גדרות במבוק

גדרות במבוק

גדרות במבוק ישמשו אתכם כפריט דקורטיבי לגינה או למרפסת, הבמבוק מעולה להתקנה כגדר או סכך ומחירו הזול ועמידות הגבוהה הפכו אותו למוצר מבוקש בענף הגינון. כמה עולה במבוק? איך מתקינים אותו? ולאילו שימושים הוא מיועד? על כך במאמר הבא.

פורסם:

במבוק משמש את האדם כבר שנים רבות, בעולם קיימים כ-1400 זנים שונים של צמחי במבוק אשר גדלים בתנאי אקלים שונים ומגוונים. רב גדרות הבמבוק הנפוצים בישראל, מגיעים מהמזרח הרחוק והתעשייה העולמית של עיצוב החוץ וענף הגינון אימצו בחום את חומר הגלם הטבעי לשימושים שונים בתעשייה.

במבוק יספק לכם חומר גלם טבעי, במחיר שווה לכל כיס ולמטרות שונות לגינה או למרפסת. במבוק משמש כיום כפריט נוי דקורטיבי, בניית סככות, הצללה, חיפוי גדרות, פינות ישיבה, ריהוט בניית כלי אוכל אקולוגיים ועוד….  

גדר במבוק – יתרונות מובהקים

לגדרות במבוק יתרונות רבים ומובהקים לשימוש בתנאי חוץ; הבמבוק הוא חומר עמיד וקשיח ואינו דורש תחזוק כלל, ניתן להשתמש בו למגוון רחב של שימושים ולעצב אותו לפי דרישתכם. המראה הטבעי של הבמבוק הפך אותו לחומר גלם מבוקש בקרב מעצבי חוץ, גננים, קבלנים ואדריכלים המחפשים חומר גלם איכותי וזול לשימוש בענף אדריכלות החוץ.

גדרות במבוק – איך ולמה?

במבוק הוא חומר גלם טבעי איכותי וזול ובשל התכונות הייחודיות שלו, הוא נפוץ כמעט בכל גינה או מרפסת בישראל. משקל הבמבוק יחסית נמוך – אך עמידותו הגבוהה מפני האקלים הישראלי ונזקי הטבע, הפכו אותו לפריט שימושי ומבוקש המעניק לכל אזור מראה טבעי וחם.

אם נמאס לכם שהשכנים מציצים לכם לגינה, בא לכם לחסום את הרוחות החזקות המנשבות במרפסת או שאתם מחפשים הצללה זולה ועמידה אז כנראה שבמבוק הוא הפתרון האידאלי עבורכם.

גדרות במבוק – איך מתקינים?

גדרות במבוק מיוצרים בעובי משתנה כאשר הנפוצים ביותר הם בקוטר של 14\16 מ"מ. במבוק מיוצר לרב, בחבילות סגורות של חמישה מטרים אורך וגובה של מטר \ מטר וחצי \ שני מטרים – כך שיש לכם גמישות רבה להתקנה ולרב אין צורך לחתוך את הבמבוק בגובה.

רוצים להתאים את הבמבוק לאורך המתאים? חוט ברזל אשר מושחל לאורך הבמבוק ומאחד אותו ליחידה אחת. ניתן לחיתוך בקלות על ידי כלי עבודה סטנדרטיים הקיימים בכל בית. 

לקיבוע הבמבוק ניתן לקשור אותו באמצעות חוטי ברזל או אזיקונים ישירות לגדר או לסככה. ניתן גם לבנות מסגרת ברזל או עץ ולקבע את הבמבוק לקונסטרוקציה. גדרות הבמבוק מיוצרים לרב בצבע טבעי אך ניתן לצבוע אותם בכל צבע אשר תחפצו בקלות רבה. 

גדרות במבוק מחירים – כמה עולה?

מחיר של גדרות הבמבוק יושפע מאיכותו, גדרות במבוק מגיעים לישראל במגוון רחב של סוגים. ניתן לרכוש במבוק עבה ואיכותי שישמש אתכם לאורך שנים וגם גדרות במבוק דקים אשר מחירם זול אך עמידותם לא תהיה גבוהה במיוחד.

מחיר של גדרות במבוק זולים נעים לרב בין 18-25 ש"ח למ"ר וגדרות במבוק איכותיים יעלו לרב בין 30-45 ש"ח למ"ר. איך מחשבים מחיר של חבילה?

להזכירכם חבילות של גדרות במבוק מיוצרות ב-5 מטרים אורך וגובה של 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר. לדוגמה: נניח שתרצו חבילה בגובה של מטר על 5 מטר אורך על מטר גובה אז נכפיל בניהם ונקבל 5 מ"ר. 5 מ"ר כפול 35 ש"ח (מחיר במבוק איכותי) = 175 ש"ח.

כמובן שניתן פשוט לשאול את המחיר הסופי של גדר הבמבוק לפי הדגם והכמות שאתם צרכים ונשמח לתת לכם את כל המידע 🙂

גדרות במבוק – איפה מומלץ לקנות?

גדרות במבוק נפוצים כיום בישראל במגוון רחב של חנויות, רשתות שיווק ומשתלות אך אם אתם מעוניינים לקבל תמורה גבוהה עבור כספכם אז תמיד מומלץ לפנות ישירות ליבואן.

דשא קבוע הינה היבואנית המובילה בישראל לגדרות במבוק ודשא סינטטי – היתרון הגדול ברכישת מוצרים ישירות מהיבואן היא שתמיד תקבלו מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד.  

מחפשים גדרות במבוק? חייגו: 077-21-500-31 – נשמח לעמוד לשרותכם!