דשא סינטטי ברישפון

דשא סינתטי מחיר לגינה
דשא סינטטי ברישפון יגרום לכם להנות מהגינה מחדש. לא עוד חשבונות מים מנופחים, שירותי גינון לא נחוצים ודשא יבש וצהוב - גינה ירוקה 365 ימים בשנה ללא צורך בטיפול כלל. רוצים עוד פרטים? כנסו למאמר הבא.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי ברישפון יהפוך את גינתכם לירוקה במהרה ולשנים רבות של הנאה. אז אם אתם מעוניינים בגינה ירוקה ומרהיבה, ובד בבד לחסוך את ההוצאות השוטפות הנלוות אליה, ייתכן ודשא סינטטי הוא הפיתרון המושלם עבורכם. התקנתו של דשא סינטטי כוללת בתוכה יתרונות רבים. אחד מהיתרונות הבולטים לעניין זה מגיע עם בחינת ההתקנה במשקפיים כלכליות.

דשא סינטטי מעניק לבעליו משטח ירוק ורענן אשר נעים לשבת עליו לשעת ערב, וילדים אוהבים לשחק ולהשתולל בו. בניגוד לאחיו הטבעי, הדורש השקעה רבה מבחינת טיפול ותחזוקה, דשא סינטטי איננו זקוק כלל למים, מינראליים, דשנים, הדברה וכדומה. אי לכך, ההשקעה שבהתקנתו של הדשא הסינטטי, אשר בתחילה היא יקרה יותר מזריעת דשא טבעי, חוזרת לבעליה בתוך זמן קצר. להלן מאמר קצר הסוקר את יתרונותיו של הדשא הסינטטי מבחינה כלכלית.

דשא סינטטי ברישפון עם משלוחים מהירים!

מחסני היבואן של דשא קבוע מספקים דשא סינטטי איכותי ומוצרים לגינה עם משלוח מהיר עד הבית.

איך זה מתבצע? פשוט נכנסים לחנות ה-ONLINE שלנו ובוחרים ממגוון רחב של מוצרים לגינה: דשא סינטטי, חומרי התקנה, במבוק מושחל, משטחי בטיחות, אדני רכבת ואבנים לגינה. 

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי

מחפשים דשא סינטטי ברישפון?

השימוש במים בישראל מתייקר מדי שנה וזאת בשל העובדה שהמדינה נמצאת תחת שנות בצורת מהקשות בתולדותיה. גורמים במשק המים מעריכים כי מדובר בעשור היבש ביותר מזה 50 שנה ושיפור עתידי איננו נראה באופק. אי לכך, דשא סינטטי, אשר איננו זקוק למים כלל, מעניק יתרון כפול. הוא שומר על איכות הסביבה ומסייע במאמץ הלאומי לחסוך במים.

דשא סינטטי ברישפון – ללא השקיה, ללא כימיקלים!

דשא סינטטי חוסך מבעליו את ההוצאות הנלוות לשימוש יתר במים. המיסים הממשלתיים והקנסות אשר יש לשלם בעבור שימוש במים הופכים את הדשא הטבעי למוצר שעלותו השנתית השוטפת עומדת על כ-2,500 שקלים מבחינת השקיה. דשא סינטטי, לעומת זאת, איננו דורש השקיה למען גידולו והתפתחותו. מדובר אפוא בחיסכון חודשי של מאות שקלים ואלפי שקלים מדי שנה. לא לחינם החליטה עיריית תל אביב להתקין דשא סינטטי בשני מגרשי כדורגל חדשים המוקמים בדרום העיר. בכירים בעירייה טוענים כי הבחירה במרבד דשא סינטטי על פני דשא טבעי תביא לחיסכון של כ-100,000 בכל שנה.

דשא סינטטי ברישפון – לקנות ישירות מהיבואן

דשא קבוע הקימה מרכז ארצי לדשא סינטטי בקרבת רישפון ובכך משווקת את מוצריה ישירות מהיבואן לצרכן. חברתנו מייבאת אך ורק מוצרים עם תקינה בינלאומית ומספקת שירות התקנות מקצועי בכל הארץ.

מחפשים דשא סינטטי ברישפון? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors