דשא סינטטי מחירון

דשא סינטטי מחירון
מחיר דשא סינטטי משתנה על פי צפיפות הסיבים, אורך הסיב, טיב החומרים, שנות אחריות היצרן ומשקל היריעה. איך משווים בין סוגי דשא סינטטי שונים? מה טווח המחירים של דשא סינטטי? האם יש לכם מחירון מסודר באתר? איך אפשר לבצע רכישה של דשא סינטטי לפי מידה? וכמה עולה התקנה מקצועית? כל המחירים המעודכנים בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

המדריך המלא למחירים של דשא סינטטי

אנשים רבים המעוניינים לרכוש דשא סינטטי מחפשים את הדרך לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות והמוצרים השונים. המשימה אינה תמיד קלה מכיוון שכל חברה מייבאת סוגים שונים של  מוצרי דשא סינטטי. התוצאה: הלקוח נשאר נבוך ומבולבל מול ההיצע הרב שיש בשוק ולא יודע באיזו חברה וסוג דשא סינטטי עליו לבחור לצרכיו האישיים.

מחירון דשא סינטטי - איך יודעים להבדיל בין דגם X ל-Y?

מחיר דשא סינטטי משתנה גם הוא על פי התוצרת, צפיפות הסיבים, אורך הסיב, איכות התשתית ותקופת האחריות הניתנת על המוצר. חברות רבות מפרסמות מחירון דשא סינטטי עם הדגמים השונים על מנת להקל על הצרכן. אך כיצד ניתן לקחת דגם X של חברה אחת ולהשוות אותה עם דגם Y של חברה שנייה?

טווח המחירים בענף הדשא הסינטטי הוא רב ומגוון כמו בתעשיות ותחומים אחרים. לא תמיד נכון לפרסם מחירון דשא סינטטי גינרי, מכיוון ששמות הדגמים שהחברות מעניקות למוצריהם לא מעיד על איכותם.

על הלקוח לנסות להשוות בין הסוגים השונים על פי המפרט הטכני של המוצר: כמה תפרים יש לכל מ"ר? מה משקל המרבד? מה אורך הסיב? כמה שנות אחריות יצרן ניתנות על המוצר? מה טיב החומרים?  ומה הותק והניסיון של החברה העומדת מאחוריו?

מחיר דשא סינטטי נמדד בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים במרבד. זו הסיבה לטווח המחירים המגוון בתעשייה. ניתן לרכוש דשא סינטטי בעל גובה סיב 42 מ"מ בטווחי מחירים משתנים – בהתאם לצפיפותו.

מחירים של דשא סינטטי - הכל מתחיל בצפיפות הסיבים!

ההמלצה שלנו, היא קודם כל לרכוש דשא סינטטי בעל צפיפות סיבים גבוהה מ-16,800 תפרים למ"ר לשטחים המיועדים לדריכה. כמו כן, גובה הסיבים המומלץ לצרכי גינון הוא לפחות 40 מ"מ, סיב קצר מגובה זה, ישכב בקלות ולא ישמור על מראהו בטווח הארוך.

למרות שיבואנים רבים בישראל מייבאים סוגי דשא סינטטי בגובה סיב של מתחת ל-25 מ"מ, עליכם לדעת כי הם לא מומלצים לשימוש והתקנה. סוג זה מיועד בעיקר למקומות בהם לא דורכים כלל או שהשימוש שלהם לזמן קצר ומוגבל.  

דשא סינטטי קטלוג עם מחירון מלא!

מחירון דשא סינטטי בקטלוג אונליין עם רכישה מהירה עד הבית! כנסו לחנות שלנו והתרשמו ממבחר הסוגים והדגמים.

ניתן לבצע הזמנה מהירה ולקבל את המוצרים עם משלוח עד הבית – מחירים ישירים מהיבואן לצרכן! ללא פערי תיווך.

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

לא מתפשרים על תקנים!

תקני איכות הם אולי הדבר הכי חשוב בבחירת דשא סינטטי! דשא קבוע, מקפידה לייבא אך ורק דגמי דשא סינטטי עם תקני איכות קפדניים המעידים על כך שהחומרים ממנו מיוצר הדשא הסינטטי עמידים לאורך שנים, ידידותיים לסביבה, לילדים וחיות מחמד ובטיחותיים במקרים של דלקה.

לדגמי הדשא הסינטטי של חברתנו, אישור מעכבי בעירה של מכון התקנים הישראלי 755 לבטיחות מרבית בעת מפגש של מקור אש עם סיבי הדשא הסינטטי.

אם נרצה שהדשא הסינטטי שלנו יהיה עמיד בפני תנאיי האקלים הישראלי אז חייבים שיהיה לו מגן UV איכותי. דשא קבוע, מייבאת דשא סינטטי עם הגנת UV בדרגה 7 ,הגבוהה ביותר הקיימת בשוק העולמי!

אולי לא ידעתם אבל אחד מתקני האיכות החשובים ביותר, הוא תקן אי רעילות. לדשא הסינטטי שלנו, בדיקות מעבדה המוכיחות כי אין להם שאריות של מתכות כבדות והם בטוחים לשימוש בסביבת ילדים וחיות מחמד.

מחירון דשא סינטטי לפי אורך הסיבים:

הערה חשובה! המחירון מחולק לפי גובה הסיבים על מנת לתת מושג למחירי דשא סינטטי וטווחי המחירים הממוצעים. ניתן למצוא בישראל גם דגמי דשא סינטטי גבוהים, במחיר זול מהכתוב במחירון אך המחיר הזול יבוא על חשבון צפיפות הסיבים. תמיד העדיפו דשא סינטטי עם צפיפות סיבים גבוהה ולא דגמים גבוהים עם צפיפות סיבים נמוכה.

מחירון התקנת דשא סינטטי

מחיר התקנת דשא סינטטי נקבע על פי הדרישות בשטח וסוג המשטח עליו מותקן המרבד. לקבלת הצעת מחיר סופית, יש להפגש עם יועץ מקצועי בשטח ההתקנה. על מנת לתת לכם אינדיקציה לטווחי המחירים השונים, הכנו טבלה "מחירון דשא סינטטי" הטבלה ממיינת את הדגמים על פי אורך הסיב וסוג ההתקנה.

שימו לב, המחיר הנקוב במחירון מתייחס להתקנה וחומרים ואינו כולל דשא סינטטי, מנופים מיוחדים (ארוכים מ-10 מטר), חפירת אדמה (במקרה הצורך), תוחמים. להצעת מחיר מדויקת לפי הצרכים שלכם ,מומלץ ליצור קשר עם החברה.  

צפו בסרטון מהפך בגינה - איך זה נראה לפני ואחרי?

אביזרי התקנה לדשא סינטטי ישירות מהיבואן!

מסמרים מגלוונים

מסמרים מגולוונים, מיועדים לקיבוע דשא סינטטי על גבי משטח אדמה כחלק מהליך ההתקנה. המסמרים מקבעים את המרבדים למשטחי אדמה, כורכר וחצץ. הם מיוצרים לרב באורך של 16 עד 20 ס"מ. מומלץ להתקינם במרחק של 10-15 ס"מ בשטח העוקף. המחיר מתייחס לחבילה, לרב בכל קופסה יש כ-100-120 יחידות.

מסמרים לגינה

יריעה גיאו-טכנית

יריעה גיאוטכנית למניעת צמיחת עשבים, מתקינים את היריעה לאחר הידוק תשתיות החצץ, פורשים אותה ומקבעים אותה לשטח עם מעט מסמרים מגולוונים.  ניתן לרכוש גם יריעות פלריג או יוטה במחירים זולים יותר. המחיר משתנה לפי עובי ומשקל היריעה- המחיר לפי מ"ר.

יריעה גיאו-טכנית להתקנת דשא סינטטי

דבק לדשא סינטטי

דבק להדבקת דשא סינטטי מיועד לחיבור שני מרבדים אחד לשני וקיבוע דשא סינטטי על משטחים קשיחים כמו: בטון, ריצוף, אספלט, יריעות ביטומניות דק ועוד… מיוצר בבקבוקים בגדלים שונים והמחיר משתנה בין היצרנים השונים וכמות הדבק בבקבוק.

דבק לדשא סינטטי

תוחם דשא סינטטי

תוחם דשא סינטטי מיועד ליצירת הפרדה בין משטח הדשא הסינטטי וערוגות הגינה. תפקידו לתחום את משטח החצץ ולמנוע זליגה של תשתיות במהלך השנים. ישנם מגוון רחב של תוחמים כאשר הנפוץ הוא תוחם אמריקאי. המחיר הוא לפי מטר רץ.

תוחם דשא סינטטי .

אם אתם רוצים ללמוד עוד על הנושא, במאמר כיצד לבחור דשא סינטטי? נסביר מה ההבדלים בין סוגי הדשא הסינטטי השונים בשוק ומה הדרך לבחור את הדגם האידיאלי עבורכם.

להצעת מחיר עוד היום! חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors