דשא סינטטי בראש פינה

דשא סינטטי גינון
דשא סינטטי בראש פינה מותקן כבר שנים רבות לשביעות רצונם של התושבים. דשא סינטטי מאפשר לכם להנות מגינה ירוקה ללא טיפול. רוצים לעבור לדשא סינטטי? כל המידע כאן.
שתף\י חבר:

דשא סינטטי בראש פינה הפך לפתרון יעיל בשנים האחרונות להקמת גינות ירוקות ללא טיפול. גידול דשאים טבעיים ואורגניים איננו עניין פשוט כלל וכלל. מדובר במשימה מורכבת ביותר אשר דורשת הן מאמצים מבחינת טיפול והן מבחינת הוצאות כלכליות. אי לכך, אנשים רבים פונים לחפש תחליפים לדשא הטבעי בגינה או בעסק. עניין זה מביא יותר ויותר צרכנים להחליף את הדשא בגינתם במשטח דשא סינטטי איכותי.

הלקוחות שלנו, יכולים להעיד ממקור ראשון איך דשא סינטטי שינה את חייהם והאופן בו הם מטפלים בגינה שהפכה לירוקה 365 ימים בשנה ללא צורך בטיפול ותחזוקה.

דשא סינטטי בראש פינה 

 דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר פותח בארה”ב בשלהי שנות ה-60 של המאה הקודמת. כיום, 50 שנה לאחר מכן, טכנולוגיית הדשא הסינטטי נחשבת לעניין פורץ דרך במדע החקלאות והכימיה. כמו כן, דשא סינטטי הפך למוצר מבוקש ביותר, הן אצל גורמים פרטיים והן בקרב אנשי עסקים ומוסדות ציבוריים. דשא סינטטי מותקן כיום במגוון רחב של מקומות, החל מאצטדיוני כדורגל, דרך גני ילדים וכלה באולמות אירועים ומוסדות ממשלתיים.

דשא סינטטי בראש פינה עם משלוחים!

צרכים דשא סינטטי בראש פינה? כנסו עכשיו לחנות אונליין שלנו וקנו דשא סינטטי ומוצרים לגינה במחיר היבואן.

למה לשלם יותר למתווכים? קנו ישירות מהיבואן אונליין! דשא סינטטי, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות, אדני רכבת, חלוקי נחל ואבנים במחיר היבואן!

דשא סינטטי בראש פינה - מחיר ישיר מהיבואן!

לא מדובר בעניין חדש שכן דשא סינטטי מיובא לישראל כבר מתחילת שנות ה-90. בשנים האחרונות צוברת טכנולוגיה זו תאוצה בקרב צרכנים רבים. נכון, לפני כ-15 שנה הגיעו לארץ דגמי דשא סינטטי ברמתם הנמוכה ביותר. עם זאת, משטחי דשא סינטטי אשר מגיעים היום לישראל נבחרים בקפידה תוך בחינת התאמתם לצרכי הקהל הישראלי ומזג האוויר הים תיכוני.

כמו כן, דשא סינטטי הינו מוצר הידוע בשמירתו על איכות הסביבה. ראשית, דשא סינטטי מורכב מחומרים ידידותיים לסביבה והמעבדות המייצרות אותו מקפידות הקפדה יתרה על שיקולים ירוקים. שנית, התקנת דשא סינטטי טומנת בחובה חיסכון אמיתי במים ואי שימוש ברעלים לא סביבתיים לצורך דישון ו/או הדברה.

דשא סינטטי בראש פינה  - השקעה כלכלית נבונה! 

שימו לב, התקנת דשא סינטטי בראש פינה איננה עניין זול. על פי רוב מדובר בהשקעה גדולה יותר באופן ראשוני בהשוואה לדשא טבעי. עם זאת, בראייה ארוכת טווח ניתן לראות בבירור שההשקעה חוזרת לבעליה תוך מספר שנים. כמו כן, היות והתקנת דשא סינטטי נועדה לשמש את הצרכן למשך תקופה ארוכה, מדובר גם במוצר משתלם כלכלית. מאמר זה יסקור מעט את יתרונותיו של הדשא הסינטטי על פני אחיו האורגני מן האספקט הכלכלי.

דשא מלאכותי בראש פינה

אנשים אשר גידלו בעבר דשא טבעי מודעים לכך כי מלבד השקייתו וכיסוחו, הדשא דורש טיפול תקופתי הכולל דישון, שיזרוע והדברה. חומרים אלו, מלבד העבודה שמדובר ברעלים בלתי ידידותיים לסביבה ולבעלי חיים, הינם יקרים ביותר. לעומת זאת, דשא סינטטי איננו דורש כל הדברה או דישון ולו פעם אחת.

כאמור, דשא סינטטי הינו מוצר טכנולוגי אשר עשוי מחומרים מלאכותיים. אי לכך, לאחר שהותקן דשא סינטטי בגינה או בעסק, שומר המוצר על איכותו וצבעו לאורך שנים ואיננו גודל פרא או נובל לאחר שנה שחונה. כמו כן, היות ומדובר במוצר מלאכותי, דשא סינטטי איננו מהווה מקור משיכה למזיקים או חרקים למיניהם.

דשא סינטטי בראש פינה - לגינה ירוקה וחסכונית!

יתרונות הדשא הסינטטי הינם רבים, הן מהבחינה הכלכלית והן מהבחינה הסביבתית. אי לכך, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בגינותיהם דשא סינטטי. מדי שנה עולות המכירות בשוק זה ופורצות לתחומים נוספים. דשא סינטטי ניתן להתקנה בבתים פרטיים, במוסדות ציבוריים ובתי עסק. במידה ואתם מעוניינים גם במוצר ירוק (תרתי משמע) וגם בחיסכון כלכלי, מומלץ מאד להתייעץ עם מומחים בתחום ולבחון אפשרות של התקנת דשא סינטטי. כמו כן, מיותר לציין כי יפה שעה אחת קודם.

מחפשים דשא סינטטי בראש פינה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors