דשא סינטטי בשערי תקווה – אורנית

התקנת דשא סינטטי מחיר
דשא סינטטי בשערי תקווה ואורנית יהפוך את גינתכם לירוקה במספר שעות וישמש אתכם לאורך שנים ארוכות. מדוע דשא סינטטי הפך לשם דבר בתחום העיצוב? היכן רוכשים דשא סינטטי איכותי? כל הפרטים כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי באורנית – שערי תקווה הפך לשם דבר בתחום עיצוב החוץ. לעיתים נדמה כי דשא סינטטי וענף העיצוב הינם שני אחים אשר הופרדו בלידתם. עד לאחרונה, עיצובים באמצעות דשא נחשבו לתחום יקר ומסובך אשר לקוחות רבים העדיפו להתעלם ממנו ולפנות לאפיקים אחרים. עם זאת, כניסתו של הדשא הסינטטי לשוק העיצוב הישראלי חוללה בשנים האחרונות מהפכה של ממש.

כיום, יותר ויותר צרכנים מבינים את יתרונותיו של הדשא הסינטטי. אי לכך, גם לקוחות אשר עבורם עיצובי דשא היו בגדר חלום, נהנים כעת ממרבדי דשא סינטטי על גבי גדרות, שבילים, מרפסות, פסלים וכדומה.

דשא סינטטי באורנית - שערי תקווה

משלוחים מהירים היישר מחנות היבואן של דשא קבוע לאורנית ושערי תקווה. איך זה עובד? נכנסים לחנות האונליין שלנו. בוחרים דשא סינטטי וחומרי התקנה ומקבלים את כל המוצרים עם משלוח עד הבית.

רכישה מהירה של דשא סינטטי, חומרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה – במחירים ישירים ללא פערי תיווך!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי בשערי תקווה – אורנית עם טכנולוגיית ייצור חדשנית!

דשא סינטטי נועד להעניק לבעליו את מלוא היתרונות של הדשא הטבעי תוך הפחתת חסרונותיו המשטח האורגני למינימום האפשרי. מדובר במוצר מלאכותי אשר סיביו נארגים במעבדות כימיה מתקדמות וידידותיות לסביבה.

הדשא הסינטטי חוסך את השימוש הרב במים להשקיה ואת ההוצאות הנלוות בתחזוקת הדשא הטבעי. בין הוצאות אלו ניתן למנות שימוש בשירותי גננות יקרים, רכישת חומרי דשן והדברה, טיפוח תמידי על ידי כיסוח וכדומה. מיותר לציין כי עיצוב באמצעות דשא טבעי הינו עניין מורכב בעל עלויות גבוהות במיוחד (בהשוואה לגידול דשא טבעי שלא מבחינה עיצובית).

שימוש בדשא סינטטי בשערי תקווה לצורכי עיצוב הפך פופולרי בקרב מביני דבר בתחום. מעצבי נוף ואדריכלים רבים נהנים מיתרונותיו של הדשא הסינטטי ומרכיבים בעזרתו עיצובים מרהיבים ושובי עין. עיצובים אלו ניתן לראות בכיכרות עירוניים, גני שעשועים, אולמות אירועים, בתים פרטיים ועוד.

דשא סינטטי באורנית לעיצוב הגינה

באמצעות דשא סינטטי יכול הצרכן להציג פסלי דשא, קירות המכוסים בדשא, חדרי ילדים מעוצבים וכדומה, כל זאת על ידי התקנה חד פעמית פשוטה וקלה. כמו כן, לאחר התקנתו, דשא סינטטי איננו זקוק למים ומינראליים על מנת לגדול ולהתפתח. לא זו אף זו, הדשא הסינטטי איננו גדל פרא ואין כל צורך בשירותי גננות יקרים. קל וחומר כאשר תעריפי שירותי הגננות בישראל מתייקרים באופן משמעותי בשנים האחרונות.

ענף עיצובי נוסף אשר נהנה מתכונותיו של הדשא הסינטטי הינו תחום עיצוב חלונות הראווה. כיום, יותר ויותר בעלי בוטיקים וחניות משתמשים בדשא סינטטי לצורך עיצוב חלון הראווה בעסקם. הדשא הסינטטי מתאים כמעט לכל חנות או מתחם והופך את חלון הראווה למיוחד במינו. אין צורך להכביר במילים על כך כי חלון ראווה המעוצב על ידי שימוש בדשא סינטטי שובה את עיניהם של העוברים והשבים ומגדיל לא אחת את העניין בעסק.

דשא מלאכותי בשערי תקווה – המוצר המוביל בענף הגינון

תכונותיו של הדשא הסינטטי הפכו לשם דבר בעולם העיצוב וענף הגינון. החברות המובילות המשווקות בישראל את מרבדי הדשא הסינטטי עושות זאת בנאמנה כבר למעלה מ-15 שנה. נכון, בתחילת שנות ה-90 הגיעו לישראל דגמיו הראשונים בהחלט של הדשא הסינטטי. עם זאת, ובדומה לענפים טכנולוגיים אחרים, דשא סינטטי עבר התקדמות של ממש בעשור האחרון.

כיום, יכול כל מעצב למצוא את הדשא הסינטטי המתאים ביותר עבורו, הן מבחינת צבעו של הדשא והן מבחינת היבטים נוספים כגון צפיפות וגובה. במילים אחרות, במידה ואתם מעוניינים בדשא סינטטי עבור עסקכם או ביתכם, אין כל ספק שתוכלו לבחור באחד ממגוון הדגמים המרהיבים של הדשא המלאכותי הנמכרים כיום בישראל.

דשא סינטטי באורנית ושערי תקווה ישירות מהיבואן!

רכישת דשא סינטטי מעולם לא הייתה פשוטה יותר! אתר דשא קבוע, מאפשר לכם לרכוש דשא סינטטי איכותי, ישירות ממחסני החברה מבלי לצאת מהיישוב שלכם. פשוט נכנסים לחנות האונליין שלנו ומבצעים הזמנה מהירה, מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי איכותיים במחירים הזולים והמשתלמים בישראל. נשמח לעמוד לרשותכם!

דשא סינטטי באורנית - שערי תקווה קונים ישירות מהיבואן!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors