מחירים של דשא סינטטי

מחירים של דשא סינטטי

חיפשתם בגוגל "דשא סינטטי מחיר" וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר? על כך בכתבה הבאה.

פורסם:

חיפשתם בגוגל "דשא סינטטי מחיר" וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר?

מה מחיר ההתקנה של דשא סינטטי? כמה עולה דשא סינטטי איכותי? מה ההבדלים בין הסוגים השונים? ואיך ניתן להשיג את המחיר הטוב ביותר? על כך בכתבה הבאה.

דשא סינטטי מחיר – איך לבצע השוואת מחירים נכונה? 

כמו כל מוצר גם דשא סינטטי מיוצר בדרגות איכות משתנות. תשתית הדשא הסינטטי, גובה הסיבים, צפיפות החומר וטיב החומרים יהיו גורם שישפיעו באופן ישיר על מחירו של דשא סינטטי.

הרעיון הוא כאשר מבצעים השוואת מחירים יש לעשות מעט שיעורי בית ולוודא כי אתם משווים בין שני מוצרים זהים.
תו איכות = כסף

כולנו רוצים לקנות מוצר איכותי וזול אך מומלץ מאוד לבדוק היטב לפני הרכישה אם לדשא הסינטטי יש תווי איכות וכי הוא נבדק במעבדה.

חשוב שלדשא הסינטטי יהיה מגן UV איכותי, שהוא יעבור בדיקות איכות של אי רעילות ומעכבי בעירה וכי המפעלים שמייצרים אותו יהיו בעלי תקינה ISO – מחיר דשא הסינטטי יושפע מכל הגורמים שפירטנו לעיל.

המחיר הטוב ביותר לדשא סינטטי? פשוט לכו למקור

דשא סינטטי תפס תאוצה בתחום אדריכלות הנוף והגינון בישראל. עם הביקוש ניתן לראות דשא סינטטי בחנויות ורשתות שיווק שונות ומשונות ליד פח הצבע וקרש הגיהוץ.

לרב רשתות השיווק אינן מייבאות את הדשא הסינטטי ובסך הכל מהוות נקודת מכירה שמקפיצה את המחיר הסופי לצרכן. לפני הרכישה בדקו כי אתם מגיעים למחסני היבואן כך תחסכו את פערי התיווך של מחיר הדשא הסינטטי.

בנוסף, ברגע שתפנו לחברה שמתמחה בתחום תוכלו לקבל שירות התקנות מקצועי או אביזרי התקנה תקניים להתקנה עצמית.

ניתן היום למצוא דגמים של דשא סינטטי החל מ-16.9 ₪ למ"ר אך אלו אינם דגמים איכותיים שיחזיקו מעמד לטווח האורך. מחיר דשא סינטטי לשימוש ביתי נע בדרך כלל בין 45-85 ₪ למ"ר. כמובן שיש סוגים מקצועיים של דשא סינטטי שיעלו גם 100 ₪ וצפונה.

איך בוחרים דשא סינטטי?

הדרך הטובה ביותר היא להתרשם מדשא סינטטי שהותקן בתנאי סביבה טבעיים. דשא סינטטי שיותקן בחנות או אולם תצוגה ממוזג יראה שונה בתכלית מאשר בתנאי חוץ.

החוק הראשון, כאשר ניגשים לבחור דשא סינטטי; הוא לנסות להגדיר את רמת השימוש שלכם. אם בסביבת ההתקנה משתמשים במשטח למשחקי ילדים, שימוש ספורטיבי, לעסק או שטחים ציבוריים אז כדאי לבחור בדשא סינטטי צפוף וחזק.

אם מדובר באזור בו המשטח ישמש בעיקר לנוי או לתקופה קצרה אז ניתן לבחור בדשא סינטטי בסיסי ופשוט יותר. בחירה נכונה של הדגם והמפרט שלו יאפשרו לכם להפיק את המיטב מהדשא הסינטטי וליהנות מהמוצר לשנים ארוכות יותר.

היבואנים הגדולים לרב מחזיקים תצוגה של דשא סינטטי במחסני החברה – כך תוכלו להתרשם מסוגי הדשא הסינטטי בסביבה הטבעית שלהם ולהבין האם אתם צרכים דשא סינטטי במחיר של 50 ₪ או אפילו 100 ₪ ויותר.

התקנת דשא סינטטי בגינה

מחיר התקנת דשא סינטטי 

מחירי התקנות דשא סינטטי משתנים לפי סוג המשטח והמצב הנוכחי של תוואי השטח. התקנת דשא סינטטי בגינה דורשת יצירת תשתיות של חצץ שומשום, הידוק המשטח וקיבוע המרבדים. הליך עבודה הלוקח זמן ודורש חומרים ואביזרי התקנה רבים. מחיר התקנת דשא סינטטי בגינה נע לרב בין 80-120 ש"ח למ"ר.

התקנת דשא סינטטי במרפסת נחשבת לפשוטה יותר מכיוון שאין היא דורשת תשתיות חצץ וחומרים כפי שנדרש מאיתנו בהתקנות על משטח אדמה. מחיר התקנה בגגות ומרפסות נע לרב בין 50-75 ש"ח למ"ר. 

יש לקחת בחשבון כי המחירים לרב מתייחסים לגינות ומרפסות של 40 מ"ר לפחות וכי לכל שטח יש את הדרישות שלו. ישנם שטחים הדורשים הכנות רבות יותר, לפני התקנת הדשא הסינטטי כגון: חפירת אדמה, הוצאת דשא טבעי, ריסוס ועקירה של צמחים. כמו כן, בעיות של גישה לשטח ההתקנה, גם יכולות לייקר ולהאריך את זמן ההתקנה אם יש צורך בשימוש במנופים מיוחדים או סחיבה ידנית.

כמובן שניתן גם לבחור בהתקנה עצמית של דשא סינטטי ולקבל הדרכה וחומרים מחברתנו. החיסכון הכספי לרב יהיה בין 40-60 ש"ח למ"ר כי יש צורך לקחת בחשבון את עלות החומרים, ההובלה והמנוף.

מחיר של דשא סינטטי במבצע 

כולנו אוהבים מבצעים והנחות, אך מוטלת עלינו האחריות לבצע השוואת מחירים נכונה ולוודא כי המבצע העומד לפנינו הוא אכן "מבצע אמיתי" ולא רק שיטת שיווק של החברה.

רבים חושבים כי הזמן הטוב ביותר לקנות דשא סינטטי הוא בחורף, מכיוון שאז הדרישה פוחתת והחברות רוצות למכור יותר. לצערנו התשובה מורכבת יותר מכך… מחיר של דשא סינטטי משתנה מגורמים רבים בשוק כגון: עלות חומרי הגלם, ההובלה, מיסוי ושער הדולר.

לעיתים יש תקופות בהן עלות הייצור זולה יותר ולעיתים יקרה יותר – דבר המשפיע על השוק ותמחור המוצרים. כמו כן, דווקא בתקופות מעבר לקראת הסתיו והאביב, יש ירידת מחירים עקב שיווק אגרסיבי שעושות החברות לקראת פתיחת העונה או סגירתה. 

ההצעה שלנו היא תמיד להיות עם האצבע על הדופק ולהתעדכן במבצעים של דשא סינטטי באתר כך תוכלו לקבל מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד.

לייעוץ ללא התחייבות חייגו: 077-2150031 – נשמח לעמוד לשרותכם!