דשא סינטטי מזכרת בתיה

דשא סינטטי
דשא סינטטי במזכרת בתיה יעניק לגינתכם מראה ירוק עד 365 ימים בשנה וזאת ללא צורך בטיפול כלל. האם דשא סינטטי מתאים לילדים? היכן ניתן להתקין דשא סינטטי? ואיפה משיגים דשא סינטטי במחיריםש ל היבואן? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי במזכרת בתיה הינו מוצר טכנולוגי אשר מיובא לישראל מזה למעלה מ-20 שנה. המודעות הירוקה והסביבתית, והצורך בגינות ירוקות אשר אינן דורשות השקיה או החזקה, הביא למגמת עלייה משמעותית בהתקנת משטחי דשא סינטטי בישראל בשנים האחרונות. עם זאת, ישנם עדיין צרכנים אשר תוהים האם דשא סינטטי הינו משטח המתאים לשימושם של ילדים. מאמר זה יפרט בקצרה מדוע דשא סינטטי אינו רק מתאים לשימוש ילדים, אלא הוא אף מומלץ למטרה זו.

דשא סינטטי במזכרת בתיה - לגינות ירוקות 365 ימים בשנה!

ראשית, בניגוד לדשא טבעי, דשא סינטטי שיותקן במזכרת בתיה איננו מושפע משינויים במזג האוויר. אי לכך, הדשא אינו נובל, מקריח או מצהיב, גם בעונות חמות ושחונות במיוחד. מיותר לציין כי במידה והתקנתם דשא סינטטי באזור עם ילדים, אינכם צריכים לחשוש מכך שהזאטוטים ייפצעו בעקבות נפילה על אזור דליל או נמוך בדשא. כמו כן, דשא סינטטי מורכב מחומרים רכים ונעימים למגע, המעניקים לילדים קרקע בטוחה לקפוץ ולהשתולל עליה.

דשא סינטטי במזכרת בתיה עם משלוח מהיר!

אנחנו מזמינים אתכם להכנס לחנות האונליין החדשה של דשא קבוע! כל היתרונות ברכישת דשא סינטטי ומוצרים לגינה ישירות מהיבואן!

מחפשים דשא סינטטי לגינה או למרפסת? גדרות במבוק? משטחי בטיחות? אדני רכבת גושניים? כל הפתרונות והמוצרים האיכותיים ביותר לגינה באתר דשא קבוע.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי במזכרת בתיה – השקעה כספית ארוכת טווח!

ילדים המשחקים על דשא אורגני סובלים פעמים רבות מעקיצות, כינים, אלרגיות והתגרדויות. דשא סינטטי, לעומת זאת, עשוי כולו מחומרים מלאכותיים הנעימים למגע וידידותיים לסביבה ולילדים. אי לכך, ילדים המשחקים על דשא סינטטי לא יסבלו מבעיות אלו גם אם ישחקו על הדשא הסינטטי במשך שעות. עניין זה מביא להתקנת דשא סינטטי במקומות בהם ישנם ילדים רכים במיוחד כגון משפחות צעירות, גני ילדים ופארקים ציבוריים.

דשא מלאכותי במזכרת בתיה – פשוט ליהנות מגינה ירוקה!

אחד מן היתרונות המשמעותיים ביותר מהם נהנה דשא סינטטי על פני דשא טבעי הינו האפשרות להתקינו על גבי מגוון רחב של משטחים. לדוגמא, דשא סינטטי יכול להיות מותקן על בטון, שיש, אספלט, אבן וכדומה. אי לכך, צרכנים רבים מתקינים דשא סינטטי במרפסת, על הגג או באזורים בבית בהם ישנה קרקע אשר אינה מאפשרת גידול דשא טבעי. בדרך זו, יכולים ילדים הגרים במקומות אלו, או החיים בדירות בבניינים משותפים, ליהנות גם הם מגינה ירוקה וזמינה לאורך כל ימות השנה.

עניין נוסף אשר מזכה את הדשא הסינטטי ביתרון על פני אחיו הטבעי הינו חוסר הצורך במים בכדי להתפתח ולגדול. דשא סינטטי שומר על צורתו כפי שנקנה בחנות ביום הראשון, ואין כל משמעות להשקייתו. מלבד הסוגיה הסביבתית, והחינוך למשמעת מים בישראל ובעולם, הילדים המשחקים על דשא סינטטי אינם נאלצים למצוא עצמם באמצע שלולית ובגדיהם שומרים על ניקיון גם במהלך המשחק. כמו כן, מיותר לציין כי ילדים אשר נהנים על משטח דשא סינטטי אינם מלכלכים את שבילי הגינה והבית בעקבות בוץ רעננות.

דשא סינטטי במזכרת בתיה – מוצר מנצח!

דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי מתקדם אשר התקנתו מומלצת הן במקומות עם ילדים והן במקומות בלעדיהם. התקנת דשא סינטטי אמנם יקרה באופן ראשוני, אך מדובר במוצר אשר מחזיר את ההשקעה לבעליו בתוך כשלוש עד ארבע שנים. היות ודשא סינטטי אינו דורש כל פעולות אחזקה, הילדים יכולים לשחק על הדשא הסינטטי במשך כל ימות השנה, בלי תלות במזג האוויר, השקיה, הדברה, שזרוע וכדומה.

מחפשים דשא סינטטי במזכרת בתיה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors