טוף אדום
על המוצר
מפרט
לייעוץ מקצועי

אבני טוף הפכו בשנים האחרונות לאבנים הנפוצות ביותר בענף הגינון ואדריכלות הנוף והן משמשות לחיפוי קרקע כמעט בכל מקום ואתר. אבני טוף יאפשרו לנו לכסות שטחי קרקע נרחבים ללא השקעה כספית גדולה וליהנות מגינה מעוצבת ודקורטיבית.

אבני טוף הן תוצר של התפרצויות הרי געש ולהן יתרונות רבים; הטוף שומר על הלחות והטמפרטורה של האדמה, הוא נקי מזרעי עשבים, ושומר על מראהו לאורך שנים. אבני טוף מגיעים בשלל גדלים וסוגים כאשר צבעם הנפוץ ביותר הוא אדום ושחור.

אבני טוף משמשים גם את ענף החקלאות כמצע גידול בחממות אך הוא ידוע בעיקר כאבן חיפוי קרקע נפוצה בגינות, מרפסות ושטחים ציבוריים כאחד.

כמות: בלות של חצי טון

צבע: אדום \ שחור

 

מוצרים נוספים:
 • אבני טרסה

  אבני טרסה

  בני טרסה ישמשו אותנו לבניית תוחם דקורטיבי בגינה ובמרפסת, ניתן להתקינם במגוון רחב של צורות ודרכים לפי הצורך האישי שלכם ותוואי השטח.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל פנינה

  חלוקי נחל פנינה

  לוקי נחל פנינה בצבע לבן בוהק ישתלבו נהדר עם צמחים ודשא סינטטי בכל גינה ומרפסת. חלוקי נחל פנינה מגיעים אלינו מהמזרח הרחוק שם הם נאספים בקפידה לאחר שעברו הליכים של מיון וליטוש קפדניים.

  פרטים נוספים >>
 • חלוקי נחל דבש

  חלוקי נחל דבש

  לוקי נחל דבש בצבעים חמים של כתום - צהבהב יכניסו אור ותחושה אופטימית לכל גינה או מרפסת. חלוקי נחל יעניקו לנו גינה נקייה מעשבים, בוץ ולכלוך ויאפשרו לנו להפוך את גינתנו לפינת חמד בקלות ובעלות כספית נמוכה

  פרטים נוספים >>