גלגלי כרכרה ועתיקות לגינה

גלגל כרכרה לגינה
עתיקות ופרטי וינטג' יעניקו לכל מרפסת או גינה שיק ואופי ייחודיים לפי טעמכם האישי. איך משלבים פרטי וינטג'? כמה זה עולה? מאיפה הפריטים מגיעים? כל התשובות בכתבה הבאה.
שתף\י חבר:

עתיקות לגינה הכפו להיות אחד מהטרנדים הגדולים בתחום העיצוב של השנים האחרונות בענף הגינון ואדריכלות הנוף. במקום לרכוש אביזרי נוי המיוצרים בייצור המוני בסין ובעל מראה זול – לקוחות רבים בוחרים להשמיש מחדש כלי חקלאות ישנים כפריטים דקורטביים מהממים.

גלגלי כרכרה עתיקים

אם אתם מחפשים פרטי נוי ייחודיים לגינה או למרפסת אז הגעתם למקום הנכון. במשך שנים חברתנו ניסתה למצוא פרטי נוי ייחודיים שיהפכו את שטחי החוץ שלנו לייחודיים ומעוצבים.

גלגלי כרכרה ופרטי וינטג' לגינה יוצרים בדיוק את האפקט הזה בעיקר בשל הייחודיות של הפריטים – אין פריט דומה וזהה לאחר. כל הפריטים שאנו מייבאים לוקטו אחד אחד מכפרים נדחים במזרח אירופה ולא תוכלו למצוא שני להם.

וינטג' לגינה - טרנד מוביל בתחום העיצוב

מעצבים, אדריכלים ואנשי מקצוע בענף הבנייה אוהבים כיום לשלב ישן עם חדש. השילוב של פריטים חדשים עם פרטים עתיקים נותנים אופי וייחודיות לכל שטח פנים וחוץ. 

כמה פעמים הגעתם לחברים וידעתם לזהות ישר מאיפה הם קנו את הרהיט או פריט הנוי? הפריטים שאנחנו כל כך אוהבים מאפשרים לכם לא להיות דומים לאף אחד אחר. הפריטים לא מיוצרים בפס ייצור סיני המוני אלא יוצרו בעבודת יד לפני עשרות שנים על ידי אנשי מקצוע כשרוניים.

עתיקות לגינה - כמה זה עולה לנו?

בעולם העתיקות והוינטג' המחירים יכולים להשתנות מקצה לקצה בהתאם לפריט, כמה הוא נפוץ, המצב שלו ומאיפה הוא נלקח. למשל גלגלי כרכרה עתיקים יכולים לעלות 400 ש"ח וכאלה שיעלו 2500 ש"ח ויותר.

האבסורד הוא שניתן לעיתים לרכוש פריט מדהים בן יותר מ-100 שנים במחיר זול יותר מחיקוי סיני שיוצר בפס ייצור המוני. 

תצוגה מרשימה של עתיקות ופרטי וינטג' לגינה

אנו תמיד ממליצים להגיע לתצוגה ולהתרשם מהפריטים במקום ולא בתמונות דרך האינטרנט. אתם מוזמנים להגיע לתצוגה שלנו – פשוט רשמו דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE.

גלגלים של כרכרה ישנים
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors