גדרות במבוק בחיפה

גדרות במבוק בחיפה הן מוצר הכרחי לכל בעל דירה או בית פרטי שמעוניין קצת בפרטיות מהשכנים או ליצור סכך דקורטיבי לפרגולה. איך מזמינים גדרות במבוק עם משלוח עד הבית? מה המחיר של גדר במבוק? מה הסוגים המומלצים? כל התשובות במאמר הבא!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בחיפה ואזור הצפון ברכישה ישירה מהיבואן – ללא פערי תיווך! בחירת גדר במבוק איכותי לגינה ולמרפסת יכולה להתבצע בקלות. בסופו של דבר גדרות במבוק מיוצרות בעובי משתנה של 10 מ"מ ועד 35 מ"מ לרב. מה כדאי לבחור? ואיך נוכל לבצע רכישה מהירה עם משלוח לחיפה? המאמר הבא יענה על כל השאלות הללו וייתן לכם מידע מלא לרכישת גדרות במבוק איכותיים במחיר אטרקטיבי.

גדרות במבוק בחיפה עם הובלה מהירה!

גדרות במבוק בחיפה עם שירות משלוחים מהיר! אין צורך להסתובב יותר בחנויות ומשתלות ולסחוב גדרות במבוק ברכב פרטי.

נכנסים לאתר שלנו, מבצעים הזמנה מהירה ומקבלים גדרות במבוק איכותי במחיר היבואן עם משלוח עד אליכם.

מה תמצאו בחנות אונליין? במבוקים, דשא סינטטי, אדני רכבת, משטחי בטיחות, אבנים ומוצרים נוספים לגינה ומרפסת מושלמת.

עובי מומלץ של גדר במבוק בחיפה

גדרות במבוק מיוצרות מקני במבוק שגדלים פרא בטבע או בחוות גידול ייעודיות. קנה במבוק בבסיסו הוא עבה וככל שהוא מרקיע שחקים הוא הופך להיות דק יותר בהתאמה. כאשר נרצה קני במבוק איכותיים מומלץ לבחור בקני במבוק שנקצרו מהבסיס. עובי הבמבוק המומלץ נע לרב בין 20-24 מ"מ אך יש כמובן גם במבוקים דקים יותר כמו 14-16 מ"מ ועבים יותר 30-35 מ"מ.

האם העובי אחיד לאורך הגדר?

העובי לעולם לא יכול להיות אחיד לגמרי כי מדובר במוצר טבעי שלא עובר עיבוד בעובי אלא רק נחתך לאורך. זו הסיבה שקני הבמבוק המושחלים לעיתים אינם בגדלים אחידים אך זה גם מה שמקנה להם מראה טבעי ולא סינטטי.

גדרות במבוק אצל לקוחות

יתרונות גדולים במחיר קטן! גדרות במבוק בחיפה:

להתקין בקלות

התקנת במבוק היא יותר פשוטה וקלה מכל אלטרטיבה שקיימת בענף מוצרי החוץ. כל מה שעליכם לעשות הוא לפתוח את הבמבוק מאריזתו, לגלגל אותו לאורך החומה או הגדר ולקבע באמצעות קשירת חוט ברזל או אזיקונים.

מחיר זול תמורה גדולה

במבוק הוא מוצר זול משמעותית ביחס לכל אלטרנטיבה שתמצאו בשוק. מדובר במוצר שנותן לנו תמורה מלאה לכסף. מחיר במבוק יסתכם בעשרות בודדות של שקלים למ"ר בעוד שמוצרים אחרים יגיעו למאות שקלים ויותר.

עמיד בחום וקור

קור וחום קיצוני לא משפיעים בקלות על גדרות במבוק. במבוק הוא מוצר טבעי, שגדל במקור ביערות גשם ואזורים טרופים במזרח הרחוק עם טמפרטורות מגוונות וקיצוניות מידי עונה ועונה.

ללא תחזוקה מיוחדת

תחזוקת במבוק אינה חובה אך ניתן לבצע טיפול מונע אחת לתקופה אם נרצה שהבמבוק ישרוד לאורך זמן רב יותר. מומלץ לשמן מעט עם לכה או שמן עץ לפני עונת הגשמים הבאה עלינו לטובה.

מחפשים גדרות בחיפה? חייגו: 077-21-500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors