות מהיבואן!

מקורו של הדשא הסינטטי הינו בעיר דלתון שבמדינת ג'ורג'יה, ארה"ב. דשא סינטטי יוצר לראשונה בעקבות מחקר של קרן פורד, אשר בחנה כיצד ניתן לשפר את ילדותם של הילדים העירוניים בדרום ארה"ב. אחת ממסקנותיה החשובות של ועדת הבדיקה מטעם הקרן, הייתה הצורך בייצור משטח דשא סינטטי בגין מחסור במתחמים ירוקים במוסדות חינוך במדינה.

דשא סינטטי בכפר סירקין עם משלוח מהיר

דשא סינטטי לכפר סירקין, מזמינים ישירות מאתר היבואן של חברת דשא קבוע. בחנות האונליין החדשה של דשא קבוע, תוכלו ליהנות ממגוון ענק של מוצרים לגינה, במחירים ישירים מהיבואן לצרכן – ללא פערי תיווך.

מה אפשר למצוא בחנות? אביזרי התקנה מקצועיים לדשא סינטטי, מגוון ענק של דשא סינטטי לכל כיס, אבנים מיוחדות לגינה, גדרות במבוק עבים לסכך וגדר, אדני רכבת גושניים ועוד… 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן

 דשא סינטטי בכפר סירקין – פיתוח טכנולוגי של עשרות שנים!

שני מהנדסי חקלאות אמריקנים לקחו את האתגר על עצמם וייצרו את משטח הדשא הסינטטי הראשון בשנת 1961. שנה לאחר מכן הותקן דשא סינטטי בביה"ס בעיר פרובידנס שברואד איילנד. משטח הדשא הסינטטי אשר הותקן בשנת 1966 באצטדיון הבייסבול המפורסם, "יוסטון אסטרום", הביא את הניו יורק טיימס לקבוע במאמרו כי "הכימיה ניצחה את הביולוגיה".

דשא מלאכותי בכפר סירקין – סיבים וסוגים!

שני גורמים עיקריים מבדילים בין משטח דשא סינטטי אחד למשנהו – גובה הסיבים ומבניהם. סיבי דשא סינטטי מתחלקים לשני סוגים – סיב פציל (סיב רחב המתפצל בקצהו) וסיב כפול. כמו כן, אורכם של הסיבים מהווה עדות לאיכות הדשא הסינטטי ומשתנה בהתאם לעלות וצרכי הלקוח. במידה ואתם מעוניינים לרכוש משטח דשא סינטטי, קבלו את החלטתכם לאחר שהתייעצתם עם מומחים בתחום בנוגע לסוג הדשא המלאכותי המתאים לכם.

שימו לב, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי המיוצר במעבדות כימיות בטכניקות וחומרים שונים. אי לכך, דגמי הדשא המלאכותי נבדלים זה מזה באיכותם ועמידותם. דשא סינטטי איכותי יכול להחזיק כאמור שנים רבות, בעוד דשא סינטטי מאיכות נמוכה עלול לסבול מתופעות כגון צבע דהוי, התפוררות, קרחות, בלאי ועוד.

דשא סינטטי בכפר סירקין – על כל משטח ובכל מקום!

מיותר לציין כי דשא סינטטי איננו דורש השקיה ובכך חוסך מים באופן פרטי, תוך שהתקנתו נתמכת גם על ידי הגופים הירוקים. יתרון נוסף שיש לדשא הסינטטי על פני הדשא הטבעי הוא אפשרויות התקנתו על מגוון רחב של משטחים כגון: אדמה, עץ, רצפות, בטון ואף אספלט. כמו כן, דשא סינטטי איכותי איננו מושפע מאור השמש ,דשאים איכותיים המשווקים בארץ חסינים מקרני UV על מנת להבטיח שצבעו של הדשא הסינטטי וצורתו לא ישתנו במהלך השנים.

שימו לב, דשא סינטטי מגיע במגוון סוגים, צורות, גדלים ורמות איכות. במידה ואתם מעוניינים להתקין משטח דשא סינטטי, התייעצו עם מומחי האתר בנוגע לדשא המלאכותי המתאים לכם. כמו כן, אל תתפשרו על איכות, אחריות ושירות.

מחפשים דשא סינטטי בכפר סירקין? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors