פתרונות הצללה לאירועים

דשא סינטטי לגינה
לאחר שבחרנו דשא סינטטי לאירוע שלנו, עלינו לוודא כי למוזמנים, יש אזור קריר להסתתר מהשמש החמה. במאמר זה נסקור פתרונות הצללה איכותיים לאירועים ומסיבות משלב ההקמה ועד שלב הפירוק.
שתף\י חבר:

לאחר שבחרנו דשא סינטטי לאירוע שלנו, נותר לנו לחשוב על פתרונות הצללה איכותיים לטובת האורחים והמוזמנים שלנו.

בבואנו לטפח את הבית ואת החצר, ההמלצה היא להשקיע בפתרון הצללה קבוע, אשר ישרת אותנו לטווח רחוק, יהיה חזק ויציב, ולא פחות חשוב, אסתטי. אפשר להרכיב פרגולה מעץ, למשל.

כאשר אנו מחפשים פתרון עבור הצללת אירוע חד פעמי, ההמלצה הטובה ביותר היא השכרת הצללה חד פעמית לאירוע. אודות היתרונות של פתרונות הצללה לאירועים, וכיצד נדע מה בדיוק לחפש, במאמר הבא.

אירוע בטבע עם הצללה איכותית 

בשנים האחרונות, מקובל מאוד ונהיה יותר ויותר פופולארי, לקיים אירועים בטבע בכלל, וחתונות בטבע בפרט.  אם אתם מעוניינים לעשות אירוע בטבע, ולספק הצללה מפנקת ואיכותית, שתיתן את הצל הראוי, ותעזור לתחום את האירוע, הרי שהשכרת הצללה היא הפתרון בשבילכם.

מדידת השטח והכנות

לאחר שמצאתם את המקום בו ברצונכם לקיים את האירוע, עליכם למדוד את השטח של מקום האירוע, ולבדוק על כמה מטרים רבועים הוא משתרע, וזאת על מנת שתדעו בדיוק איזה גודל הצללה לשכור, כך לא תשאירו אורחים מתוסכלים תחת השמש היוקדת מצד אחד ומצד שני לא תשכירו הצללה גדולה ויקרה יותר שאין לכם בה צורך. למשל, עבור אירוע של 200-250 איש, באוויר הפתוח, תידרשו ככל הנראה לשכור הצללה של כ-300 מטר רבוע.

חשוב לקחת בחשבון שלא כל האירוע יכוסה ברשת צל אחת, סביר להניח שמדובר במספר רשתות צל, על מנת לתת הרגשה של מרחב ורוחב במקום, ללא צפיפות, בכל זאת, התכנסנו בטבע, לא?

כולל הקמה ופירוק

אחד היתרונות המשמעותיים של הצללה חד פעמית לאירוע היא החבילה של "הכל כלול". מה הכוונה? אתם לא רק שוכרים את רשת הצל, העמודים ומה שצריך בשביל האירוע, אתם זוכרים את שירותי ההקמה וההרכבה, הפרישה של רשתות הצל בשטח, וכל העבודה הלוגיסטית. בסיום האירוע, הצוות המקצועי אחראי גם לפרק את הרשתות, ולהובילן בחזרה ליעד.

אתם לא צריכים לחשוב על צוות הקמה מנוסה שיקים את האירוע בעזרת הצללה, המחיר שתשלמו יכול בהחלט לכלול את ההקמה, הפירוק וההובלה. מהניסיון שלנו, זה בהחלט שווה את זה. לחשוב על צוות עצמאי שיגיע, לשלם לו בנפרד, לשלם על הובלה, כבר עדיף שמישהו אחר יסגור את הפינה הזו ויטפל בזה בכל ההיבטים, ככה תחסכו כאב ראש ודאגות מיותרות ותוכלו להנות מהאירוע כמו שצריך ובלי להתעסק בלוגיסטיקה.

מבחר פתרונות הצללה

ניתן למצוא היום מגוון רחב של פתרונות הצללה לאירועים להשכרה, מבחינת גדלים, צבעים, וסגנונות. תוכלו למצוא רשתות צל לבנות ויפות, אשר נמתחות ומוחזקות עם סנדות בגוון טבעי. ניתן למצוא גם רשתות צל בגוונים ירוקים, כחולים, חומים ושחורים, עם עמודי ברזל אשר מחזיקים אותן.

מה שחשוב הוא לחשב כמה שטח רשת צל צריך, לא תרצו לפרוס רשת צל גדולה מדי ש"תעשה בטן" ותרד קצת למטה. עדיף להקים 2 רשתות צמודות שתאפשרנה מרחב גדול יותר, מאשר רשת אחת שגם יכול להיות קשה יותר להרכיב. רוב חברות ההצללה לאירועים גם מספקות ייעוץ מקצועי בשטח, על מנת לספק הצעת מחיר כוללת ומדויקת.

פתרונות הצללה לאירועים באמצעות הקמת רשת צל מא' ועד ת', הם ההמלצה שלנו לכל אירוע במקום הפתוח, עם ראש שקט ונקי מדאגות!

להצעת מחיר חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors