דשא סינטטי ברמות השבים

דשא סינטטי
דשא סינטטי ברמות השבים מחליף את המדשאה המסורתית אותה היינו צרכים לכסח, להשקות, לדשן ולעבד את האדמה. כמה עולה דשא סינטטי? מדוע דשא סינטטי הפך לבחירה המועדפת של אדריכלי הנוף? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

מחפשים דשא סינטטי ברמות השבים? מעצבים ואדריכלי נוף יודעים כי התקנתו של דשא סינטטי טומנת בחובה יתרון כפול. ראשית, דשא סינטטי ניתן להתקנה בקלות על גבי מגוון רחב של משטחי בסיס ומאפשר ללקוחות רבים ליהנות מגינה ירוקה ורעננה ללא תלות במזג האוויר או באדמה מסוימת. שנית, דשא סינטטי מעניק לבעליו חסכון של ממש בהוצאות כגון מים, הדברה, שזרוע, דישון וכדומה.

מחפשים דשא סינטטי ברמות השבים?

לא לחינם בוחרים יותר ויותר צרכנים בישראל להתקין דשא סינטטי בשטח אשר בבעלותם. מדובר בחיסכון כלכלי של ממש לאורך שנים. יצוין כי התקנתו הראשונית של דשא סינטטי יקרה מעט מזריעת דשא אורגני. עם זאת, השקעה זו חוזרת לבעליה בתוך שנים מעטות. לפניכם מאמר קצר הבוחן את סגולותיו של דשא סינטטי מנקודת מבט כלכלית.

דשא סינטטי ברמות השבים עם משלוח!

חברת דשא קבוע מנגישה את עולם הדשא הסינטטי לכל ישראל ומספקת שירות משלוחים לכל הארץ.

חברתנו עובדת בשיטת המכירה הישירה מהיבואן לצרכן! ללא פערי תיווך, ללא חנויות בקניונים ומשווקים מיותרים. אתם מקבלים מוצרים איכותיים במחירים ישירים מהיבואן.

כנסו לחנות האונליין שלנו והתרשמו ממבחר ענק של דשא סינטטי – כאן!

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

דשא סינטטי ברמות השבים – השקעה כספית ארוכת טווח!

חיסכון במים הינו משמעותי ביותר בישראל כיום. ראשית, המדינה נמצאת בתקופת בצורת מהקשות שידענו. שנית, ממשלת ישראל מטילה מיסים כבדים על שימוש יתר במים (מס בצורת, היטל מים וכדומה). בעלי גינות פרטיים, אשר בשטחם דשא טבעי בגודל של כ-50 מ”ר, ישלמו מדי חודש כ-200 שקלים בגין השקייתו.

במקביל, צרכנים אשר העדיפו דשא סינטטי ברמות השבים יוכלו לחסוך הוצאות חודשיות אלו. מדובר אפוא בחיסכון של כ-2,400 שקלים מדי שנה. העובדה כי דשא סינטטי מעניק משטח ירוק ורענן לצד חיסכון במים הפכה אותו לפופולארי ביותר בקרב חוגים ירוקים. במידה ואתם בעלי עסקים, מיותר לציין כי הצגת העסק כחסכוני במים ובעל מודעות סביבתית הינם בעלי משמעות כלכלית נוספת. לקוחות רבים ישמחו לדעת כי הם מגיעים למקום אשר איננו רק מתעל עצמו למטרות רווח, והדשא הסינטטי המותקן בו מעיד על דאגתו לכלל.

דשא מלאכותי ברמות השבים - ללא טיפול וירוק כל השנה!

עלותם של שירותי טיפול בגינות נמצאת בשנים האחרונות בעלייה מתמדת. מדובר אפוא בהוצאה חודשית של מאות שקלים אשר יכולה להגיע עד כ-10,000 שקלים בשנה. דשא סינטטי עשוי, כאמור, מחומרים מלאכותיים (שילובים של פוליאתילן וניילון).

לכן, דשא סינטטי איננו גדל ואינו תופס מחלות שונות. מרבדי דשא סינטטי הינם אחידים והם אינם מקרחות או דילול. גם לקוחות אשר מכסחים את הדשא בעצמם יודעים כי מכסחת דשא איננה מוצר זול ויש לדאוג לטיפולה באופן תכוף. דשא סינטטי מאפשר ללקוחותיו להיפרד לשלום, מעלויות הגינון וגם ממכסחת הדשא.

יתרונותיו הרבים של דשא סינטטי הפכו אותו למוצר מבוקש ביותר. מעצבי חוץ ופנים רבים מוקירים את איכויותיו אלו ויודעים כי דגמי דשא סינטטי אשר משווקים כיום בישראל הינם מהדגמים המתקדמים בעולם. ניתן לראות אפוא שהבחירה בדשא סינטטי מורכבת משניים – גינה מרהיבה וחיסכון כלכלי. דשא סינטטי הינו מוצר אמין אשר החברות המשווקות אותו מעניקות לו אחריות של כשבע שנים ולא בכדי.

צרכים דשא סינטטי ברמות השבים? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors