גדרות במבוק

גדרות במבוק
גדרות במבוק ישמשו אתכם כפריט דקורטיבי לגינה או למרפסת, הבמבוק מעולה להתקנה כגדר או סכך ומחירו הזול ועמידות הגבוהה הפכו אותו למוצר מבוקש בענף הגינון. כמה עולה במבוק? איך מתקינים אותו? ולאילו שימושים הוא מיועד? על כך במאמר הבא.
שתף\י חבר:

גדרות במבוק איכותיות, במחיר ישיר מהיבואן לצרכן! ניתן לקבל גדרות במבוק במגוון גבהים לפי דרישתכם ועם שירות משלוחים מהיר עד הבית. בדף זה ניתן לכם מדריך מלא ומקיף ליתרונות בהתקנת גדרות במבוק, איך לבחור  גדרות במבוק וטיפים מקצועיים להתקנה.

גדרות במבוק ישירות מהיבואן - מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד!

במבוק משמש את האדם כבר שנים רבות, בעולם קיימים כ-1400 זנים שונים של צמחי במבוק אשר גדלים בתנאי אקלים שונים ומגוונים. רב גדרות הבמבוק הנפוצים בישראל, מגיעים מהמזרח הרחוק והתעשייה העולמית של עיצוב החוץ וענף הגינון אימצו בחום את חומר הגלם הטבעי לשימושים שונים בתעשייה.

במבוק יספק לכם חומר גלם טבעי, במחיר שווה לכל כיס ולמטרות שונות לגינה או למרפסת. במבוק משמש כיום כפריט נוי דקורטיבי, בניית סככות, הצללה, חיפוי גדרות, פינות ישיבה, ריהוט בניית כלי אוכל אקולוגיים ועוד….

גדר במבוק מושחל - יתרונות מובהקים

לגדרות במבוק יתרונות רבים ומובהקים, לשימוש בתנאי חוץ; הבמבוק הוא חומר עמיד וקשיח, ואינו דורש תחזוקה כלל. ניתן להשתמש בו למגוון רחב של שימושים, ולעצב אותו לפי דרישתכם. המראה הטבעי של הבמבוק, הפך אותו לחומר גלם מבוקש.  גננים, קבלנים ואדריכלים, המחפשים חומר גלם איכותי וזול, משתמשים בו לא מעט בפרויקטים רבים ומגוונים.

מידות גדרות במבוק מושחל - מה האורך והגובה?

לרב במבוק מיוצר באורך של 5 מטר אורך בכל חבילה כאשר ניתן לבחור בין 3 מידות גובה עיקריות:

1. גדר במבוק גובה מטר – במבוק בגובה מטר מיועד לרב ליצירת תחימה וחציצה בין אזורים שלא דורשים הסתרה או כהשלמה על גדר או חומה. כאשר רוצים לחשב את עלות הגדר מכפילים את האורך עם הגובה. 1 גובה כפול 5 = 5 מ"ר ולאחר מכן מכפילים במחיר הבמבוק למ"ר.

2. גדר במבוק גובה מטר וחצי – במבוק בגובה מטר וחצי מיועד לרב ליצירת חומה או גדר ללא הסתרה מוחלטת. באזורים בהם רוצים קשר עין עם השכנים, הרחוב או להימנע מהסתרה של הנוף. חישוב עלות הגדר תתבצע על ידי הכפלת הגובה עם האורך. 1.5 גובה כפול 5 = 7.5 מ"ר ואז הכפיל את הכמות במחיר הבמבוק לפי העלות לכל מ"ר.

3. גדר במבוק גובה שני מטרים – במבוק בגובה 2 מטרים, ישמש אותנו ליצירת גדר או חוצץ באזור בו רוצים הסתרה מלאה. המחיר יקבע לפי סוג הבמבוק והמחיר למ"ר. פשוט נכפיל 2 מטר גובה כפול 5 = 10 מ"ר ואז נכפיל את הכמות לפי המחיר למ"ר. לדוגמה: גדר במבוק במחיר של 75 ש"ח למ"ר כפול 10 מ"ר = 750 ש"ח.

גדרות במבוק מושחל עם משלוח עד הבית!

אם אתם רוצים לרכוש במבוק איכותי עם משלוח עד הבית אז פשוט כנסו לחנות ה-ONLINE של דשא קבוע.

בחנות שלנו, תמצאו גדרות במבוק מושחל, דשא סינטטי, אדני רכבת, אביזרי התקנה וחומרים להתקנת דשא סינטטי במחיר ישיר מהיבואן לצרכן.

חברת המשלוחים תספק לכם את המוצרים עד פתח הבית. אם אתם זקוקים לייעוץ בבחירת גדרות הבמבוק או בהתקנה פשוט צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

גדר במבוק עבה או דק?

במבוק הוא מוצר טבעי והוא מגיע ומיוצר כגדרות בעובי משתנה. איך בעצם בוחרים במבוק עבה ואיכותי? ומתי אפשר להסתפק בבמבוק דק? במבוק עבה בדרך כלל מתחיל מ-18 מ"מ עובי כאשר העובי האידיאלי של במבוק עבה הוא 22-24 מ"מ או 20-22 מ"מ.

במבוק דק הוא בקוטר של עד 12 מ"מ, בעוד שגדרות במבוק בינוני נחשבים לבמבוקים של 14-16 מ"מ קוטר. חשוב לדעת שיש גם גדרות במבוק מאוד עבים של מעל 30 מ"מ אבל לרב אין צורך להתקינם כגדרות כי הם מאוד כבדים ומסורבלים.

במבוקים בטבע גדלים לגובה רב של עשרות מטרים. כידוע בסיס הבמבוק הוא עבה וככל שהבמבוק מרקיע שחקים אז עובי הקנה יורד ונהיה דק יותר.

גדר במבוק לגינה - שימושים נפוצים

במבוק הוא חומר גלם טבעי, איכותי וזול. בשל התכונות הייחודיות שלו, הוא נפוץ כמעט בכל גינה או מרפסת בישראל. משקל הבמבוק יחסית נמוך – אך עמידותו הגבוהה מפני האקלים הישראלי ונזקי הטבע, הפכו אותו לפריט שימושי ומבוקש, המעניק לכל אזור מראה טבעי וחם.

אם נמאס לכם, שהשכנים מציצים לכם לגינה. בא לכם לחסום את הרוחות החזקות, המנשבות במרפסת או שאתם מחפשים הצללה זולה ועמידה, אז כנראה שבמבוק הוא הפתרון האידאלי עבורכם.

כיצד מבצעים התקנה נכונה של הגדר?

גדרות במבוק מיוצרים בעובי משתנה, כאשר הנפוצים ביותר הם בקוטר של 16\14 מ"מ או 18\16 מ"מ או 22\20 מ"מ או 24\22 מ"מ. במבוק מיוצר לרב, בחבילות סגורות של חמישה מטרים אורך וגובה של מטר \ מטר וחצי \ שני מטרים – כך שיש לכם גמישות רבה להתקנה ולרב אין צורך לחתוך את הבמבוק בגובה.

רוצים להתאים את הבמבוק לאורך המתאים? חוט ברזל אשר מושחל לאורך הבמבוק ומאחד אותו ליחידה אחת. ניתן לחיתוך בקלות על ידי כלי עבודה סטנדרטיים הקיימים בכל בית.

לקיבוע הבמבוק ניתן לקשור אותו באמצעות חוטי ברזל או אזיקונים ישירות לגדר או לסככה. ניתן גם לבנות מסגרת ברזל או עץ ולקבע את הבמבוק לקונסטרוקציה. גדרות הבמבוק מיוצרים לרב בצבע טבעי אך ניתן לצבוע אותם בכל צבע אשר תחפצו בקלות רבה.

מחיר גדר במבוק – כמה זה עולה לנו?

מחיר של גדרות הבמבוק יושפע מאיכותו, גדרות במבוק מגיעים לישראל במגוון רחב של סוגים. ניתן לרכוש במבוק עבה ואיכותי שישמש אתכם לאורך שנים וגם גדרות במבוק דקים אשר מחירם זול אך עמידותם לא תהיה גבוהה במיוחד.

מחיר של גדרות במבוק זולים נעים לרב בין 30-50 ש"ח למ"ר וגדרות במבוק איכותיים יעלו לרב בין 60-85 ש"ח למ"ר. איך מחשבים מחיר של חבילה?

להזכירכם חבילות של גדרות במבוק מיוצרות ב-5 מטרים אורך וגובה של 1 מטר \ 1.5 מטר \ 2 מטר. לדוגמה: נניח שתרצו חבילה בגובה של מטר על 5 מטר אורך על מטר גובה אז נכפיל בניהם ונקבל 5 מ"ר. 5 מ"ר כפול 75 ש"ח (מחיר במבוק איכותי) = 375 ש"ח.

כמובן שניתן פשוט להיכנס לחנות האונליין שלנו ושם המחירים מחושבים באופן סופי לפי סוג הבמבוק והמידות של כל חבילה. אתם מוזמנים תמיד להתייעץ איתנו, לגבי מידות וסוגים של במבוקים ונשמח לתת לכם את כל המידע 🙂 שימו לב, המחיר והכמות מחושבים אוטומטית בחנות האונליין של דשא קבוע.

איפה מומלץ לקנות?

גדרות במבוק נפוצים כיום בישראל במגוון רחב של חנויות, רשתות שיווק ומשתלות אך אם אתם מעוניינים לקבל תמורה גבוהה עבור כספכם אז תמיד מומלץ לפנות ישירות ליבואן.

דשא קבוע הינה היבואנית המובילה בישראל לגדרות במבוק ודשא סינטטי – היתרון הגדול ברכישת מוצרים ישירות מהיבואן היא שתמיד תקבלו מוצר איכותי במחיר משתלם במיוחד.

כמה עולה גדר במבוק? לפניכם מחירון לפי סוגים:

במבוק למרפסת או במבוק לגינה?

לקוחות רבים שואלים אותנו האם צריך לבחור בסוג מסוים של במבוק למרפסת? והאם במבוק למרפסות מתאים גם לגינות. קודם כל, התשובה היא כן. ניתן להתקין גדרות במבוק במרפסות, גינות ובכל מקום אשר תחפצו. את עובי גדרות הבמבוק והסוג שלהם נבחר לפי התקציב והאזור בו הם יותקנו. אם מדובר באזור חשוף לשמש וגשם אז מומלץ תמיד לבחור בבמבוק עבה ואיכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים.

גדרות במבוק ישירות מהיבואן! חייגו: 077-21-500-31

שאלות ותשובות על גדרות במבוק

מחיר גדר במבוק משתנה לפי עובי קנה הבמבוק, זן הבמבוק וטיב הייצור. לרב מחיר גדר במבוק ממוצע נע בין 45 ועד 75 ש"ח למ"ר לדגמים האיכותיים והעבים הנעים בין 16 מ"מ ועד 24 מ"מ – למחירון המלא כנסו לאתר דשא קבוע.

גדרות במבוק מיוצרים בדרך כלל באורך של 5 מטר בכל חבילה. גובה הבמבוק, מיוצר לרב בשלושה גבהים עיקריים של מטר \מטר וחצי \שני מטרים. כנסו לאתר דשא קבוע למדריך המלא לבחירת גדר במבוק איכותי לגינה או למרפסת.

מומלץ לקנות ישירות מהיבואנים! ניתן להגיע למחסני היבואן של דשא קבוע בשיטת שלם וקח. פשוט רשמו: "דשא קבוע מרכז ארצי" ב-WAZE או כנסו לחנות האינטרנית שלנו והזמינו גדרות במבוק עם משלוח עד הבית.

התקנת גדרות במבוק תתבצע על ידי קשירת הקנים לגדר קיימת, חומה או מוטות ברזל. אם אין לכם תשתית לקשירת גדרות הבמבוק אז ניתן לייצר קונסטרוקציה מעץ או ברזל. לייעוץ מקצועי כנסו לאתר של דשא קבוע.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors