התקנת דשא סינטטי בחורף?

דשא סינטטי לילדים
לקוחות רבים שואלים אותנו: האם ניתן להתקין דשא סינטטי בחורף? האם דשא סינטטי עמיד בפני תנאי מזג האוויר הישראלי? והאם יש מומלץ להשתמש בסוככים או הצללה באזור בו מותקן הדשא הסינטטי? כל התשובות כאן.
שתף\י חבר:

מאז ימי הייצור הראשונים של הדשא הסינטטי חלו שינויים ותהפוכות רבות בתעשייה. אם בעבר דשא סינטטי היה מיועד להתקנה בעיקר במגרשי ספורט ומראהו היה גס ומלאכותי. כיום, דשא סינטטי מיוצר במגוון רחב של דגמים המותאמים לכל שימוש ומטרה החל ממגרשי ספורט וכלה בגינות ביתיות ואף גגות ומרפסות.

דשא סינטטי בחורף ובכל ימות השנה!

דשא סינטטי ניתן להתקנה בכל ימות השנה ולמרות כי מרבית האנשים נוהגים לטפל ולחדש את גינתם בימי הקיץ החמים, ישנם אנשים רבים שאוהבים להכין את גינתם לקיץ מבעוד מועד.

התקנת דשא סינטטי בחורף יכולה להעניק מספר יתרונות גדולים: מזג האוויר הנעים יאפשר למתקינים לבצע את ההתקנה ביעילות ומהירות רבה יותר, בתקופת החורף לוחות הזמנים של החברות הגדולות נגיש יותר ותוכלו לקבל את המוצר מותקן תוך זמן קצר יחסית.

החורף במדינת ישראל מלווה במזג אויר ים תיכוני חם והתקנת הדשא הסינטטי לפני הקיץ תאפשר לכם ליהנות מגינתכם בימים בהם השמש מבצבצת והשמיים כחולים.

עמידות המוצר בתנאי מזג האוויר ושחיקה

דשא סינטטי עובר כיום את כל הליכי הייצור הקפדניים ביותר הקיימים בתעשייה. בשביל שדשא סינטטי יהיה עמיד בפני קרני השמש מוטמע בהליך הייצור מגן UV  המבטיח שצבע הסיבים לא ישתנה במרוצת השנים.

סיבי הדשא הסינטטי עוברים הליכי חישול על מנת שמצד אחד יהיו גמישים ונעימים למגע ומצד שני חזקים בפני שחיקה גבוהה. תוחלת החיים הממוצעת של דשא סינטטי הינה 8 עד 12 שנים בממוצע ויכולה גם להגיע גם ל-15 שנים בשימוש ביתי ומיטב החברות מעניקות אחריות יצרן ארוכת טווח של 3-5 שנים על מוצריהם.

דשא סינטטי - חשוף לשמש ולגשם?

דשא סינטטי יכול להיות חשוף לתנאי מזג האוויר הקשים של ישראל אך אם תבחרו להתקין דשא סינטטי באזור פינת ישיבה בה מבלה המשפחה לרב תוכלו להתקין סוככים נגד גשם, פרגולות או צליות ובכך לאפשר לבני המשפחה ליהנות מהמדשאה גם בימים גשומים או חמים במיוחד.

סוככים נגד גשם יסייעו לכם בהגנה על הבית על פתחיו השונים לרבות חלונות, דלתות וכולי הן מפני חדירה של גשם והן מפני קרני השמש הקופחת. סוכך קבוע יסייע גם בשמירה על הדשא הסינטטי לאורך זמן. ישנם מספר דגמים ועיצובים של סוככים, מה שמאפשר לשמור על קו עיצוב אחיד לבית. אם בחרתם להתקין דשא סינטטי בחורף או בקיץ אין זה משנה כי דשא סינטטי ישמש אתכם לשנים ארוכות 365 ימים בשנה.

מבצעים של דשא סינטטי בחורף!

לעיתים קרובות, לקראת סוף עונת הקיץ, ניתן למצוא מחירים מעולים של דשא סינטטי בתקופת החורף. היבואנים צרכים לנקות מדפים ואתם מרוויחים ממחירים זולים על דגמים איכותיים של הקולקציה של שנה שעברה. בדקו תמיד אצל היבואנים הגדולים, האם יש להם דשא סינטטי במבצע אטרקטיבי בעונת הגשמים.

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 077-21-500-31 או מלאו את הטופס בצור קשר ונחזור אליכם במהרה!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors