דשא סינטטי לבתים משותפים

דשא סינטטי
דשא סינטטי מותקן כיום לא רק בגינות פרטיות אלא גם בבתים משותפים, בניינים וגינות ציבוריות. איך לבחור דשא סינטטי לבניין מגורים? מה היתרונות בהתקנת דשא סינטטי בבניין? והאם דשא סינטטי זקוק לטיפול? התשובות במאמר.
שתף\י חבר:

דיירים רבים הבינו לאחרונה את היתרונות הגלומים בהתקנת דשא סינטטי בבתים משותפים, בנייני מגורים ומגדלים רבי קומות. החיסכון הגדול במים והיכולת ליהנות ממדשאה ירוקה כל השנה ללא צורך בטיפול ותחזוקה, הפכו את מרבד הפלא הירוק לפופולרי במיוחד בישראל הסובלת מתנאי אקלים קשים ובצורת ממושכת.

דשא סינטטי לבתים משותפים – איך לבחור?

דשא סינטטי שינה את פניו ללא היכר בשנים האחרונות הן במראהו והן בתכונותיו. יצרני הדשא הסינטטי המובילים הבינו כי עליהם להתחיל לייצר מרבדי דשא סינטטי לכל שימוש ומטרה. זו הסיבה שכיום חברת דשא קבוע מייבאת מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי ייעודיים החל מגינות פרטיות, מגרשי ספורט, עסקים ושטחים ציבוריים.

הדרך הנכונה ביותר לבחור דשא סינטטי לגינה בבניין משותף היא להגדיר את אופן השימוש של הדיירים בגינה. האם הגינה משמשת את הילדים כמגרש משחקים? האם מדובר בגינת נוי בכניסה לבניין או מגרש כדורגל בימי שישי אחר הצהריים?

דשא סינטטי לגינה

דשא סינטטי בכניסה לבניין?

אם בעבר גינה ירוקה ופורחת הייתה נחלתם של בעלי בתים פרטיים ווילות, כיום, בעלי דירות בבניין משותף יכולים ליהנות גם ממשטח ירוק בעל מראה טבעי במיוחד. דשא סינטטי ניתן להתקנה גם במקומות בהם  לא ניתן לגדל דשא טבעי: מרפסות, גגות, שטחי פנים, אזורים מוצלים בכניסה לבניין ועוד…

דשא סינטטי בבית משותף – גינה ללא טיפול!

כל ועד בית יודע שבשביל לטפח גינה ירוקה ופורחת בבית משותף, על הדיירים לשלם לא מעט מידי חודש על טיפוח, השקיה ותחזוקה שוטפת של המדשאה. לרב אנו נתקלים בחלקים של כרי דשא שהתייבשו או לא צמחו כראוי – דבר אשר פוגע במראה של חזית הבניין.

אחד היתרונות המובהקים של דשא סינטטי שהוא אינו זקוק לטיפול כלל ומראהו טבעי במיוחד ממש כמו דשא רגיל. דשא סינטטי מיוצר בשלל מרקמים, צבעים וגבהים ולא בכדי הוא הפך לאלמנט מבוקש בענף אדריכלות הנוף ועיצוב גינות.

דשא סינטטי לבניין מגורים – עכשיו גם בישראל

התקנת דשא סינטטי בבנייני מגורים הפכה לאופיינית בשטחים עירוניים רבים בישראל וסביב הגלובוס. למשל: במנהטן הותקנו בשנים האחרונות אלפי גינות ירוקות על גגות הבתים המשלבות בתוכן דשא סינטטי. אוסטרליה שסובלת מבצורת חמורה כבר שנים ארוכות גם כן עושה שימוש נרחב במרבד הפלא הירוק בגינות פרטיות ובניינים משותפים כאחד.

בישראל, המגמה הירוקה תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות. לצד האידיאולוגיה לחיסכון במים ושמירה על איכות הסביבה, נוסף גם הפן הכלכלי המאפשר לנו לחסוך מאות ואף אלפי שקלים מידי שנה על תחזוקת מדשאה טבעית.

דשא סינתטי לבניין

מחפשים דשא סינטטי לבניין משותף? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors