דשא סינטטי לעסקים

דשא סינטטי לעסקים
דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למבוקש במיוחד בבתי עסק רבים בישראל ובעולם. דשא סינטטי מעניק משטח ירוק ועמיד לשנים רבות. דשא סינטטי לא דורש תחזוקה ויוצר אוירה חיובית ללקוחות והעובדים כאחד.
שתף\י חבר:

תוכן עניינים

דשא סינטטי הוא שטיח מלאכותי אשר מיוצר כבר משלהי שנות ה-50 של המאה הקודמת. עם פיתוחו, דשא סינטטי הותקן בבתי ספר ומגרשי ספורט. המעבר למגזרים הפרטיים והעסקיים הייתה אפוא שאלה של זמן בלבד.

עסקים רבים בישראל נהנים כיום מיתרונותיו של הדשא הסינטטי, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה כלכלית. מדובר במוצר ידידותי לסביבה, אשר התקנתו מעניקה לעסק יתרון נוסף – השתלבות במגמה הירוקה.

עיצוב עם דשא סינטטי לעסקים

ראשית, וחשוב מכל, דשא סינטטי הוא משטח ירוק ומרהיב אשר משווק בישראל בשלל דגמים, גוונים וגדלים. אוהבי המראה המכוסח יכולים ליהנות מדשא סינטטי קצר וצפוף, וחובבי ה”מראה הפראי” ישמחו לדעת כי דשא סינטטי משווק גם בדגמים ארוכים ורכים. עיצוב בעזרת דשא סינטטי מעניק לעסק מראה רענן וירוק, ומשרה על העובדים והלקוחות אווירה נעימה.

כאשר מדובר בעסקים מענפי המזון והאירוח (מסעדות, בתי קפה, אולמות אירועים, מלונות ועוד), העיצוב הינו מראה של העסק ודשא סינטטי מקבל בקרב ציבור צרכנים זה מחמאות רבות. דשא סינטטי נפוץ גם בקרב עסקים אחרים כגון בתי ספר, גני ילדים, שטחים ציבוריים, מגרשי ספורט וכדומה. התקנתו של דשא סינטטי נעשית, במקרים רבים, גם בחדרי ישיבות במשרדים, או כחלק מעיצוב פינת מנוחה לעובדים.

דשא סינטטי לעסקים

חיסכון כלכלי

בעלי עסקים יודעם כי בסופו של יום, הצלחה והשקעה נמדדות בכסף. חשוב לדעת כי התקנת דשא סינטטי בעסק טומנת בחובה גם חיסכון כלכלי משמעותי. יזמים ובעלי עסקים, אשר מגדלים בשטחם דשא אורגני, יודעים כי השמירה על הדשא דורשת משאבים רבים כגון דישון, שזרוע, גינון, כיסוח, הדברה וכדומה. כמו כן, הדשא תלוי באקלים ובתקופות יבשות יש להשקות אותו באופן מלאכותי. כל אלו דורשים הוצאות כספיות רבות, אשר מצטברות עד כדי מאות ואף אלפי שקלים בשנה.

דשא סינטטי הוא מוצר אשר התקנתו הראשונית יקרה יותר מדשא טבעי. עם זאת, הדשא הסינטטי הוא שטיח מלאכותי אשר לא זקוק לפעולות אחזקה שונות. למעשה, השמירה על הדשא הסינטטי נעשית על ידי ניקויו והברשת סיביו, מדי פעם. מדובר אפוא בחיסכון כלכלי משמעותי, הן בחומרי אחזקה, הן באנשי מקצוע (גננים מומלצים), והן בזמן וטרחה.

איך לבחור דשא סינטטי לעסק שלי?

בחרו את סוג הדשא הסינטטי, לפי רמת השימוש שלכם! אם העסק שלכם מארח עשרות אנשים מידי שבוע ומשטח הדשא הסינטטי מיועד לעמוד בפני שחיקה גבוהה. הקפידו במקרים כאלו, לבחור בדשא סינטטי צפוף, איכותי וחזק. אם אתם מחפשים דשא סינטטי לאזור עם דריכה מועטה או כפתרון זמני לטווח קצר אז ניתן לבחור בדשא סינטטי זול ולחסוך בעלויות.

בדקו תמיד אם לדשא הסינטטי יש אחריות יצרן וכי הוא עבר את כל הליכי הייצור הדרושים. כך תוכלו לוודא כי הוא עמיד לאורך שנים ארוכות של שימוש.

הצטרפו למגמה הירוקה!

המודעות הגדולה לחשיבות של השמירה איכות הסביבה, הפכה בשנים האחרונות גם לעניין עסקי לכל דבר. עסקים אשר שומרים על איכות הסביבה ומקפידים להציג עצמם ככאלה, זוכים להערכה מצד הלקוחות והרשויות. שימוש בדשא סינטטי, במקום דשא טבעי, יכול לשמש את בעל העסק לשם הצגתו כבעל מודעות סביבתית.

הדשא הסינטטי מסייע בחיסכון משמעותי במים, הוא אינו זקוק להדברה או דישון בחומרים רעילים, אין צורך לכסחו תוך שימוש במכונות הפועלות על חשמל או גז וכדומה. כמו כן, דשא סינטטי נארג במעבדות מתקדמות, מחומרים ידידותיים לסביבה.

דשא סינטטי לעסק

שאלות ותשובות לדשא סינטטי לעסקים:

ניתן לרכוש דשא סינטטי לעסק, במחירים זולים במיוחד החל מ-15 ש”ח למ”ר ודגמים איכותיים, שיתחילו לרב החל מ-45 ש”ח למ”ר ועד 100 ש”ח ויותר. עלינו לדעת, כי המפרט של הדשא הסינטטי ישפיע מאוד על עמידות המרבד לאורך זמן. לייעוץ מקצועי, לגבי בחירת הדשא הסינטטי המתאים עבורכם, כנסו לאתר דשא קבוע וצרו איתנו קשר עוד היום!

ענף הדשא הסינטטי מייצר כיום מאות ואלפי סוגי דשא סינטטי המתאימים לשימושים שונים וגם לעסקים. דשא קבוע מייבאת מעל ל-20 סוגים שונים של דשא סינטטי ומחזיקה את המבחר הגדול בישראל! לפרטים כנסו לקטלוג של החברה.

אם אתם זקוקים, לדשא סינטטי בעסק עם פעילות רבה ואזור בו אתם מקבלים לקוחות רבים, אז בחרו בדשא סינטטי איכותי. צרכים דשא סינטטי לתקופה קצרה? או לאזור שמשמש בעיקר לנוי? ניתן לבחור גם דגמים זולים יותר. לצפייה בכל דגמי הדשא הסינטטי שלנו כנסו לאתר דשא קבוע.

אם אתם מחפשים דשא סינטטי במראה טבעי ועמיד אז בחרו בדגמי דשא סינטטי עם 40 מ”מ גובה סיב לפחות. אם אתם זקוקים לדשא סינטטי זול ופשוט, אז בחרו בדגמים בסיסיים יותר עם גובה של 10 עד 20 מ”מ. למבחר הדגמים של החברה כנסו לאתר שלנו!

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors