איזה סוגי ריצוף מומלצים לגינה עם דשא סינטטי?

דשא סינטטי מעוצב בפרגולה
זהו, דחיתם את זה מספיק זמן וכעת הגיע הזמן לרצף את הגינה הפרטית, אולי אפילו את גינת המשרד. בין אם כך או כך, כדאי להכיר כבר עכשיו סוגי ריצוף לגינה, מרצפות לגינות פרטיות ועוד. על הדרך, תוכלו לשלב בין סוגי הריצוף גם דשא סינטטי. הכול כדי להרגיש בממלכה קסומה ומרוצפת היטב.
שתף\י חבר:

אם נקעה נפשכם מלהסתכל על אותה גינה, שנראית בכל יום אותו הדבר כבר שנים ארוכות, הגיע הזמן לשנות את זה. בעזרת ריצוף לגינה מסוגים שונים, תוכלו להרגיש שאתם פוסעים בגינה חדשה לחלוטין, למרות שזו אותה גינה פרטית שאתם כבר שנים מסתכלים עליה כל בוקר. הגיע הזמן לדבר על עיצוב גינות, שיקום גינה פרטית בעזרת ריצוף מעוצב, דשא סינטטי איכותי ועוד. 

כיצד מרוצפת ומעוצבת גינת החלומות שלכם?

בואו נדבר על זה רגע, כיצד אתם מדמיינים גינה פרטית מושלמת? עיצוב גינות הוא מקצוע לכל דבר, וכך גם רלוונטי לגבי שיקום גינה פרטית, עיצוב בעזרת מרצפות מעוצבות לגינה וכו'. מאחר שאלו תהליכי עיצוב מורכבים לפעמים, אנחנו ממליצים תמיד להסתייע בצוות של מקצוענים אנשי מקצוע בלבד. 

חשוב לזכור, ישנם סוגי ריצוף גינות מסוגים באמת נרחבים, וכל סוג ריצוף לגינה בדרך כלל יצריך גם סוג שונה של התקנת ריצוף בגינה. ואם זה כך, אז כמובן שתצטרכו סיוע מקצועי של גננים מומלצים, משקמי גינות פרטיות, אנשי מקצוע בתחום של עיצוב גינה פרטית וכדומה. 

דשא סינטטי מעוצב בפרגולה

שילוב ריצוף גינה עם דשא סינטטי איכותי 

אם תרצו גם לשלב בין מרצפות הגינה גם דשא סינטטי, שזה פתרון דקורטיבי מעולה, גם כאן יהיה עדיף להסתייע באיש מקצוע. נכון, לא מעט אנשים מתקינים דשא סינטטי בעצמם, אבל אם אתם רוצים להבטיח מראה אחיד ונקי מבחינת קווים עיצוביים, תמיד עדיף להיעזר באיש מקצוע. 

לידיעתכם, תוכלו לשלב דשא סינטטי במרצפות כמו אבנים משתלבות, מרצפות בטון מוטבע, בטון מוחלק באיכויות שונות, מרצפות אריחים לגינה (נפוצים בחומר הגלם הנקרא גרניט ופורצלן) ועוד. כדאי לדעת, גם דק עץ הוא אפשרות טובה עבור שילוב עם דשא סינטטי. התחושה מאוד כפרית. 

לעצב את הגינה, לרצף אותה ולהרגיש שהיא חדשה 

מעבר לריצוף הגינה שהזכרנו כאן למעלה, בשוק ישנם גם מרצפות גרנוליט, משטחי גומי לגינות פרטיות, מרצפות פסיפס ועוד סוגים שונים של מרצפות לגינות פרטיות ומשטחים. בואו נגיד ככה, כל עוד יש בכם את התשוקה והרצון להחיות מחדש את הגינה הפרטית ולהפיח בה חיות אמיתית וצבעונית בעיניים, יש פתרונות מעולים ודקורטיביים ביותר. 

בכל מקרה, בין אם אתם בוחרים באופציה כזו או אחרת, הקפידו על מלאכה מקצועית, אחידה ויפהפייה. אם אפשרי, ההמלצה הכי גורפת היא סיוע של גננים מומלצים לשיקום ועיצוב גינות, חברות להקמת גינות פרטיות, חברות דשא סינטטי וריצוף לגינות ועוד. בהצלחה! 

התוכן בשיתוף טופ שיפוצים – מאגר הידע והמידע הגדול בתחום השיפוצים ובנייה.

מחפשים דשא סינטטי איכותי? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors