מחירים של דשא סינטטי

מחירים של דשא סינטטי

חיפשתם בגוגל "דשא סינטטי מחיר" וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר? על כך בכתבה הבאה.

פורסם:

חיפשתם בגוגל "דשא סינטטי מחיר" וגיליתם שיש עשרות אתרים שמוכרים דשא סינטטי. איך יכול להיות שאתר אחד מוכר דשא סינטטי במחיר של 20 ₪ בעוד שיש אתרים שמוכרים דשא סינטטי במחיר של 100 ₪ ויותר?
מה מחיר ההתקנה של דשא סינטטי? כמה עולה דשא סינטטי איכותי? ואיך ניתן להשיג את המחיר הטוב ביותר? על כך בכתבה הבאה.

דשא סינטטי – השוואת מחירים נכונה 

כמו כל מוצר גם דשא סינטטי מיוצר בדרגות איכות משתנות. תשתית הדשא הסינטטי, גובה הסיבים, צפיפות החומר וטיב החומרים יהיו גורם שישפיעו באופן ישיר על מחירו של דשא סינטטי.

הרעיון הוא כאשר מבצעים השוואת מחירים יש לעשות מעט שיעורי בית ולוודא כי אתם משווים בין שני מוצרים זהים.
תו איכות = כסף

כולנו רוצים לקנות מוצר איכותי וזול אך מומלץ מאוד לבדוק היטב לפני הרכישה אם לדשא הסינטטי יש תווי איכות וכי הוא נבדק במעבדה.

חשוב שלדשא הסינטטי יהיה מגן UV איכותי, שהוא יעבור בדיקות איכות של אי רעילות ומעכבי בעירה וכי המפעלים שמייצרים אותו יהיו בעלי תקינה ISO – מחיר דשא הסינטטי יושפע מכל הגורמים שפירטנו לעיל.

המחירון הטוב ביותר לדשא סינטטי? פשוט לכו למקור

דשא סינטטי תפס תאוצה בתחום אדריכלות הנוף והגינון בישראל. עם הביקוש ניתן לראות דשא סינטטי בחנויות ורשתות שיווק שונות ומשונות ליד פח הצבע וקרש הגיהוץ.

לרב רשתות השיווק אינן מייבאות את הדשא הסינטטי ובסך הכל מהוות נקודת מכירה שמקפיצה את המחיר הסופי לצרכן.
לפני הרכישה בדקו כי אתם מגיעים למחסני היבואן כך תחסכו את פערי התיווך של מחיר הדשא הסינטטי. בנוסף, ברגע שתפנו לחברה שמתמחה בתחום תוכלו לקבל שירות התקנות מקצועי או אביזרי התקנה תקניים להתקנה עצמית.

ניתן היום למצוא דגמים של דשא סינטטי החל מ-19.9 ₪ למ"ר אך אלו אינם דגמים איכותיים שיחזיקו מעמד לטווח האורך. מחיר דשא סינטטי לשימוש ביתי נע בדרך כלל בין 50-85 ₪ למ"ר. כמובן שיש סוגים מקצועיים של דשא סינטטי שיעלו גם 100 ₪ וצפונה.

איך בוחרים דשא סינטטי?

הדרך הטובה ביותר היא להתרשם מדשא סינטטי שהותקן בתנאי סביבה טבעיים. דשא סינטטי שיותקן בחנות או אולם תצוגה ממוזג יראה שונה בתכלית מאשר בתנאי חוץ.

היבואנים הגדולים לרב מחזיקים תצוגה של דשא סינטטי במחסני החברה.
כך תוכלו להתרשם מסוגי הדשא הסינטטי בסביבה הטבעית שלהם ולהבין האם אתם צרכים דשא סינטטי במחיר של 50 ₪ או אפילו 100 ₪ ויותר.

לייעוץ ללא התחייבות חייגו: 077-2150031 – נשמח לעמוד לשרותכם!