הכל על מחירים של דשא סינטטי

כסף דשא סינטטי מחיר
כל מה שרציתם לדעת על מחירים של דשא סינטטי ולא העזתם לשאול. כמה עולה? מה ההבדלים בין הסוגים השונים? מה חשוב לבדוק לפני רכישה? ואיך מבצעים השוואת מחירים נכונה? כל המידע במאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי מציע לא מעט יתרונות ביחס לדשא טבעי, מה גם שהוא בהחלט יכול להיות ירוק יותר. כיום יש היצע רחב של דגמי דשא סינטטי, שמזכירים מאד במראה ובמרקם שלהם את המקור (ולעיתים גם מתעלים עליו), מציעים תחזוקה מינימלית במיוחד ואף מגיעים במחירים בהחלט אטרקטיביים.

עליכם לזכור יחד עם זאת דבר אחד, והוא שיש הבדלים במחירי הדשא הסינטטי, הבדלים שעשויים להיות משמעותיים. כל אלה מביאים לצורך שלכם להיות אקטיביים ולבצע מספר בירורים הכרחיים טרם קבלת ההחלטה הסופית, כולל כמובן השוואת מחירים.

הגורמים המשפיעים על מחיר הדשא הסינטטי

כמו כל דבר בחיים, גם במקרה של דשא סינטטי יש משתנים שונים שנכנסים למשוואת המחיר של כל דגם או אפילו מרבד. בין המשתנים האלה אפשר להזכיר את מספר הגוונים, גובה הסיבים, הצפיפות למטר רבוע (הן של התפרים והן של הסיבים), מספר החורים בכל מטר רבוע, המרווח בין התפרים ועוד.

אלה מביאים למחיר כולל משתנה עבור כל מטר רבוע של המשטח, מחיר המתחיל מכ-20 ש”ח למטר רבוע אך עשוי גם להיות גבוה מכך פי עשרה. שימו לב, שמוצרי דשא סינטטי מיוצרים כיום במגוון רחב של סוגים ודגמים. דשא סינטטי איכותי יחזיק מעמד לאורך שנים בעוד שדשא סינטטי זול יהיה בעל תוחלת חיים קצרה ולא יחזיק מעמד לאורך זמן.

השוואת מחירים נכונה בין מוצרי דשא סינטטי

השוואת מחירים הופכת לקריטית בדרך לבחירה המושכלת של משטח דשא סינטטי, ויכולה לחסוך לכם לא מעט כספים. שימו לב במעמד השוואה שאתם מסתכלים על שני מוצרים זהים או דומים מבחינת המפרט הטכני שלהם ואיכות המשטח, מוצרים שצריכים לעמוד בקנה אחד עם מאפייני השטח, הדרישות והצרכים שלכם.

מכיוון שמה שזול “מדי” עלול להיות לא איכותי או בעל מראה שאינו מרשים, מומלץ להיכנס לעובי הדשא ולא רק לבחור בהצעה הזולה ביותר שנתקלים בה.

שימו לב לעלויות הנלוות לדשא סינטטי

כשמדברים על מחירי דשא סינטטי, אתם צריכים לשאול את עצמכם לא רק מהו מחיר המרבד אלא מה עלויות ההתקנה. חברות מקצועיות מתמחרות את מחיר ההתקנה לפי מטר רבוע. המחיר כולל חומרים, עבודה ומנוף. בעוד שאם תתקינו בעצמכם עליכם לחשב את כל העלויות הנלוות מלבד מחיר הדשא הסינטטי.

איכות דשא סינטטי נמדדת לפי צפיפות הסיבים ואורך הסיבים. חשוב גם לבדוק אילו תקנים יש לדשא הסינטטי ומה אורך האחריות הניתנת על המשטח – העדיפות היא למספר שנים לפחות – ומה בדיוק היא כוללת.

תמיד מומלץ לבחור דשא סינטטי בתצוגה גדולה של החברה – אתם מוזמנים להתרשם מהמבחר הגדול ביותר בישראל במחסני היבואן של דשא קבוע.

שטיח דשא סינטטי

להצעת מחיר לדשא סינטטי איכותי חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors