דשא סינטטי לעסקים

דשא סינטטי לעסקים

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למבוקש במיוחד בבתי עסק רבים בישראל ובעולם. דשא סינטטי מעניק משטח ירוק ועמיד לשנים רבות. דשא סינטטי לא דורש תחזוקה ויוצר אוירה חיובית ללקוחות והעובדים כאחד.

פורסם:

דשא סינטטי הוא שטיח מלאכותי אשר מיוצר כבר משלהי שנות ה-50 של המאה הקודמת. עם פיתוחו, דשא סינטטי הותקן בבתי ספר ומגרשי ספורט. המעבר למגזרים הפרטיים והעסקיים הייתה אפוא שאלה של זמן בלבד.

עסקים רבים בישראל נהנים כיום מיתרונותיו של הדשא הסינטטי, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה כלכלית. מדובר במוצר ידידותי לסביבה, אשר התקנתו מעניקה לעסק יתרון נוסף – השתלבות במגמה הירוקה.

עיצוב עם דשא סינטטי

ראשית, וחשוב מכל, דשא סינטטי הוא משטח ירוק ומרהיב אשר משווק בישראל בשלל דגמים, גוונים וגדלים. אוהבי המראה המכוסח יכולים ליהנות מדשא סינטטי קצר וצפוף, וחובבי ה"מראה הפראי" ישמחו לדעת כי דשא סינטטי משווק גם בדגמים ארוכים ורכים. עיצוב בעזרת דשא סינטטי מעניק לעסק מראה רענן וירוק, ומשרה על העובדים והלקוחות אווירה נעימה.

כאשר מדובר בעסקים מענפי המזון והאירוח (מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, מלונות ועוד), העיצוב הינו מראה של העסק ודשא סינטטי מקבל בקרב ציבור צרכנים זה מחמאות רבות. דשא סינטטי נפוץ גם בקרב עסקים אחרים כגון בתי ספר, גני ילדים, שטחים ציבוריים, מגרשי ספורט וכדומה. התקנתו של דשא סינטטי נעשית, במקרים רבים, גם בחדרי ישיבות במשרדים, או כחלק מעיצוב פינת מנוחה לעובדים.

חיסכון כלכלי

בעלי עסקים יודעם כי בסופו של יום, הצלחה והשקעה נמדדות בכסף. חשוב לדעת כי התקנת דשא סינטטי בעסק טומנת בחובה גם חיסכון כלכלי משמעותי. יזמים ובעלי עסקים, אשר מגדלים בשטחם דשא אורגני, יודעים כי השמירה על הדשא דורשת משאבים רבים כגון דישון, שזרוע, גינון, כיסוח, הדברה וכדומה. כמו כן, הדשא תלוי באקלים ובתקופות יבשות יש להשקות אותו באופן מלאכותי. כל אלו דורשים הוצאות כספיות רבות, אשר מצטברות עד כדי מאות ואף אלפי שקלים בשנה.

דשא סינטטי הוא מוצר אשר התקנתו הראשונית יקרה יותר מדשא טבעי. עם זאת, הדשא הסינטטי הוא שטיח מלאכותי אשר לא זקוק לפעולות אחזקה שונות. למעשה, השמירה על הדשא הסינטטי נעשית על ידי ניקויו והברשת סיביו, מדי פעם. מדובר אפוא בחיסכון כלכלי משמעותי, הן בחומרי אחזקה, הן באנשי מקצוע (גננים מומלצים), והן בזמן וטרחה.

הצטרפו למגמה הירוקה

המודעות הגדולה לחשיבות של השמירה איכות הסביבה, הפכה בשנים האחרונות גם לעניין עסקי לכל דבר. עסקים אשר שומרים על איכות הסביבה ומקפידים להציג עצמם ככאלה, זוכים להערכה מצד הלקוחות והרשויות. שימוש בדשא סינטטי, במקום דשא טבעי, יכול לשמש את בעל העסק לשם הצגתו כבעל מודעות סביבתית.

הדשא הסינטטי מסייע בחיסכון משמעותי במים, הוא אינו זקוק להדברה או דישון בחומרים רעילים, אין צורך לכסחו תוך שימוש במכונות הפועלות על חשמל או גז וכדומה. כמו כן, דשא סינטטי נארג במעבדות מתקדמות, מחומרים ידידותיים לסביבה.

התייעצו עם המומחים שלנו לבחירת דשא סינטטי לעסק שלכם ב- 077-2150031 או דרך טופס יצירת קשר באתר.