דשא סינטטי מחיר, סוגים ומה שבניהם

דשא סינטטי מחיר, סוגים ומה שבניהם

מחיר דשא סינטטי יכול לעיתים לבלבל. איך יכול להיות שיש דשא סינטטי ב-20 ₪ וב-120 ₪? איך מבדילים בין סוגים שונים של דשא סינטטי? ומהם המחירים המומלצים לצרכן? כל התשובות כאן.

פורסם:

מחיר דשא סינטטי משתנה בהתאם לתכונות המוצר וטיב החומרים. כאשר אתם ניגשים לבחור סוגי דשא סינטטי/ דשא מלאכותי מגלים במהרה כי קיימים הבדלים משמעותיים בין המוצרים השונים.  במאמר הבא ננסה לשפוך אור על ההבדלים בין סוגי הדשא הסינטטי וכיצד איכות המוצר וסוגו ישפיעו על עמידות המרבד לאורך שנים וכמובן מחירו. 

מחיר דשא סינטטי יושפע מפרמטרים רבים, על מנת להבין מה ההבדל בין דשא סינטטי שמחירו 20  לדשא סינטטי שמחירו 125 מומלץ לרכוש מעט מידע על המוצר.

מחיר דשא סינטטי - כל הסוגים וכל המחירים:

מחיר דשא סינטטי זול

(גובה סיב 10-35 מ"מ) נע בין 20-45 ₪ למ"ר. דשא סינטטי מסוג זה אינו מומלץ להתקנה במקומות בהם יש דריכה רבה על הדשא הסינטטי. דשא סינטטי מסוג זה מיועד להתקנה לתקופות קצרות או לגינות נוי בהן דורכים לעיתים רחוקות – מראהו מזכיר דשא קצר \ שטיח.

מחיר דשא סינטטי ממוצע

(גובה סיב 25-42 מ"מ) נע בין 50-85 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מסוג זה מתאים להתקנה בגינות פרטיות, שטחים ציבוריים ועסקים כאחד. מראהו מזכיר דשא טבעי והוא מגיע בשלל דגמים וגוונים.

מחיר דשא סינטטי איכותי

(גובה סיב 35-42 מ"מ) נע בין 65-125 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מסוג זה מיועד לבתים פרטיים, עסקים ושטחים ציבוריים. דשא סינטטי גבוה יהיה נעים למגע והוא מעולה למקומות בהם שוהים ילדים ופעוטות. מראהו מזכיר דשא "פראי" וניתן להשיגו במגוון רחב של צבעים ודגמים.

חשוב לדעת, דשא סינטטי נמדד בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים ומשקל המרבד. זו הסיבה שניתן למצוא דשא סינטטי עם גובה סיב 42 מ"מ ב-50 ₪ ודשא סינטטי בעל גובה זהה אך בעל צפיפות גבוהה יותר ב- 125 ₪ – כמובן שלעיתים, מחיר דשא סינטטי קצר יכול להיות גבוה יותר ממחיר דשא סינטטי ארוך בשל צפיפות הסיבים ומשקלו.

לייעוץ מקצועי, ללא התחייבות חייגו: 077-2150031 

השוואת מחירים נכונה של דשא סינטטי

מחיר דשא סינטטי יקבע לפי סוגים והפרמטרים הבאים:

צפיפות סיבים

דשא סינטטי נמדד בראש ובראשונה על פי צפיפות הסיבים שלו. כלומר, כמה סיבים יש במרבד הדשא הסינטטי בכל מ"ר.

מדוע זה חשוב לנו? ככל שמספר הסיבים יהיה גבוה יותר, כך הדשא הסינטטי יהיה עמיד יותר בפני שחיקה ודריכות. כמובן שגם מראה הדשא הסינטטי יהיה טבעי יותר.

משקל המרבד

ניתן למדוד את איכות המרבד על פי משקלו. דשא סינטטי סטנדרטי שוקל בין 1.5-2.5 ק"ג ודשא סינטטי איכותי שוקל 2.5 ק"ג ומעלה.

מדוע זה חשוב לנו? משקל גבוה של מרבד דשא סינטטי מעיד על צפיפות חומר גבוה. לכן, מרבד דשא סינטטי ששוקל 3 ק"ג יחשב איכותי יותר ממרבד דשא סינטטי בעל משקל של 2 ק"ג.

אורך הסיב

לאורך הסיב גורם מכריע למראהו ואיכותו של דשא סינטטי. אם אתם אוהבים מראה של דשא סינטטי מכוסח בחרו באורך סיב של 25-35 מ"מ. אם הנכם מעדיפים מראה "פראי" בחרו באורך סיב של 42 מ"מ. לא מומלץ לרכוש דשא סינטטי שגובה סיביו נמוך מ-20 מ"מ או גבוה מ-42 מ"מ.

מדוע זה חשוב לנו? סיב נמוך מ-20 מ"מ ישחק בקלות בעת דריכות רבות וסיבים גבוהים מ-42 מ"מ ישכבו בקלות יחסית ויקנו לדשא מראה של שטיח. גובה סיבים של דשא סינטטי אידיאלי ינוע בין 25-42 מ"מ. 

סוגים ומבנה הסיב

סיבי דשא סינטטי מיוצרים במגוון רחב של שיטות ייצור ובעובי משתנה. שיטת ייצור הסיב הכפול הינה השיטה המתקדמת ביותר בתחום ולפיכך מומלץ לרכוש דשא סינטטי המיוצר בשיטה זו. יש חברות רבות שעדיין משווקות דשאים סינטטיים מהדור הישן מכיוון שמחיריהם זולים יותר. בתחום הדשא הסינטטי, זול הופך לעיתים ליקר בטווח הארוך.

מדוע זה חשוב לנו? טכנולוגיית הסיב הכפול מאפשרת לנו לרכוש דשא סינטטי שאינו דורש תחזוקה, ללא הצורך במילוי חול סיליקט וכדוריות גומי בין סיביו. בעבר, דשא סינטטי היה מיוצר בצפיפות סיבים נמוכה. לכן, היה צורך לפזר חול סיליקט בין הסיבים. החול העניק תמיכה לסיבים בבסיס המרבד אך חול הסיליקט היה מתפוגג לאחר מספר חודשים והיה צורך לחדשו מדי תקופה. עלות התחזוקה הגיעה למאות שקלים. שיטת הסיב הכפול פתרה בעיה זו וכיום דשא סינטטי נשאר זקוף לאורך שנים, ללא צורך בתחזוקה כלל!

אחריות מוצר

מוצרי דשא סינטטי איכותיים ייהנו מאחריות מוצר לשנים ארוכות בין 3 ל-7 שנים בממוצע.

מדוע זה חשוב לנו? כמו בענפים אחרים, אחריות מוצר תעיד על טיב המוצר ואמינות החברה המשווקת אותו. רכשו דשא סינטטי מחברה המתחייבת למינימום 3 שנות אחריות על מוצריה. המוצרים האיכותיים יזכו ל-5 שנות אחריות ועד 7 שנות אחריות על מוצרי הפרימיום.

בדקו מה האחריות מקיפה ומה רשום באותיות הקטנות. יש חברות רבות המציעות אחריות ארוכת טווח אך היקף האחריות מצומצמת ומסירה אחריות מהחברה על הדברים המהותיים. דשא קבוע מספקת אחריות אמיתית על מוצריה בתעודת אחריות כתובה ומקיפה.

התייעצו עם המומחים שלנו בבחירת סוג הדשא הסינטטי בטלפון 077-215-00-31 או דרך טופס צור קשר.

מחיר דשא סינטטי איכותי

טווח מחירים לפי צפיפות וגובה סיבים
85-125 למ"ר
 • לשחיקה ודריכה גבוהה
 • סיבים רכים למגע
 • מגוון צבעים וגוונים
 • תקני איכות בינלאומיים
פרימיום

מחיר דשא סינטטי ממוצע

טווחי מחירים לפי צפיפות סיבים וגובה
50-85 למ"ר
 • לשימוש ביתי ממוצע
 • קל לניקוי ותחזוקה
 • מראה טבעי
 • תקני איכות ואישורים
פופולרי

מחיר דשא סינטטי זול

טווח מחירים של מוצר לפי צפיפות וגובה סיבים
20-45 למ"ר
 • לדריכה קלה - בינונית
 • מיועד למקומות זמניים
 • מחירים זולים ואטרקטיביים
 • מגוון רחב של סוגים
מחירים זולים

בחירת דשא סינטטי

אנחנו תמיד ממליצים לבחור דשא סינטטי באופן מוחשי ולא רק בתמונה באינטרנט. לצערנו עוד לא נולדה הטכנולוגיה בה ניתן להעביר תחושת מגע וצפיפות סיבים דרך המחשב.

לכן, הקמנו עבורכם תצוגה מרהיבה עם מבחר ענק של דשא סינטטי, המותקנים בתנאיי שטח אמיתיים בשילוב עם צמחים, אבנים ופרטי נוי לגינה. 

להגעה מהירה לתצוגה שלנו, פשוט רשמו: דשא קבוע מרכז ארצי ב-WAZE נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה בטלפון ובטופס צור קשר.