גדרות במבוק בנהריה

גדרות במבוק בנהריה מאפשרות לנו ליצור גדר חזקה ועמידה במינימום עבודה והשקעה כספית נמוכה. היתרונות של גדרות במבוק ידועות כבר לכל שוחרי הסביבה ואדריכלי הנוף המובילים בעולם אותם נפרט במאמר זה. מה היתרונות של גדרות במבוק על פני מוצרים אחרים? האם במבוק עמיד בפני תנאי האקלים בצפון הארץ? מה המחיר של במבוקים איכותיים? כל התשובות כאן!
שתף\י חבר:

גדרות במבוק בנהריה, צוברות אהדה רבה בקרב הציבור הצרכני בישראל. ניתן לשים לב כי ככל שהדרישה לפתרונות ברי קיימא וידידותיים לסביבה ממשיכה לעלות כך גם הדרישה למוצרי במבוק.

גדרות במבוק הופיעו כבחירה פופולרית בנהריה וברחבי ישראל בעשורים האחרונים ולא בכדי. גדרות במבוק, ידועים בעמידותן יוצאת הדופן באקלים קיצוני, ותנאי סביבה קשים במיוחד – הפכו לאופציה מועדפת עבור תושבי צפון הארץ, המעוניינים לשדרג את המרחבים החיצוניים שלהם עם מוצר דקורטיבי, תוך אימוץ מגמות ירוקות והפחתת הנזק הסביביתי.

גדרות במבוק בנהריה עם משלוח!

גדרות במבוק בנהריה עם הובלות מהירות עד הבית! קנו במבוק איכותי ישירות ממחסני היבואן במחיר הטוב בארץ עם משלוח עד אליכם.

דשא קבוע, מתמחה בייבוא במבוק ומוצרים לגינה עם עמידות גבוהה בפני האקלים הישראלי. 

בחנות המקוונת שלנו ניתן להזמין מוצרים לגינה במגוון רחב: דשא סינטטי, במבוק, משטחי בטיחות, אבנים לגינה, אביזרי התקנה, תוחמים ואדני רכבת.

גדרות במבוק

גדרות במבוק משתלבות היטב עם האקלים הישראלי

תנאי האקלים בנהריה, במיוחד בצפון ישראל, יכולים להיות מאתגרים למדי. עם קיץ חם ויבש וחורף קריר וגשום, האזור חווה תנודת טמפרטורה משמעותית לאורך כל השנה. תנאי מזג אוויר קיצוניים אלו דורשים חומרים היכולים לעמוד בתנודות כאלו, ובמבוק הוכיח את עצמו כמוצר מוביל ויוצא דופן.

את העמידות יוצאת הדופן של הבמבוק באקלים קיצוני ניתן לייחס למאפיינים המולדים שלו. מדובר בחומר גמיש במיוחד, שמאפשרים לו עמידות בשינויי טמפרטורה, רוחות חזקות וגשם כבד. החוזק והגמישות הטבעיים של הבמבוק, מאפשרים לו לעמוד בלחץ ופגעי הסביבה, ומבטיחים שהקנים שלו יישארו שלמים גם באקלים קיצוני וקשה ביותר.

יתרה מכך, יכולתו של הבמבוק להשתלב בצורה חלקה עם האקלים של נהריה נובעת מיכולת ההסתגלות שלו. הבמבוק הוא צמח בר קיימא וצומח במהירות המשגשג באזורים טרופיים וסובטרופיים. יש לו עמידות טבעית למזיקים ומחלות, ויכולת הסתגלות מרשימה לסביבה המקומית. בנוסף, לבמבוק יכולת ספיגת מים גבוהה, המאפשרת לו להישאר עמיד בתקופות גשומות ללא ריקבון או בלאי מיוחד ומנגד להישאר עמיד גם בתקופות יבשות במיוחד – תנאי אקלים הנפוצים בנהריה. יכולת הסתגלות זו מבטיחה שגדרות במבוק נשארות במצב מצוין לתקופה ממושכת, ומפחיתה את הצורך בתיקונים או החלפה תכופים.

במבוק לשוחרי הסביבה

מלבד עמידותו והתאמתו לאקלים קיצוני, הבמבוק הפך למוצר מוביל בקרב שוחרי איכות הסביבה בשל היתרונות הסביבתיים הרבים שלו. בניגוד למוצרים המופקים מעץ, במבוק הוא משאב המתחדש במהירות, והוא מגיע לבגרות תוך שלוש עד חמש שנים. קצב הצמיחה המהיר שלו מאפשר קציר לעיתים קרובות מבלי לפגוע ביערות הגשם.

תכונות ההתחדשות של הבמבוק וההשפעה הסביבתית המינימלית, הופכים אותו לחלופה אידיאלית לחומרי גידור אחרים. בנוסף, הבמבוק סופג יותר פחמן דו חמצני ומשחרר יותר חמצן בהשוואה לצמחים אחרים. על ידי שילוב גדרות במבוק במרחבים חיצוניים, תושבי נהריה תורמים באופן פעיל להפחתת ההתחממות הגלובלית והפחתת שינויי האקלים.

איך להתקין גדרות במבוק בנהריה?

מדידה

מדידות מדויקות הן חיוניות להתקנת גדר במבוק באופן מוצלח. התחילו בסימון קו הגדר הרצוי באמצעות יתדות וחוט. בצעו מדידות במרווחים קבועים כדי להבטיח שהגדר ישרה ומפולסת. קחו בחשבון את מידות גובה הגדר, האורך שלה והמרווח הרצוי בין העמודים. במבוק מיוצר לרב באורך של 5 מטרים וגובה משתנה: 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר.

התאמה

לפני התקנת גדר במבוק, קחו בחשבון את התנאים הספציפיים של אזור ההתקנה שלכם. שימו לב כי השלד שאתם עומדים להשתמש כתמיכה לבמבוק הוא יציב ועמיד. בדקו כי הקרקע מנקזת היטב מי גשמים וכי האזור מוכן כראוי, נקו את אזור ההתקנה והסירו פסולת, עצמים לא רצויים או מכשולים שעלולים להפריע לתהליך ההתקנה.

קיבוע וקשירה

טכניקות קיבוע וקשירה נכונות הן חשובות כדי להבטיח את יציבות גדר הבמבוק. השתמשו בבזנטים או מוטות עץ וקבעו אותם לתוך האדמה במרווחים קבועים לאורך קו הגדר. ודאו שהמוטות מקובעים עמוק מספיק כדי לספק יציבות לגדר. השתמשו בחוט ברזל מגולוון – עמיד בפני נזקי האקלים, כדי לקשור את מוטות הבמבוק בצורה מאובטחת לבזנטים, ניתן להשתמש גם בשלד קיים כמו: חומה, קיר או גדר מתכת.

שימון וצביעה

אמנם אינכם חייבים, אבל צביעה ושימון של גדר הבמבוק שלנו יכולים לשפר את העמידות והמראה שלה. הקפידו להשתמש בצבע עץ או שמן עץ טבעי וידידותי לסביבה כדי להגן על הבמבוק מפני קרני UV, לחות ומזיקים. יש למרוח את החומר לפי הוראות היצרן, תוך הקפדה על כיסוי אחיד לאורך הגדר. בנוסף, יש לשמן את כל החלקים של הגדר, כגון צירי שער או מנגנוני הזזה בנוסף לקני הבמבוק כדי למנוע חלודה ולאפשר תזוזה חלקה.

מחפשים גדרות במבוק בנהריה? חייגו: 077-21500-31

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors