דשא סינטטי בזיכרון יעקב – בנימינה

דשא סינטטי - דשא מלאכותי מהיבואן לצרכן מראה טבעי דשא סינטטי
דשא סינטטי בזכרון יעקב - בנימינה משנה את כללי המשחק בתחום עיצוב הנוף. כיום, ניתן להנות מגינות ומרפסות ירוקות ללא טיפול. כמה כסף דשא סינטטי חוסך? מה העלות של דשא סינטטי? איך ניתן לקבל דשא סינטטי עם משלוח מהיר עד הבית? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

שוקלים לרכוש דשא סינטטי בזכרון יעקב – בנימינה? מעוניינים לדעת עוד על דשא סינטטי מבחינה כלכלית? מהן ההוצאות הכרוכות בתחזוקת דשא סינטטי והאם הוא משתלם יותר מאחיו הטבעי? לפניכם מאמר קצר הסוקר את הדשא הסינטטי מן ההיבט הכלכלי.

דשא סינטטי בזכרון יעקב ובנימינה הפך זה מכבר למוצר מבוקש ומאחורי הצלחתו עומדים יתרונותיו הרבים. אחד מהבולטים שבהם הינו היתרון הכלכלי. דשא סינטטי הינו משטח אמין ויוקרתי אשר מפאר מגרשים רבים בישראל ובעולם. התקנת דשא סינטטי נמצאת במגמת עלייה של ממש בעשור האחרון. לדוגמא, מאז תחילת שנות ה-90 נרשמה עלייה של כ-25% במכירות הדשא הסינטטי בארצות הברית ולא בכדי.

בחינת יתרונו הכלכלי של הדשא הסינטטי איננה נעשית בחלל הריק. בעניין זה יש להעמיד את הדשא הסינטטי אל מול אחיו הטבעי. מדובר במבחן מצטבר הכולל היבטים שונים כגון טיפולי תחזוקה, אמינות, התמודדות עם עונות השנה, התאמה לצרכי השוק הישראלי ויכולת עמידה לאורך שנים.

דשא סינטטי לבנימינה - זכרון יעקב במשלוח

דשא סינטטי בזכרון יעקב – בנימינה עם משלוח מהיר עד הבית! כנסו לחנות האונליין שלנו לרכישה מהירה – במחירים שיירים מהיבואן.

מה תמצאו בחנות? דשא סינטטי איכותי עם תקנים, אביזרי התקנה, גדרות במבוק, משטחי בטיחות לילדים, אדני רכבת ואבנים לגינה במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

שטיח דשא סינטטי

דשא מלאכותי בזכרון יעקב - בנימינה – מצטרפים למגמה הירוקה!

דשא סינטטי מעניק לבעליו שני יתרונות גדולים. ראשית, דשא סינטטי הוא משטח רב שנתי ורב עונתי אשר אינו מושפע לרעה מתנאי מזג אוויר או אדמה בעייתית. שנית, דשא סינטטי מאפשר לבעליו לחסוך אלפי שקלים מדי שנה. הפערים בין הדשא סינטטי לבין הדשא טבעי, מבחינת עלות ההתקנה הראשונית, מצטמצמים אפוא בתוך זמן קצר.

דשא סינטטי בבנימינה - זכרון יעקב – קונים ישירות מהיבואן!

דשא סינטטי איכותי קונים ישירות ממחסני היבואן. למה לשלם על פערי תיווך כשניתן לרכוש מוצר איכותי במחיר שווה לכל נפש. אנחנו מזמינים אתכם לתצוגה של החברה ותיהנו מהמבחר הגדול ביותר של דשא סינטטי והמחירים המשתלמים בישראל!

דשא סינטטי בבנימינה- זכרון יעקב – חוסכים במים!

המודעות בנוגע למשמעת מים הפכה לנושא מרכזי בשיח הציבורי בישראל. שנות הבצורת אשר מאפיינות את האקלים המקומי מזה עשר שנים הביאו את ממשלת ישראל להתמודד עם המצוקה על ידי הגבלת השימוש העודף במים. גינה ממוצעת בישראל צורכת מדי שנה בין 200-250 קו”ב מים. כאשר מחשבים צריכה זו אל מול ההוצאה הכלכלית, ניתן להעריך כי דשא טבעי עולה לבעליו כ-200 שקלים בחודש וכ-2,400 שקלים בשנה.

דשא סינטטי, לעומת זאת, הוא מוצר אשר איננו זקוק למים בכדי לשמור על צבעו וצפיפותו. מדובר במרבד יוקרתי המעניק לבעליו דשא ירוק ורענן בכל ימות השנה ללא השקיה. דשא סינטטי, הפך בשל תכונתו זו, למשטח מומלץ בקרב גורמים סביבתיים שונים. ניתן למעשה לראות פעם נוספת כיצד משתלבת חשיבה ירוקה (תרתי משמע) עם חיסכון כלכלי.

דשא סינטטי לכלב

דשא סינטטי איכותי - חיסכון כספי!

חיסכון משמעותי נוסף ממנו נהנים בעלי דשא סינטטי בא לידי ביטוי בהוצאות הגינון. עלותו החודשית של גנן מקצועי עלולה להגיע עד מאות שקלים בחודש. כמו כן, הפעלתה ותחזוקתה של מכסחת דשא איכותית אינם עניין של מה בכך. דשא סינטטי, אשר עשוי משילובים של פוליאתילן וניילון, מאפשר לבעליו להיפרד מתחזוקת הגינה לשלום. כמו כן, בעל דשא סינטטי נפרד גם מהוצאה חודשית משמעותית בעקבות זה.

דשא סינטטי עם שירות משלוחים מהיר!

תושבי בנימינה וזכרון יעקב, יכולים לרכוש דשא סינטטי ללא מאמץ ועם שירות משלוחים מהיר עד הבית! צרו איתנו קשר, בטלפון 077-2150031 וקבלו הצעת מחיר משתלמת עוד היום!

דשא סינטטי בזכרון יעקב - בנימינה קונים בדשא קבוע!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors